82 frazės, kurias galima išgraviruoti ant vestuvinių žiedų


2016˗ŲJŲ METŲ VESTUVINIŲ SUKNELIŲ „NOIVA“ SALONO NAUJIENOS

 
Noiva arch. nuotraukos
Vestuvinių suknelių tendencijas kasmet diktuoja vestuvinių suknelių salonų ir mados namų klientės – nuotakos. Šiemet vestuvinių suknelių salono „Noiva“ lankytojų dėmesio centre du skirtingi nuotakų įvaizdžiai: prabanga alsuojanti miestietė ir vėjavaikiška romantikė.
Ketvirtus metus į savo nedideles jaukias patalpas Vilniuje nuotakas kviečia vestuvinių suknelių salonas „Noiva“. Salono asortimentą kasmet papildo naujos suknelės, o mes 2016˗iesiems dar neperkopus naujų metų slenksčio, jau dairomės į sukneles, kurios žavės mus ir mūsų svečius kitais metais. „Noiva“ asortimentą papildančias naujienas kasdien galite stebėti salono „Facebook“ paskyroje.
Romantiškas minimalizmas neišvengiamai ima viršų – apie tokias sukneles skaitom portaluose užsienio kalbomis, žavimės jomis „Pinterestꞌe“ ir ieškom jų čia, Lietuvoje. Ne kur kitur, o „Noiva“ vestuvinių suknelių salone atradome ne vieną žavią suknelę, o salone dirbančios merginos rodo viena už kitą gražesnes naujai gautas sukneles ir tikina, kad norinčių pasimatuoti eilės.
„Noiva“ vestuvinių suknelių salone rasite ne vieno žymaus užsienio dizainerio darbų:
- Ispanų dizainerio „St. Patrick“ kolekcijos suknelės pačios populiariausios ir pačios įvairiausios – nuo žaismingai nėriniuotų rankovyčių ir nugaryčių iki tvirto ir lygaus mikados šilko audinio užburiančio grožio suknelių;
- „Ivy&Aster” ir „Jenny Yoo“ mados namų amerikietiško romantiško stiliaus suknelės užburia savo lengvumu, kokybe ir iš visų išsiskiria savo subtiliai paprastu žavesiu;
- „Dolly Couture“ dizainerės suknelės puikiai tiks žaismingoms nuotakoms, kurios ieško trumpų, pūstų ir neįprastų suknučių savo vestuvėms.
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2016-04-21 15:18
Laura
pačios gražiausios suknelės Vilniuje! Išsirinkau suknelę ir laukiu nesulaukiu kada atvyks naujutėlė šviežutėlė :)
2015-12-18 15:51
sima
puikus salonas, cia ir issirinkau savo vestuvine suknele!