FB merginų rekomenduojamos dainos pirmajam šokiui


KOKIE YRA NAUJOS KARTOS SVEČIAI?

Labai įdomu stebėti, kaip žmonės elgiasi svečiuose, vakarėliuose, įmonės renginiuose, vestuvėse, krikštynose ir... Nors daug socialinių reklamų mums rodo, kad net būdami su draugais ar artimaisiais nepaleidžiame iš rankų mobiliųjų, pasistatome nešiojamąjį kompiuterį ir vis kažką tikriname, bet vis tiek taip elgiamės ir galiu pasakyti, kad naujos kartos svečiai – telefoniniai. Ir nesvarbu, kas vyksta – vestuvės, krikštynos ir t. t. Na, gal laidotuvėse netraukia telefono iš kišenės ir visko nefiksuoja pro išmaniąją akutę.

Kaip elgiasi svečiai?

  • Įsivaizduokite, vyksta vestuvės, vakaro programa, renginio vedėjas ir DJ, vyksta įdomūs dalykai, o svečiai filmuoja, fotografuoja nuolatos, o ne dalyvauja. Rodos, ateičiai kaupia tuos skaitmeninius failus, nes kažkam rodys, kažkada patys žiūrės ir po to ištrins, nes nebeliks vietos. Jie fiksuoja viską, o ne dalyvauja. Ar to reikia? Gal visgi patirkime tas emocijas čia ir dabar?
  • Atrodo, visai nekeista per vestuves matyti neišlendančius iš telefonų paauglius – ai, žaidžia, ai, bendrauja su draugais, ai... O gal tų „ai“ nereikia ir išmokykime juos pagarbos vakaro šeimininkams ir būkime čia ir dabar?
  • Keistoka matyti jaunimą, kuris dalyvaudamas gerų draugų vestuvėse vis tikrina „Facebook“, suspaudžia lupytes ir fotografuoja save arba pasikviečia jaunavedžius, kelia nuotraukas į socialinę mediją ir po to vis tikrina, kiek „Like“ surinko. Gal nebereikia ir fotografų per vestuves, juk kiekvienas svečias gali pridaryti daug nuotraukų.
  • Keistoka ir kai svečiai į „Facebook“ įkelia jaunavedžių nuotraukas net jiems nespėjus ištarti „Taip“. Labai gera diskusija apie tai, ar Facebook viešinti vestuvių nuotraukas yra normalu.
Palikime telefonus rankinėse ir leiskime sau patirti emocijas čia ir dabar. Leiskite fotografams užfiksuoti akimirkas, kurias po to pamatysite.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai