„Špoko šventė“ – stulbinantys dekoro atradimai


L. IR T. RIMGAILOS PARODĖ ARTIMIESIEMS, KAD VESTUVĖS GALI BŪTI KITOKIOS

Liucinos ir Tado vestuvės
Liucina ir Tadas Rimgailos susituokė 2013 m. birželio 1 d. Vilniuje, Dievo Gailestingumo bažnyčioje, o vakarinė dalis vyko restorane „Terrazza“ taip pat sostinėje. Pora bičiuliavosi ganėtinai ilgai, nes kartu dalyvavo Liucinos sesers ir Tado geriausio draugo vestuvėse, tačiau tik po daugiau kaip 3 metų pradėjo draugauti ir tada jau po 4 mėnesių Tadas pasipiršo, o po nepilnų metų jie susituokė. Šventėje dalyvavo beveik 50 asmenų. „Per vestuves jaučiausi pasakiškai gerai! Vyras irgi . Diena praskriejo kaip viena akimirka ir tik to gaila. Paryčiais važiuodami namo jau kalbėjome, kad būtinai kartosime“, – pasakojo Liucina.
„Planavimas buvo labai lengvas ir smagus procesas, nes dėl pagrindinių dalykų puikiai sutarėm. Be to, didelė dalis mūsų draugų dirba vestuvių srityje, tad vedėjas buvo labai geras Tado draugas – profesionalus aktorius ir vedėjas, didžėjumi pasirūpino kitas mūsų draugas, o fotografas taip pat buvo pasirinktas iš pažįstamos, artimos aplinkos. Rinkomės viską, kas patiems patinka, per daug nesiblaškėme, tad sunku nebuvo . Aš pati pasiuvau juodas servetėles, nes tuo metu dar nenutuokiau, kur galima jų gauti, sumaketavau mūsų kvietimus, tad daug širdies buvo įdėta ir neprisileista bereikalingo streso“, – pasakojo dabar pati kitų šventes planuojanti Liucina.
Paklausta, apie kokią šventę svajojo kartu su Tadu, Liucina pasakojo: „Norėjome kuo smagesnės šventės, nesistengėme niekam įtikti, o tėveliams ir prie kitokio vestuvių formato pripratusioms giminėms tiesiog parodėme, kaip dar viskas gali atrodyti . Vakarinė dalis mums buvo svarbiausia (turint omenyje bažnyčią kaip savaime suprantamą dalyką), todėl labiausiai rūpinomės programa bei gardžiu maistu, gėrimais.Viską nuo pirmos akimirkos pati sukoordinavau ir sužiūrėjau . Nors paskirsčiau itin smulkius darbelius mamai, tėčiui ir t. t., mačiau tam tikrą stresą jų akyse ir vis tiek turėjau priminti, kad prašiau padaryti vieną ar kitą dalyką . Buvau visiškai atsipalaidavusi, bet tuo pačiu ir visos šventės eigą sužiūrėjau pati!“.

Kelios idėjos, kurios galbūt kam nors patiks:

* Po bažnyčios mus pasitiko keli kojūkininkai, kurie visus palydėjo iki „Prancūzparkio“, paleido gražią muziką iš patefono, leido muilo burbulus ir kalbino svečius, dalino vaišes.
* Vienas iš kojūkininkų turėjo vaizdo kamerą, su kurią filmavo svečių linkėjimus. Kadangi su kojūkais jo ūgis pasidaro apie 22,5 m, svečiams buvo labai netikėta, kai kažkas iš nugaros prie jų prieidavo ir kalbindavo. Dėl to jie sakė pačius nuoširdžiausius dalykus tuo metu buvusius ant liežuvio galo! Kai žiūrėjome įrašus, juokėmės iki ašarų !
* Savo fotosesijai skyrėme vos valandą, nes vyras buvo baisiai nuo to pavargęs. Taigi, manau, neverta kažką daryti per prievartą ir tuomet nuotraukos gausis nuoširdžios, tikros, šiltos.
* Kūrėme sąlygas visiems tarpusavy pabendrauti. Tai reiškia, kad programa buvo turtinga, bet neperkrauta, nepriminė intensyvaus grafiko stovyklos. Visi jautėsi atsipalaidavę ir laisvi.
* 24 val. nenorėjome jokių banalių žibintų ir pan., todėl tik perpjovėme tortą ir terasoje gėrėme šampaną, bendravome, šokome. Patikėkite! Nieko baisaus nenutiko, niekam nieko netrūko .
* Tortas buvo pasakiškai skanus, bet jo buvo mažoka, todėl dabar labiau įsiklausyčiau į profesionalų patarimus .

Komanda, kuriai dar ir dabar norisi padėkoti:

  • Vedėjas – Viačeslavas Mickevičius. Taip pat jis atliko nuostabų šiuolaikiško cirko šou.
  • DJ – iš Lino Lapėno komandos.
  • Fotografas – Ramūnas Tanguris.
  • Suknelės dizainerė – Aina Zinčiukaitė.
  • Vizažistė – mano geriausia draugė, profesionali kosmetologė ir vizažistė Violeta (nebegyvena Lietuvoje).
  • Kojūkininkai – iš Viačeslavo komandos.
  • Konditerė – šeimos draugė, kuri šiuo metu dirba mūsų kepyklėlėje .
  • Jaunųjų šokį pastatė jaunikis – Tadas Rimgaila .
Daugiau apie tikras vestuves skaitykite RUBRIKOJE
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai