Galvoji, kad medaus mėnesio lagamino krovimas vieni juokai? Pabandyk.


JUSTĖS IR AUDRIAUS VESTUVĖS ĮKVĖPS PAPRASTUMU

Justės vestuvių akimirkos, fotografė Jelena Kurbatova
„Mes, kaip ir priimta Lietuvoje, devynis kartus apgalvoję, sėkmingai adaptavęsi prie naujos valiutos ir išmokę savo finansus skaičiuoti eurais, po dešimties metų draugystės galiausiai nusprendėme, kad džiaugsme ir varge visgi norime būti kartu“, – mintimis apie savo vestuvių planavimą dalijosi Justė (30 m.) ir jaunikis Audrius (35 m.). Vestuvės įvyko 2015 08 15, pati santuokos ceremonija – Vilniuje (Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčioje), o linksmiausiai (vakarinei daliai) pasirinkome kaimo turizmo sodybą „Kaimas Kryžkelėje“ Jonavos rajone.

1. Apie kokias vestuves svajojote ir kokias suplanavote?

Nesu iš tų merginų, kurios nuo vaikystės svajoja apie princą ant balto žirgo ir TĄ dieną, kai galės pasijusti tikromis princesėmis... Todėl natūralu, kad nebuvo ir TOS vienintelės išsvajotosios suknelės, kuria pasipuošusi žengsiu prie altoriaus. Tiesą sakant, niekada nebuvau vestuvių šalininkė, patrauklesnis variantas man visada atrodė kukli, tik mudviejų vestuvių ceremonija kažkur toli, kažkur svetur, todėl visada maniau: „Na, jau manęs su pūsta suknele nepamatysit“... Bet juk sakoma: „Niekada nesakyk niekada“. Buvo ir tos vestuvės, buvo ir ta pūsta suknelė.

2. Juste, „Facebook“ merginos alpo žiūrėdamos į jus. Iš kur ta suknelė?

Kadangi norėjome jaukios, be jokios pompastikos šventės su pačiais artimiausiais draugais ir giminaičiais kažkur toli nuo miesto šurmulio, jau pati vestuvių vieta ir tematika reikalavo rinktis paprastą, kuklią suknelę. Mano paieškų kelionė tuo ir prasidėjo... Gerus puse metų geriausiu mano draugu buvo tapęs „Google“... Galiu patvirtinti, kad jis tikrai VISAGALIS . Pavyko rasti ne vieną ir ne porą patinkančių suknelių. Tik čia atsirado kita problema kuo daugiau nardai interneto platybėse, tuo daugiau skirtingo stiliaus suknelių pradeda tau patikti... Ir galiausiai pradėjau abejoti, ar tikrai noriu tokios! Galbūt su ta romantiška, lengvai krentančia ir plazdančia nėriniuota suknele nebūsiu savimi, nebūsiu aš... Supratau, kad geriausias būdas išsiaiškinti, kas man tinka ir patinka apsilankyti vestuvinių suknelių salone. Nuo čia šios suknelės atsiradimo istorija ir prasidėjo .
Išsimatavusi daugybę suknelių, galiausiai supratau, kad tos kadaise mano pačios taip „nurašytos“ pūstos suknelės – vienareikšmiškai man tinka labiausiai, o dar ta banalioji ir visiems pabodusi frazė „Juk tuokiesi vieną kartą gyvenime, tokios suknelės galbūt daugiau niekada neapsivilksi“ iš salono darbuotojos lūpų suskambėjo taip įtikinamai ir padrąsinamai, kad daugiau neteko abejoti. Suknelė bus pūsta ir taškas. Tačiau salone TOS savosios taip ir neatradau... Galvoje tik kirbėjo mintis: „Ir vėl viskas nuo pradžių, vėl draugystė su „Google“.
Tačiau tai nebuvo didžiausia problema, dar pora mėnesių ir galiausiai jau turėjau viziją, didžiausias rūpestis buvo rasti savo darbą gerai išmanantį specialistą mano fantazijai įgyvendinti . Čia dar kartą pasitvirtino sena gera tiesa, kad geriausia reklama yra „iš lūpų į lūpas“. Draugė pasiūlė kreiptis į Valentiną Mataitytę, kuri pateisino mano lūkesčius su kaupu – ne tik nepriekaištingai atliko savo darbą, bet ir ištvermingai kentė mano įnorius, kurie keitėsi bene kas mėnesį . Nuomonė nesikeitė tik dėl suknelės spalvos. Jau paieškų pradžioje žinojau, kad nenoriu baltos suknelės, noriu kažko netradicinio, kažko išskirtinio. Todėl dėl spalvos nekilo jokių abejonių. Galiausiai po daugybės paieškų, sugaišto laiko, ginčų ir bendro sutarimo turime tai, ką turime . 

3. Ir kas išėjo su ta suknele ir visu nuotakos įvaizdžiu?

Turėjau viziją, kurią padėjo įgyvendinti profesionalai . Niekada nebuvau ta, kuri vaikosi madų. Kai tuo metu daugelis nuotakų rinkosi vestuvines sukneles iš dviejų dalių dekoruotos glaustinukės ir ilgo sijono – nenorėjau atrodyti kaip visos, todėl tai buvo dar viena priežastis pastūmėjusi mane pasirinkti tokią suknelę. Nesirinkau ir vestuvių klasika tapusio prancūziško manikiūro, kuris, mano manymu, nelabai ir būtų čia tikęs .
Kalbant apie suknelę... Galvą teko pasukti ir dėl vakarinio savo įvaizdžio, kur su tokio stiliaus suknele tikriausiai atrodyčiau labiau graudžiai nei juokingai . Bet, kadangi suknelę įsigijau atsitiktinai užsukusi į vieną iš butikų, tam daug laiko nesugaišau. Svarbiausias kriterijus man čia buvo patogumas. Nesiruošiau visą vakarą sodyboje šluoti žemių nei su ilga suknele, nei savęs kankinti su aukštakulniais bateliais. Ir mažiausiai rūpėjo, ką kiti pasakys...
Dėl šukuosenos ir makiažo taip pat neiškilo bėdų. Kadangi įmantrios šukuosenos nenorėjau, o ir makiažui didelių reikalavimų neturėjau, jokių bandomųjų variantų nereikėjo, tiesiog žinojau pas ką einu ir į kieno rankas atsiduodu. Visą šią „varginančią“ procedūrą man atliko plaukų stilistas Valerijus Gigevičius ir makiažo meistrė Giedrė Simutė grožio salone „Uff“. Tiek Valerijus, tiek Giedrė vestuvių dieną jau žinojo, ko noriu ir kokį bendrą, vientisą stilių kursime. Jie tikriausiai atliko bene didžiausią darbą – ne tik rūpinosi mano išvaizda, bet ir neleido pasiduoti jauduliui, su kuriuo tikriausiai, kaip ir daugeliui, susitvarkyti nepavyko ir man. Ką dariau pirma – šukuoseną ar makiažą? Atsakysiu labai paprastai – viską kartu . Likau labai patenkinta tokiu sprendimu, kadangi taip tai dienai sutaupėme daug brangaus laiko .

4. Ką patartumėte būsimai nuotakai kuriant įvaizdį? Kada viską pradėti? Kur paskubėti? Kokia jūsų patirtis?

Rekomenduočiau pradėti nuo suknelės paieškų, nes būtent nuo jos ir priklausys, koks makiažas ir šukuosena derės, siekiant sukurti vientisą, harmoningą įvaizdį. Kokią suknelę pasirinkti (siūtis, nuomoti ar pirkti) kiekviena nuotaka sprendžia atskirai. Tam įtaką gali padaryti daug veiksnių, todėl sunku patarti, kurį variantą pasirinkti. Kiekvienas iš jų turi tiek pliusų, tiek minusų. Akivaizdu, kad, norint susikurti išskirtinį, savitą stilių, nebūtina išleisti krūvą pinigų. Patarčiau aklai nesivaikyti ir madų – būti originalesnėms ir drąsesnėms. Neriboti savęs vieninteliu suknelės modeliu, pasimatuoti bent kelias skirtingo stiliaus sukneles. Dar vienas, manau, ne mažiau svarbus dalykas yra nuomonė iš šalies. Tai turėtų būti nuomonė, kuria jūs besąlygiškai pasikliautumėte, tačiau tai neturėtų būti jūsų išrinktasis. Manau, nieko nėra nuostabiau ir nerealiau už jausmą, kai jaunikiui šią paslaptį atskleidi reikiamu metu, o jo nuostabos kupinos akys ir apkabinimas tik patvirtina, kad šiandien tu pati nuostabiausia...
Kalbant apie šukuoseną ir makiažą, bandomieji variantai yra gerai, bet, nemanau, kad jie yra būtini, jei puikiai pažįstate meistrus, kuriems patikite savo įvaizdį. Tačiau visas detales vertėtų aptarti iš anksto, nepaliekant to paskutinei minutei.

5. Dabar pilnas „Facebook“ klausimų apie tai, kur pirkti batelius? Parduotuvės dar neturi naujų kolekcijų, tad kaip čia nepanikuoti ir laiku rasti tai, ko nori?

Bateliai – ne ką mažiau svarbi įvaizdžio dalis. Niekas nepaneigs, kad vestuvinė suknelė gali tapti tobula tik su tinkamais bateliais. Šioje vietoje nutariau neišlaidauti ir vestuvių dieną avėti gerokai ankščiau pirktus klasikinio stiliaus aukštakulnius, kurie puikiausiai derėjo prie suknelės stiliaus bei spalvos. Žinojau, kad su jais jausiuosi patogiai ir be jokių vargų sulauksiu vakarinės dalies, kurioje apsiausiu sportinius batelius ir šoksiu iki paryčių. Renkantis vestuvinius batelius, didžiausią dėmesį būsimoms nuotakoms siūlyčiau atkreipti į patogumą ir nepirkti batelių „vienam kartui“ – rinktis tokius, kuriuos ir praėjus tobuliausiai jų gyvenimo dienai galės pritaikyti prie savo stiliaus.

6. Viena aktualiausių problemų – aksesuarai. Kur jų ieškojote? Kokie jūsų įspūdžiai?

Mano atveju jokių papildomų aksesuarų, išskyrus auskarus, tiesiog nereikėjo. Jau pati suknelė traukė dėmesį, todėl reikėjo tik kažko kuklaus. Likus porai mėnesių iki vestuvių, dovanų gavau auskarus su perlais (nuo man labai svarbaus žmogaus). Kadangi apatinė suknelės dalis taip pat dekoruota perlais, šie auskarai puikiausiai tiko mano įvaizdžiui užbaigti. Ką patarčiau būsimoms nuotakoms? Galbūt renkantis aksesuarus tiesiog žiūrėti, kad jie derėtų ir papildytų visą sukurtą įvaizdį. Čia, manau, galioja sena gera taisyklė: „Tobulumas slypi paprastume“.

7. Kaip sekėsi bendrauti su paslaugų teikėjais?

Puikiai. Kai dirbi su tikrais profesionalais, savo darbą gerai išmanančiais specialistais, kitokio atsakymo būti ir negali. Mano manymu, siekiant gero rezultato, labai svarbus vaidmuo atitenka tiek tau, tiek paslaugos teikėjui: pats turi gerai, aiškiai, suprantamai iškomunikuoti savo lūkesčius, o kita pusė – gebėti išklausyti, patarti ir nepriekaištingai atlikti savo darbą. Jei tarp kliento ir paslaugos teikėjo užsimegs ryšys, bendras rezultatas bus neabejotinai vykęs. Ir jei mums pavyko atkreipti jūsų dėmesį, manau, pasirinkau būtent tuos žmones .
Nori papasakoti savo vestuvių istoriją ir Tu? Parašyk mums redakcija@apievestuves.lt
Daugiau tikrų istorijų TIKROS ISTORIJOS
 
 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai