Romantiškiausia idėja kvietimams už 1.99 Eur


INGOS IR EDGARO VESTUVĖS MAURICIJUJE

 
Nuotrauka Mindaugo Dulinksko
„Facebook“ greitai paplito Ingos (24 m.) ir Edgaro (28 m.) vestuvių nuotraukos, nes jose neįprasta akiai aplinka – egzotiška sala. „Apie tokias vestuves svajodavom abu – kaip šaunu būtų tik dviese susituokti kur nors šiltuose kraštuose – tačiau tik svajodavom. Viskas prasidėjo nuo to, kai liepos 31 d. vyko mano sesers vestuvės. Atšokom, tada susimąstėm, gal verta nueiti bent į kelias kelionių agentūras ir pasidomėti, kokios kainos, kur patartų vykti... Taip ir padarėm“, – pasakojo Inga Šiumetienė. Visos vestuvės be drabužių ir žiedų kainavo apie 8000 Eur.

Kaip vyko vestuvių egzotiškoje saloje planavimas?

Nuvykę į kelias kelionių agentūras radome sau labai priimtiną pasiūlymą („West Express“ agentūroje, mus konsultavo Namida Petkevičienė) tuoktis Mauricijuje. Rinkomės iš trijų salų (Jamaika, Seišeliai ir Mauricijus) ir galiausiai pasirinkome Mauricijų – tai mažiau girdėta sala, bet tikrai įspūdinga savo šiltu klimatu, paplūdimiais, jūra, aplinka tarsi Maldyvuose. Kadangi gyvename Norvegijoje, tai visas vestuvių planavimas vyko el. paštu su kelionių agentūros atstove.
Labai daug planuoti neteko: susitvarkėm reikalingus dokumentus (išsiėmėm naujus gimimo liudijimus, pažymą apie šeiminę padėtį, tada išsivertėm į anglų k. ir apostilizavom), išsirinkom datą (likus 3 mėnesiams iki vestuvių), viešbutį ir vestuvių paketą (į kurį įėjo nuotakos puokštė, makiažas, šukuosena, tortas, šampanas, ceremonija ir jos vieta, šventinė vakarienė ant jūros kranto, vestuviniai pusryčiai, suknelės ir kostiumo paruošimas, vestuvių koordinatorės paslaugos). Vežtis reikėjo tik vestuvinę suknelę ir vyro kostiumą, nes toliau viską gavome nuvykę į viešbutį.
Vestuvių rytą jau visą kūną varstė jaudulys. 13.30 val. ėjau į SPA saloną vestuviniam makiažui ir šukuosenai, o tuo tarpu vyras iš mūsų viešbučio kambario buvo išsiųstas į kitą, tai iki ceremonijos mes nematėm vienas kito. Ceremonija prasidėjo 16 val. (gan vėlokai, bet ankščiau jie netuokia) „Gazebo“ sodo namelyje. Viskas vyko anglu kalba. Nors buvome tik dviese, bet jaudinomės ne mažiau. Viskas pavyko taip, kaip ir buvome susiplanavę, po ceremonijos vyko mūsų vestuvinė fotosesija paplūdimyje ir viešbučio teritorijoje. Laiko tam buvo mažai, nes temsta jau 19 val. (tai kitą dieną lelijų parke padarėm povestuvinę fotosesiją), o iškart po fotosesijos paplūdimyje vakarieniavom ant jūros kranto.
Siūlyčiau iš anksto susirasti fotografą ir pasidomėti jo darbais. Jaunosioms patarčiau rasti gerą makiažo specialistę (nors į paketą ir įėjo bandomasis makiažas, aš juo nebuvau patenkinta, nes makiažas nebuvo toks, kokio norėjau).

Trumpai apie poros sužadėtuves

Mūsų vestuvės vyko 2015 11 30 Mauricijaus saloje, esančioje Indijos vandenyne. Iki vestuvių 5 metus buvome kartu, šią sukaktį šventėme lapkričio 7 d., todėl norėjome būtent tada susituokti, bet išėjo šiek tiek vėliau. Piršlybos buvo pati įsimintiniausia diena per tuos 5 metus praleistus kartu, žinoma, iki vestuvių. Viskas prasidėjo nuo to, kad gavau gimtadienio dovaną – skrydį į Paryžių 3 dienoms. Visada norėjau ten nuvykti ir man buvo didelė staigmena, kad švęsiu ten savo gimtadienį. Man pasipiršo balandžio 12 d. 24 val. prie Eifelio bokšto, kuris kas valandą žybsėjo kaip kalėdinė eglutė, jaučiausi lyg pasakoj.
Fotografas Mindaugas Dulinskas
 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2016-06-15 13:25
Minde
To vile- speju tu stipri moteris esi! Noreciau pamatyti tavo vestuviu nuotraukas. Eilines Lietuves nuomone, tik prisikabinti prie kazko! O tau yra skirtumas kur jie dirba? Manau tu pavydi, kad zmones dirbdami paprastus darbus issikelia tokias vestuves!
2016-06-15 00:10
Vile
Nuotraukos grazios. Bet tik tos kur is arti nesimato veidu.. Nepykit,,, bet matosi, kad ne ofisuose toj norgej dirbat...