ApieVestuves.lt svarbios naujienos. Laiškas jaunavedžiams


MALONUS PLANAVIMAS: PARODA „MŪSŲ VESTUVĖS“

Kasmet vis zirziu, kad ir vėl tos parodos, nes man jos kasmet jau devynerius metus, o kiekvienai iš jūsų vienąkart gyvenime. Todėl iškart dalinuosi mintimis, kas jose labai vertinga ir kodėl ten eiti.

Ką gausi parodoje, ko negausi kitur:

1. Dažniausiai būsimi jaunavedžiai į parodas eina dviese ir yra linkę viską dėtis į maišiuką gautą prie durų. Labai geras būdas – apeini visą parodą, prisikrauni vizitinių ir grįžęs namo... Taip, vėl lendi į internetą. Tačiau, mielieji, paroda tam ir skirta, kad gyvai susitiktumėte ir iškart visko paklaustumėte. Tad drąsiai ir daug klausinėkite ir kalbėkitės. Pagalvokite, kiek dėl vestuvių reikia daug susitikimų, o čia visi susitikimai gali įvykti vienoje vietoje.
2. Gaji nuomonė, kad parodoje dalyvauja tie, kurie neturi klientų. Bet pažiūrėkite kas dalyvauja – „Čiop čiop“, „Suitsupply“, „Fashion Gold“, E. Rainys ir kiti garsūs paslaugų teikėjai. Jie neturi klientų? Juokaujat? Taip, paroda – geras būdas prisistatyti ir parodyti, kas esi, ir naujokams. Bet kasmet naujokų ten matau mažai.
3. Parodoje daug nuolaidų. Tikrai žinau, kad leidykla duos specialią nuolaidą parodoje įsigyti NUOTAKOS BIBLIJĄ ir PLANUOKLĮ. Tai puiki proga ja pasinaudoti. Labai geri konkursai ir jų pagrindiniai prizai – nuolaidos. Pavyzdžiui, „Fashion Gold“ seminare turės konkursą, kuriame bus galima laimėti 500 eurų čekį. Žiedai išeitų nemokamai. Kai paskaičiuoji kiek ten žmonių dalyvauja, tai realiai išeina 50 vs. 50 galimybė laimėti ar pralaimėti. Tai kodėl gi ne dalyvauti.
4. Geras proga ir pasižiūrėti idėjų. Parodoms visi ruošiasi ypatingai – dekoratoriai, floristai ir kiti parengia gražiausius stendus. Tikrai rekomenduoju juos fotografuoti ir semtis idėjų.
5. Suknelės, papuošalai – tai nereali erdvė, kur pamatysi daug suknelių ir jas realiai pačiupinėsi... Nereikės „Super mamose“ skaityti, kad salonas X turi prastas sukneles, o „Facebook“ „Nuotakų namučiuose“ merginos rašė, kad geros tos suknelės. Turėk savo nuomonę ir viską pamatyk pati. Labai geras dalykas – žiedai. Gali išsimatuoti labai daug ir, pagaliau, viskas vienoje vietoje – nereikės iš vieno miesto galo į kitą važiuoti.
Iki pasimatymo parodoje  „Mūsų vestuvės“
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai