Privalote pamatyti šias jaunų Lietuvos dizainerių sukneles nuotakoms


VESTUVĖS UŽSIENYJE

Apie ką anksčiau net nedrįsote svajoti, šiandien yra realybė. Praėjo tie laikai, kai buvo galima susituokti tik Lietuvos santuokų rūmuose. Dabar Jums atviras visas pasaulis ir viskas priklauso tik nuo jūsų fantazijos ir norų. Ištarkite TAIP senovinėje pilyje Europoje, ant skardžio su stulbinančiu vaizdu į ugnikalnį, spalvingos budistinės ceremonijos metu arba palmių pavėsyje ant jūros kranto ošiant bangoms.

Ar svajojote apie vestuves svetur?

Nepakartojama galimybė – simbolinės vestuvių ceremonijos. Švęskite simbolines vestuves, sužadėtuves ar vedybų metines pagal egzotinių šalių senovinius papročius, viduramžių pilyje arba balto smėlio paplūdimyje Jamaikoje. Svarbiausia, kad po ceremonijos ir dokumentų legalizavimo gausite oficialų vedybų sertifikatą, pripažįstamą visame pasaulyje. Taip pat siūlome įteisinti savo santuoką bažnyčioje užsienyje
Oficiali vestuvių ceremonija. Siūlome puikią galimybę nuvykti į pačias romantiškiausias pasaulio vietas ir susituokti Prahoje, Jamaikoje ar Seišelių salose, o po to iškart praleisti ir medaus mėnesį. Galite plaukti jachta palei Afroditės salą, romantiškai pasiplaukioti gondola Venecijos kanalais arba nuvykti į Seišelių salas, kur vyrauja meilės kultas. Vestuves galite švęsti Jamaikoje, kur atsipalaiduosite ir pateksite į tikrą įsimylėjėlių rojų. Kur beįvyktų Jūsų vestuvės – Čekijos pilyje, apžvalgos rate, Graikijos salose ar Italijoje – Jūs patirsite neišdildomų įspūdžių. Kyla klausimas – kur dar, be Lietuvos, galima susituokti? Šalių sąrašas, kuriose galime organizuoti oficialias vestuves: Austrija, Maldyvai, Italija, Mauricijus, Jamaika, Kipras, Seišelių salos, Čekija, Graikija, Šri Lanka, Meksika, Bahamai ir kitos.

Bažnytinė santuoka

Susituokusiems oficialiai ar tiesiog norintiems sustiprinti savo santuoką bažnytiniais saitais, siūlome tai padaryti gražiausiose pasaulio vietose, pavyzdžiui, Prancūzijoje, Italijoje ar Jamaikoje. Bažnytinė ceremonija įprasmina Jūsų santuoką ir sustiprina abiejų sielas. Jums siūlome mėgautis švelnia jūra, ryškia saule, stulbinančiais miestais, jų senovės istorija, prabangiais paplūdimiais, jaukiais restoranais ar viduramžių pilimis.

Nuo ko reikėtų pradėti?

Jei Jūs nusprendėte susituokti užsienyje, pagalvokite, kada tam yra tinkamiausias laikas ir kiek truks visa kelionė. Apsilankykite kelionių agentūroje, kuri organizuoja tokias vestuves, ir aptarkite kelionės detales (pasirinkite viešbutį, kelionės programą ir papildomas paslaugas). Taip pat turėsite sumokėti dalį sumos, tiksliai nustatyti datas ir gauti vizas. Nepamirškite pasirūpinti reikalingais dokumentais (notaro tvirtinimu, vertimu) ir juos išsiųsti bei rezervuoti kelionę (viešbutį, aviabilietus ir papildomas paslaugas). Galiausiai turėsite atlikti galutinę kelionės apskaitą, apmokėti likusią sumos dalį, gauti dokumentus ir pasirūpinti jų legalizavimu.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
18
Komentarai
2014-12-28 21:07
Agne
sveikos, mielos moterys reikia pagalbos :) yra planai tuoktis Italijoje Romoje vasara... bet .... nezinau nuo ko pradeti reikia kokiu dokumentu, kur kreitis italijoje del vestuviu .... kas turite naudingos info padekite prasau :) agne.auskalnyte777@gmail.com
2014-10-20 01:37
Ieva
Sveikos visos kurios svajoja susituokti uzsienyje;)
Mes pries menesi laiko susituokeme Tenerifeje :) be galo grazus rojaus kampelis. Esame labai patenkinti, svente buvo nuostabi, sauni ir nepamirstama.
Nereikia jokiu agenturu (nes pas juos juk kainos nemazos) jeigu norite daugiau info bei kontaku rasykite padesiu ;)
valiskyteieva113@gmail.com
2014-09-03 19:34
Egle
Rita, gal galetum duoti tos agenturos kontaktus?
2014-09-03 19:33
Egle
Rita, gal galetum duoti tos agenturos kontaktus?
2014-04-13 20:37
Rita
Vasario mėn. susituokėm Seišelių salose. Vestuvės buvo pačios šauniausios, net negalėjom įsivaizduoti, kad bus taip smagu. Šventę suorganizavo vietinė agentūra, kuriai mokėjom tikrai nedaug, o pasirūpino švente puikiai! Neturėjau jokių priekaištų! Visiems, norintiems išskirtinių vestuvių, be rūpesčių (tikrąja to žodžio prasme) ir tik su šypsena - rekomenduoju tuoktis užsienyje :) kontaktus nuostabių Seišelių salų organizatorių galiu duoti ;) Beje, noriu pridurti, kad patiems susiorganizuoti vestuves užsienyje tikrai nėra sudėtinga. Tereikia mokėti naudotis google paieška ir šiek tiek mokėti anglų kalbą :)
2013-03-04 17:34
Asta
Mes su vyru praėjusią vasarą, niekam nežinant, susituokėme Italijoje, Romoje. Mes be jokios agentūros apsėjome, aišku tai kainavo daug laiko, kol patys išsiaiškinome ko reikia, kol viską užsisakėme, kol pasiruošėme dokumentus, o tada papraščiausiai Wizzair bilietai, ir mes jau ten. Tikrai nepamirštamos vestuvės!
2012-04-23 11:38
Danila
Laba diena, mes planuojame vestuves uzsienyje, kokie butu kontaktai Inesos Jančiauskienės?
2012-01-25 22:38
Elija
Sveiki, noretume tuoktis Paryziuje. Deja dar visai nieko nezinome.Kokiu dokumentu reiktu? Ir kiek sis malonumas kainuotu?
2011-02-02 17:46
Zita
Laba diena,
norėčiau gauti informacijos, kaip užsienio piliečiai(ES) gali susituokti Lietuvoje?, kur reikia kreiptis, kokių dokumentų reikia, kad santuoka būtų įregistruota jų gimtoje šalyje?

Su pagarba Zita
2011-01-27 12:58
Laura
Mes balandį į Jamaiką!! Labai laukiame ir dar labiau džiaugiamės savo pasirinkimu susituokti užsienyje :) ..beliko batelius nusipirkti ir lagaminus susikrauti :) irr labai esam dėkingi Inesai!! :)