Makiažas tinka moterims ir vyrams: V. Udrėnaitė


KVIETIMAI Į VESTUVES YRA PIRMAS ĮSPŪDIS APIE JAS

Ranka rašyti laiškai, sveikinimo atvirukai, pašto ženklai – tai dalykai, kurie vis labiau tolsta nuo mūsų kasdieninio gyvenimo. Juos pakeičia elektroniniai laiškai, pranešimai ar sveikinimai ant „Facebook“ sienos. Kita vertus, ypatingomis progomis, tokiomis kaip vestuvės ar krikštynos, daugelis nori sugrįžti prie tradicinių komunikacijos priemonių – laiškų. Kvietimas į vestuves yra pirmas dalykas, ką gauna mūsų svečiai, ir iš jo sprendžia, kas gi jų laukia. Todėl rekomenduojame pasistengti ir sužibėti.

Vis dar vyrauja klasika ir tai nėra blogai

Jau redaktorės Simonos parodoje „Mūsų vestuvės 2016“ pastebėta internetinė parduotuvė – www.vestuviuparduotuve.lt – siūlo įvairius ir kiekvienos poros kišenei pritaikytus kvietimus – kainos vyrauja tarp 1,5 iki 18 eurų už vienetą. Jų internetiniame tinklapyje galima pasirinkti iš įvairių dizainų bei idėjų, tokių kaip paprastas įdėtas į vokelį, surištas šilkiniu kaspinėliu, karpytas lazeriu, dekoruotas deimantu bei prabangus – aksominiame voke padailintas vaško antspaudu. Šie kvietimai yra pagaminti iš kokybiško (dekoratyvinio su perlamutru, linijinio arba aksominio) popieriaus bei dekoruoti tokiomis detalėmis kaip šilkiniu kaspinu, deimantu ar natūralaus vaško antspaudu. Visa kaligrafija yra arba šilkografinė arba folijuota. Visi kvietimai yra rankų darbo bei pasižymi natūraliu (angl. rustic) ir neperkrautu dizainu, taigi puikiai tiks įvairiems vestuvių šventės tipams.

Pasidaryk kvietimus pats savo kompiuteriu ir atsispausdink

Kita vertus, jeigu vestuvių biudžetas nėra didelis, tačiau neįsivaizduojate savo giminaičių ar draugų į vestuves pakviestų elektroniniu būdu – susikurkite ir pasigaminkite kvietimus patys. Internetas (pavyzdžiui socialinis tinklas pinterest.com) pilnas idėjų ir įkvėpimo šaltinių, kuriuos lengva įgyvendinti praktiškai. Žinoma, tai užims daug daugiau laiko bei pareikalaus kantrybės, kūrybingumo ir kruopštumo, tačiau, prižadame, tikrai džiaugsitės savo rankomis pagamintais kvietimais.
Jeigu susidomėjote, o vestuvės ne už kalnų – registruokitės į mūsų bei ZOOM BOOK organizuojamą konkursą  ir jau šį pavasarį visus svečius pakvieskite savo kurtais kvietimais! Arba galite pasinaudoti internetine programėle  ir atsispausdinti savo sumaketuotus kvietimus namuose!
 
 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai