Švęskite stilingai: „365 eventus“ gėrimų staliukas kitaip


KAIP PLANUOTI VESTUVES, KURIOSE NUMATOMA TIK CEREMONIJA

Jei esate vieni iš tų porų, kurios nusprendė tuoktuvėms sakyti taip, o vakarėlio atsisakyti. Jei nenorite ar negalite svečiams rengti vakarinės dalies, labai rekomenduoju pagalvoti bent apie pusvalanduko pasibuvimą po ceremonijos. Juk negyvenate visai vieni, leiskite žmonėms ateiti bent jūsų pasveikinti. Kviečiu apgalvoti mažytes smulkmenas, kurios bus ir jums patiems, ir žmonėms, atėjusiems jus pasveikinti, svarbios, mažos, tačiau labai smagios.

Ką svarbu apgalvoti

Kur pakviesite visus, atėjusius jus pasveikinti, ir kas dalins vaišes bei pilstys gėrimus?

Labai labai rekomenduoju jau pasirinkus savo šventės vietą (ar tai būtų metrikacijos skyrius, ar bažnyčia) apsižiūrėti aplink: gal šalia yra kokia kavinukė, viešbutis, restoranas / gal koks kiemelis. Jei yra kavinukė, pasiteiraukite, ar galėtų valandėlei priimti jus su svečiais atsigaivinti. Jei nėra kavinukės, tačiau yra skverelis ar kiemelis, pasiteiraukite kam jis priklauso, ar galima ten pasistatyti maža staliuką, kad svečiai galėtų pasivaišinti gėrimais. Rekomenduoju būtinai kreiptis į profesionalius padavėjus, kurie atsiveš stiklo taures ir mokės gražiai pilstyti gėrimus. Tai nekainuoja daug, o atrodo, nepalyginti, elegantiškiau, nei koks draugas su krepšiu, vienkartinėm taurėm ir šilto gėrimo buteliu, lakstantis aplink visus svečius ir dar praliejantis pro šonus, o po to šlapiomis rankomis vėl imantis kitą taurę... Išvaduokite žmogų nuo šio siaubo . 

Kiek žmonių ateis jūsų pasveikinti?

Kaip sužinoti skaičių? Na, viskas priklauso, ar jūs gerai sutariate su savo kolegomis, kokio dydžio įmonėje dirbate, ar apskritai kas nors žino, kad jūs ruošiatės susituokti.
Žinote, būna tokių juokingų žmonių, kurie visiems trims savo artimiausiems draugams, kurie neturi nieko bendra su jų bendradarbiais, vis sako, kad tik laikytų jų vestuvių datą paslaptyje ir, gink dieve, niekam neprasitartų, o išėję iš bažnyčios ar santuokų rūmų, nusimena:„Va, kokie kiaulės, niekas net neatėjo pasveikinti“... Todėl, kad taip neatsitiktų, visus kviečiu viską daryti „suaugusių stilingų žmonių būdu“: tuokiatės – praneškite visiems, su kuriais labinatės, pasiguodžiate prie pietų stalo, pasidžiaugiate rezultatais ir per Kalėdas susidaužiate šampano taure.
Įteikite visiems po atvirlaiškį ar tiesiog mažą laiškutį, kuriame praneškite džiugią naujieną, laiką ir vietą ir būtinai parašykite, kad ta proga kviečiate susidaužti putojančio vyno ar limonado taure prie bažnyčios ir visi nepatogumai bei slapstymaisi bus išspręsti .
Būkite atviri ir faini, o ne pikčiurnos ir šykštuoliai. Ką jums reiškia nupirkti penkiais buteliais daugiau gėrimo pavaišinti kolegas ir dar parašyti kelis gražius atvirlaiškius? Juk iš tikrųjų tai nieko nekainuoja, o emocijų ir atviro juoko skambės 20 kartų daugiau!
Taigi pateikiu pavyzdžius, kaip galite paprastai ir atvirai viename mažame popieriaus lapuke viską parašyti ir sulaukti daugybės išsišiepusių žmonių su gėlyte rankoje, atėjusių su jumis nufotografuoti ir kartu pasidžiaugti:
Kovo 22 d. 14 val. Šv. Kryžiaus bažnyčioje, Vilniuje,
mes su Migle sumainysime balto aukso žiedus ir tapsime dar viena laiminga šeima.
Kadangi skubame į povestuvinę kelionę, laiko vakarėliui neturėsime, bet kviečiame tave valandėlei tarp darbų atsipūsti ir pasidžiaugti kartu su mumis.
Ateik, vaišiname šypsenomis, apkabinimais, namų gamybos nerealiai skaniu limonadu, pyragu.
Labai tikimės tave pamatyti.
Miglė ir Tadas
Čia tik pavyzdys, kuris, tikiuosi, užves ant kelio. Teksto vingrybės ir informacijos pateikimas jau nuo jūsų fantazijos ir norų priklauso.
Jei kolegų ir darbuotojų įmonėje labai daug, galite tiesiog informacinėje lentoje tokį gražų lapuką pakabinti VISIEMS. Tiems, kam neaktualu, vis tiek neis. O tie, su kuriais bendraujate, tikrai su malonumu atžygiuos.
Tokius mažyčius lapukus galite ir savo draugams, giminaičiams išdalinti.

Ar verta tikėtis dovanų?

Manau, kad nebent simbolinių, o šiaip tai tikrai ne daugiau kaip gėlių. O jeigu kas nors ką nors padovanos, nesijauskite skolingi, nes jūs savo mini laiškutyje-kvietime viską labai aiškiai išdėstėte.

Dienos scenarijus

Susituokiate, smagiai praleidžiate 1-2 val. numatytoje vietoje su pažįstamais ir vykstate ten, kur esate toliau numatę: fotografuotis, krautis daiktus kelionei, vakarieniauti...
Sėkmės!
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai