Vestuvinių suknelių kūrėja Ingrida INŽI: “Mano nuotaka – tikra karalienė”


MALONUS PLANAVIMAS: TORTŲ RAGAVIMAS

Kadaise, labai seniai, lygiai prieš devynerius metus, kai tik buvo įkurtas apievestuves.lt, tortų ragavimas kepyklėlėje, o juo labiau namie, skambėjo kaip kažkokia mistika. Buvo įprasta užsakyti gerai pažįstamus tortų skonius, po to į madą atėjo keksiukai, o dabar nieko nestebina „popsai“, tortai iš spurgų, sūrio tortai ir t. t. Tęsčiau iki negalėjimo, tačiau noriu fiksuoti jūsų mintis ties tortais ir jų ragavimu, nes tai labai malonus procesas. Atrodo, manęs jau niekas nenustebins, tačiau šeštadienio vakarą gavau dėžę į namus. Ir ką... Įsijaučiau į vaidmenį. Iš stalčiaus ištraukiau tris šakutes ir susodinau šeimą prie stalo, pasistačiau juodos it „smala“ kavos ir vandens skoniams nuplauti.
Simonos nuotraukų koliažas
Iš pradžių atrodė, kad dėžės neįveiksim niekad, bet su niekuo dalintis ir į „Facebook“ įdėti tikrai nesinorėjo, nes, neduokdie, pamatys smaližės kaimynės ir ateis prisidėti prie degustacijos. Bet ką galiu pasakyti – dėžė buvo sudegustuota per dvi dienas, vis pasimėgaujant. Po mažą gabaliuką, lėtai gnybiant šakute ir dedant į burną, leidžiant skoniui atsiskleisti, nekramtant, neryjant... Man atrodė, kad su kiekvienu skoniu aš lydausi tarsi karamelė... Finale, kai visi tortų gabaliukai buvo paragauti mažyčiais gabaliukais, negalėjau sustoti ir savo favoritų paragauti norėjosi vis daugiau ir daugiau. 
Nerealus jausmas. Jei būčiau nuotaka vėl, tikrai su brangiuoju ragaučiau ir pasidaryčiau tortų ragavimo vakarėlį lovoje arba namie iškylos stiliumi – įjungčiau romantišką muziką, pakločiau pleduką ir primėtyčiau pagalvėlių. Daug vandens arba (kiekvienam pagal norus) kavos ar arbatos ir gražiausias šakutes ar šaukštelius ir pasinerčiau į skonių jūrą...
Na, o pamiršus romantiką vienas patarimas – geriau vienąkart visko paragauti ir apsispręsti dėl skonio nei užsisakyti tortą, kurio nenorėsit.
P.S. Iš tos dėžės aš užsisakyčiau beveik visus, net ir tą žalią, kuris atrodė keistas, tačiau dieviškai skanus.
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai