Valentino dienos juvelyrinių dovanų TOP 5


DAŽNIAUSIAI PASITAIKANČIOS PAMERGIŲ PROBLEMOS

Dažniausiai pasitaikančios pamergių problemos
1. Jei tave pakvietė būti pamerge, neprivalai sutikti ir ja būti.
2. Kad ir kas benutiktų – niekada neapkalbinėk nuotakos.
3. Jei būsima nuotaka sako, kad svajoja apie paprastą mergvakarį, bet jis jums atrodo prastas ir visiškai nepriimtinas, jūs negalite daryti to, ko ji nenori. Pagrindinė taisyklė – visada įsiklausyti į nuotaką.
4. Būti pamerge – tai nereiškia rūpintis tik tau patikėtais reikalais, bet viską žinoti ir apie kitas pamerges ir jų užduotis, jų įvykdymą. Nuo šiol tu esi komandos narė, atsakinga už bendrą darbą.
5. Jei tau nepatinka suknelė, kurią išrinko nuotaka, negadink jai nuotaikos, o pasikalbėk su kitomis pamergėmis ir pabandyk nusiraminti arba rasti kompromisą. Nuotaka turi žibėti, o tu šią suknelę vilkėsi tik vieną dieną. Tai gal viskas gerai?
6. Būti pamerge išties kainuoja nemažai, todėl iškart susiplanuok biudžetą ir jo neviršyk.
7. Jei pamergėms bus suteikta proga viešai kalbėti, venk kalbėti apie praeitį ir kalbėti per daug. Geriau keli nuoširdūs žodžiai nei slogūs ar gėdingi prisiminimai ir jų viešinimas.
8. Atsakingai vartok alkoholį visos dienos metu ir ypač vakare. Pamergės ir nuotaka visą parą visų akyse.
9. Jei galvoji, kad pamerge pabuvai per ceremoniją ir per fotosesiją, pamiršk. Tu turi padėti nuotakai ir per vakarėlį, net ir kitą dieną, jei ji to prašo. Išsiaiškink iš anksto savo prievoles .
10. Jei esi vieniša pamergė ir manai, kad prieš tave stos būtent toks nuostabus vaikinas, apie kokį svajoji, pamiršk. Šalia tavęs stos jaunųjų draugas ir jis tau gali netgi nepatikti, bet tau vis tiek teks prisiimti savo dalią ir pakentėti nekeliant scenų.
11. Jei negali išpildyti kažko, ko prašo nuotaka, geriau būk nuoširdi ir pasakyk, kad tau per brangu ar egzistuoja kitos priežastys, bet nemeluok ieškodama priežasčių kaip čia „geriau“ atsisakyti.
12. Per mergvakarį ir kitus vestuvių renginius nestumk nuotakos daryti to, ko ji nenori, pvz., gerti daugiau nei ji nori, daryti kažko, kas virš jos ribų.
13. Jei draugė pirma tave pakvietė į vestuves, o tu savąsias pradėjai planuoti jau po kvietimo, būk maloni ir jas planuok po draugės vestuvių.
14. Jei nuotaka leidžia pamergėms būti apsirengusioms savaip ir prašo tik tam tikros spalvos – įsitikink, kad būtent taip ir išpildysi jos norą.
15. Nepamiršk, kad pagrindinis tavo kaip pamergės darbas – būti gera drauge. Pasirūpink, kad tavo draugė jaustųsi ypatinga.
16. Jei visiškai nepažįsti kitų merginų, pasistenk susipažinti nors ir per „Facebook“. Būk maloni ir neaikštinga. Stenkis būti paslaugi, o ne kelti problemas.
17. Vestuvių dieną laikykis scenarijaus ir nevėluok.
18. Negali be pateisinamos priežasties iš vestuvių išeiti anksčiau nei jaunieji.
19. Balta spalva NUOTAKOS ir tik jos. Nesugalvok vilkėti baltai.
20. Nepamiršk mėgautis buvimu pamerge.
 
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai