Pagrindinės gėlių pasirinkimo klaidos


KAIP SUSIKURTI AUTENTIŠKĄ ŠVENTĘ

Vasaknų dvaro nuotrauka
 
Pompastiškų perkrautų vestuvių dienos praeityje. Vis daugiau porų, įkvėptų matytų vestuvių užsienyje ar ieškodami savitumo, renkasi paprastesnes, įdomesnes šventes, ieško, kaip nudžiuginti svečius ir nori šventės, kuri atitiktų jų charakterį ir gyvenimo būdą. Nebijokite išmeginti naujų idėjų – Vasaknų dvaro specialistai pataria, kaip nesivaikant madų ir išvengiant didelių išlaidų susikurti autentišką šventę.

Pabėkite į gamtą

Bent trumpam. Gamtoje žmonės atsipalaiduoja, elgiasi natūraliau, jaučiasi laimingesni. Vienas kitam ištarti priesaikos žodžiai ir artimųjų sveikinimai įgaus kitą prasmę, kai bus ištarti neįpareigojančioje aplinkoje medžių ar pievos apsuptyje. Arką nesunkiai suformuosite iš beržų kamienų – papuošta gėlėmis ji atrodys ypač šventiškai. Išsinuomokite išlankstomas kėdes, suformuokite aikštelę ir jau turite puikią ceremonijos ar šventės vietą, kuri bus nepakartojama ir nepamirštama.
Jei ceremoniją įsivaizduojate tik bažnyčioje surenkite pasitikimą ar sveikinimus gamtoje. Galbūt Jūsų pasirinktoje šventės vietoje yra graži pievelė, kalvelė ar ežero pakrantė, kur galite surengti vaišes ar išgerti šampano. Nuo lietaus apsaugos pavėsinė ar sumontuojamas stogelis.

Pasiūlykite lokalių pramogų

Beveik visi nerimauja, kuo užimti svečius, kol fotografuojasi ar nori atsipalaiduoti prieš vakarinę šventės dalį. Pasiūlykite svečiams nuotaikingą ekskursiją po pasirinktą vietą, alaus ar šokolado degustaciją. Lengvo turinio trumpos pramogos padės svečiams susibendrauti. Tokios veiklos ypač džiugina vestuvių svečius iš užsienio, kurie paprastai atvyksta trumpam ir neturi laiko tinkamai susipažinti su Lietuva ar Jūsų pasirinktu regionu.

Degustuokite vietos maistą

Nesvarbu, kur švęstumėte, šalia tikrai rasite vietos ūkininkus, kurie pasiūlys savo gamybos sūrių, vyno, alaus, giros, saldumynų. Degustacinis stalas ne tik papuoš Jūsų šventės vietą, bet ir padės pristatyti krašto įvairumą. Klauskite, ar restoranas gali pasiūlyti užkandžių ar karštų patiekalų iš netoliese ūkiuose veisiamų žuvų ar gyvulių. Be abejo, maistas bus skaniausias, jei bus ruošiamas vietoje šventės dieną.

Patarimai skirtingiems metų laikams

Pavasaris – žydėjimo, budimo, atgimimo laikas. Puokštei, dekorui rinkitės tulpes, plukes, krokus, narcizus, našlaites. Šventei, ceremonijai, fotosesijai gamtoje puikiai tiks botanikos sodai, pradedantys vešėti parkai, kurie dar nebus išdegę nuo kaitrios saulės.
Vėlyvą pavasarį svečiams pasiūlykite sulos, prie desertų, užkandžių patiekite šviežiai rinkto pienių medaus.
Vasarą atplaukite į šventę su valtimi, atjokite žirgais, jei mėgstate buriuoti – taurėmis sudaužkite jachtklube – rinkitės vietą pagal pomėgius. Ceremoniją surenkite ant kalvos. Pavyzdžiui, nuo Ladakalnio, vadinamo Lietuvos Šveicarija, atsiveria kvapą gniaužiantis kelių ežerų vaizdas. Svečiams pasiūlykite šilauogių iš vietos ūkių, šviežios žuvies.
Rudenį gamta pasipuošia aukso ir raudonomis spalvomis. Ceremonija ar šventė gamtoje įspūdingai atrodys ant apžvalginės aikštelės, aukšto upės ar ežero kranto – nuo kalvelės atsivers ryškiaspalvė gamtos panorama. Rudens pradžioje pajūryje bus ramu, mažiau žmonių, o šiltas oras džiugins ilgiau, tad galėsite susikurti privačią, jaukią šventę. Patiekalus pasiūlykite su šviežiomis uogomis, obuoliais, rudens gėrybėmis. Uogomis galite papuošti šventės stalą, savo puokštę – ji atrodys originaliai ir puikiai derės prie aplinkos. Kaip garnyrą ar užkandį patiekite grybų, šviežios gilių kavos – tai ypač nudžiugins svečius iš užsienio.
Žiemą besituokiantys gali romantiškai į ceremoniją atšliuožti žirgų traukiamomis rogėmis, kol fotografuojatės paprašykite svečių susirungti, kas nulipdys gražiausią besmegenį, romantikos suteiks kad ir dirbtinis iš dangaus krintantis sniegas. Patiekalams rinkitės sotesnį maistą – mėsą, gausias salotas.
Išnaudodami šventės vietos teikiamus privalumus, pritaikyti erdves pagal savo poreikius. Svarbiausia, rinkitės tai, kas Jums patinka, o ne bandykite „įtilpti“ į standartinius vestuvių scenarijus. Taip jausitės šventės šeimininkai ir abiem kartu planuoti šventę bus lengviau ir smagiau. 
Daugiau apie idėjas vestuvėms skaitykite IDĖJŲ RUBRIKOJE
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai