Kaip pakurstyti aistrą santykiuose ?


DIZAINERĖ L. DAILIDĖNIENĖ PRISTATO SUKNELĘ ILGAKOJĖMS

Šį savaitgalį Vilniuje vyks jau aštuntoji didžiausia vestuvių paroda Lietuvoje „Mūsų Vestuvės’16“. Parodoje ne tik bus pristatomos įvairios su vestuvėmis susijusios paslaugos, bet ir vyks žymiausių Lietuvos dizainerių vestuvinių suknelių ekspozicija.
Neseniai savo mados namus „Laura Daili Vilnius“ atidariusi dizainerė Laura Dailidėnienė šioje parodoje pristatys savo naują kolekciją skirtą nuotakoms. Drabužių ir aksesuarų kūrėja tikina, kad tai bus jos kūrybą labiausiai atspindinčios suknelės.
Pasak pačios L. Dailidėnienės, ji lieka ištikima savo braižui, todėl jos nuotakoms siūlomi modeliai yra minimalistinio stiliaus: suknelės aštraus kirpimo, yra tiek trumpų, tiek ilgų modelių. Ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje pamėgtos originalios ir išskirtinio kirpimo dizainerės suknelės yra pasiūtos iš audinio, kuris tvirtai laiko formą, nevaržo judesių ir yra patogios.
Minimalistinį, vestuvių šventei skirtą ansamblį, dizainerė siūlo papildyti unikalia autorine juvelyrika „Bubbles“. Ši kolekcija sukurta iš skaidrių stiklo burbuliukų. Tai ne tik įvairūs auskarai, bet ir puošnūs kaklo kolje bei pakabukai.
Šį šeštadienį dizainerė visų lauks Vilniuje įsikūrusiame viešbutyje „Radisson Blu Hotel Lietuva“.
Papildoma informacija:
Vestuvių fotosesijos modelis: Karolina Toleikytė, „Modilinos Modelių agentūra“
Foto: Tibor Galamb
Make-up: Brigita „Cutmyfingers“
Dress: Laura Daili
 
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai