Dovilė Dagė - nuotakų mylima papuošalų kūrėja


LAIKAS SUŽINOTI APIE SLAPTĄ / VIEŠĄ VESTUVIŲ PLANAVIMO ĮRANKĮ

Kasmet vis kažkas naujo su trenksmu nusileidžia į vestuvių sektorių. Prieš kelis metus atsirado jo didenybė dekoras, dar prieš kelis – išvažiuojamoji santuoka, pernai, vasario mėn., atsirado knyga nuotakoms „Nuotakos biblija“ bei „Vestuvių planuoklis“ ir t. t. Visi vis džiaugiasi, kad įvyko kažkas naujo, įdomaus ir laisvo. Mes tuos devynerius metus vis sekam, stebim ir kalbam apie tas naujoves vis prisimindami tai, kas svarbiausia ir nemiršta kaip kokia klasika.
Šiemet noriu pakalbėti apie didžiausią tendenciją – „Facebook“ grupės, kurios dar pernai nukarūnavo visus „supermamų“ forumus ir pan. Čia kasdien verda toks gyvenimas ir aistros, vyksta didžiausios paieškos ir klausimų−atsakymų šou, čia perka ir parduoda, čia klausia ir atsako, čia ekspertai ir dirbantys vestuvių sektoriuje kiauras dienas mirksta atsakinėdami ir ieškodami naujų klientų. Socialinė žiniasklaida į mūsų gyvenimus atnešė daug laisvės ir veržlumo, galimybę čia ir dabar gauti tai, ko nori, ir tai vestuvių sektoriui tapo labai svarbu.
„Facebook“ grupė „Nuotakų namučiai“ tapo nemokamu vestuvių planavimo įrankiu, kur savo vestuves planuoja 5000 merginų. Taip, yra ir tokių, kurios nesėdi „Facebook“ ir neturi laiko, bet stebi, kas ten vyksta ir kas kaip ir ko klausia. Kažkada seminare pasakojau pie tai, kad, pradėdami planuoti vestuves, „susilaikinkit“ vestuvių planuotojų puslapius „Facebook'e“ ir jus kasdien pasieks nežmoniškas informacijos kiekis vestuvių tema. Tai šiemet pridedu – įstokite į grupę ir, jei neplanuojate dalyvauti, tai bent sekite naujienas. Kodėl?
1. Ten daug klausimų ir atsakymų.
2. Daug idėjų.
3. Vestuvių rinkos profesionalai ir pradedantieji nemokamai dalijasi nerealiais patarimais.
4. Ten daug bendraminčių ir nereikės sesei ar draugei šimtąjį kartą pasakoti apie savo vestuves, kai ji jau nebesiklauso, nes čia visi tave girdi ir visiems įdomu.
Labai gera stebėti, kaip tos pačios merginos nuo pirmų nedrąsių klausimų užauga iki daug ką žinančių ir finale po vestuvių dalijasi keliomis nuotraukomis ir įspūdžiais. Tai tikras gyvenimas, tikros akimirkos ir nesuvaidintos emocijos, kaip koks realybės šou, kuris tave pasiekia, kai tu nori priimti informaciją. Gyva bendruomenė.
Taigi, švenčiam kasdien, o šiandien portalas jaunavedžiams, oficialiai apievestuves.lt, švenčia devintuosius metus, nors pirmasis straipsnis įkeltas lygiai prieš šešerius metus, t. y. 2010 02 14 vidurnaktį. Viskas prasidėjo labai seniai ir net keista, kad vos pakilus iš universiteto suolo gimė projektas, kuris sėkmingai gyvuoja ir auga bei plečiasi. Šiemet sentimentais nesidalinsim. Kasmet dėkoju didelei komandai – šiemet dėkoju dar didesnei. AČIŪ VISIEMS!!! Esame nuoširdžiai dėkingi už kiekvieną projektą, nuotrauką, raidę, sekundę, kurią praleidom kartu.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai