VISIŠKAI ATVIRAI APIE 2015 M. SU APIEVESTUVES.LT

Per 2015 m. buvo visko. Daug naujų straipsnių, išleista knyga NUOTAKOS BIBLIJA, kuri vainikavo aštuonerius darbo vestuvių pasaulyje metus. Iš kur žinau, kad aštuoneri? Ogi 2016 m. paroda bus jau aštunta ir būtent ten prasidėjo kelias link apievestuves.lt. Taigi 2015 m. vasario mėn. išleista NUOTAKOS BIBLIJA ir VESTUVIŲ PLANUOKLIS.
Štai ta akimirka kai nejauti žemės... Tik išėjus iš leidyklos su pirmu egzemplioriumi rankoje.
Vyko ir paroda „Mūsų vestuvės“, taip pat kitos parodos, kurių nemažai surengė ir vestuvių sektoriuje dirbantys asmenys, kurie parodė įvairiausių produktų ir paslaugų jums visiems, jaunavedžiams. Kaskart kai baigiasi metai, vis skaičiuoji, kas, kaip, su kuo, kodėl, kiek ir t. t.

Įdomioji ApieVestuves.lt statistika:

  • 300 naujų straipsnių, kuriuos rašė žurnalistai, vestuvių sektoriuje dirbantys asmenys, Simona, praktikantės, reklamos užsakovai ir kt. Visus tuos straipsnius taisė net dvi kalbos redaktorės Indrė ir Kristina.
  • Su ApieVestuves.lt dirba: kalbos redaktorės, programuotojai, dizaineriai, „hostex“, reklamos agentūros, vestuvių sektoriuje dirbantys asmenys, su vestuvėmis visiškai jokių reikalų neturintys žmonės.
  • Beveik visi nauji tekstai iliustruoti talentingojo Lino Dambrausko nuotraukomis.
  • Šiemet buvo visko: buvo kuriami nauji ir į rinką nepaleisti bei jums neparodyti produktai, buvo net iškilęs klausimas – parduoti apievestuves.lt ar...
  • Gimė Nuotakų namučiai Facebook
  • Kartu su jūsų laiškais apie vestuvių planavimą, prizų atsiėmimo sąlygas, rekomendacijų prašymą ir t. t. buvo ir žinučių su atviru tekstu, kodėl ir kam tu viską darai, juk niekam to nereikia ir nėra įdomu. Norisi parašyti? El. p. redakcija@apievestuves.lt
  • Bet buvo ir taip, kad vienas straipsnis pasiekė dienos rekordą ir per vieną dieną buvo perskaitytas 16 000 kartų, buvo net taip, kad per mėnesį ApieVestuves.lt aplankė virš 100 000 kartų, buvo dar daugiau pagerintų statistikos rekordų.
  • Buvo ir begalinio nuoširdumo ir atvirų pasisakymų „Facebook“. Su siaubu laukėme žinučių apie knygą „Nuotakos biblija“ ir „Vestuvių planuoklis“, buvo džiaugsmo ašarų skaitant padėkas už knygą iš jaunikių lūpų... Visko buvo.
Taip, buvo visko. Bet labiausiai noriu padėkoti už tai, kad dar visko bus. Kiekvienas buvęs įvykis skatina kurti naujus. Kiekvienas žodis skatina kurti kažką nauja. Kiekvienas komentaras „Facebook“ skatina pasitempti ir eiti į priekį.
Ar žinote, kas mes esame? Maždaug žinote.

O ar žinote, kas skaito apievestuves.lt?

Dažniausiai tai merginos ir moterys iš Vilniaus, Kauno, gyvenančios Jungtinėje Karalystėje ir kitose užsienio šalyse, kurioms šiuo metu yra nuo 18 iki 45 m. Jūs kiekviena per vieną apsilankymą vidutiniškai perskaitote du straipsnius ir su ApieVestuves.lt praleidžiate 2 minutes per dieną. Visos kartu per mėnesį jūs atverčiate beveik 200 000 puslapių ir, jei ApieVestuves.lt būtų knyga, ji būtų žymiai storesnė nei dabar yra NUOTAKOS BIBLIJA. Šiais baltais žiemos vakarais bandau įsivaizduoti, kaip atrodo 100 000 kartų ateiti ir paliesti apievestuves.lt. Bandau įsivaizduoti, kaip atrodo 200 000 puslapių knyga, nes per mėnesį apievestuves.lt tampa būtent tokia. Bandau įsivaizduoti, kaip kiekviena iš jūsų atrodot ir ko ieškot, kuo gyvenat, kokios mintys ir klausimai atveda jus pas mus. Kai kūrėme apievestuves.lt, svajojome, kad jis taptų nuotakų namais. Tikiu, kad jis tapo. Žinau, kad yra nuotakų, kurios yra perskaičiusios visus straipsnius ir kasdien ApieVestuves.lt praleidžia dar daugiau laiko nei vidutiniai rodikliai. Iš kur žinau? Nes bendrauju su jumis: jūs parašote el. laišką, paskambinate, susitinkame, geriame kavą ir kalbamės, kai kas iš jūsų lankotės mano namuose, kur bendraujame, kažkas atpažįsta gatvėje ir pribėgę pasisveikina ar laukdamas kavos prie to paties kavos baro nedrąsiai paklausia, ar mano vardas ne Simona, ir tada papasakoja kažką iš bendro komentaro prie pranešimo „Facebook“. Aš branginu kiekvieną akimirką – ir tą įsivaizduojamą, ir tą tikrą.

Vedamasis 2016 m. straipsnis bus jaunikio Aidžio interviu.

Jis visus metus buvo mano galvoje ir buvo puoselėjamas kaip 2016 m. įžanginis tekstas. Štai jis pagaliau publikuojamas. Apie ką jis? Apie vyriškumą. Apie tikrą meilę. Apie vestuves kaip šeimos kūrimą. Linkiu visiems tokios ramybės ir tikrumo kaip Aidžio žodžiai. Skaitom: Aidžio Daliko interviu.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai