M. TAUTVAIŠAS APIE NUOTAKOS PLAUKŲ STILIAUS RIBAS

Nuotrauka Svetlanos Baturos
Kai pernai parašėme apie vaikiną, kuris sukūrė geriausią 2015 m. nuotakos įvaizdį, straipsnis buvo suskaitytas beprotiškai daug kartų, o klausimų į redakcijos el. paštą atskriejo dar daugiau. Šiandien jau praėjus konferencijai NUOTAKA ANT RIBOS kalbamės su Mantu Tautvaišu apie šių metų nuotakų ribas.

1. Kaip supranti, kas nuotakai yra riba? Ką ji tau turi pasakyti, kad neperžengtum jos susikurtos ribos ir ji išeitų laiminga?

Riba – tai nėra ta vestuvių dalis, kuri būtų neįveikiama, tai kažkas naujo, kažkas nematyto ir nepatirto. Tai noras atrodyti stulbinančiai, bet ne juokingai ar prabangiai ir ne pigiai. O kad šitie norai ir ketinimai išsipildytų, nuotaka jau turi turėti suknelę, planuojamus aksesuarus, turėtų papasakoti apie šventės vietą ir / ar temą.

2. Kokie madų vėjai pučia šį sezoną? Nuo ko pradėti ir kuo baigti, kad neperžengtum to, kas tau tinka, bet tuo pačiu metu ir pasinaudotum mados tendencijomis?

Šis sezonas kiek kitoks nei praėjęs, po truputį dingsta glamūrinės bangos, tvarka plaukuose. Vis labiau populiarėja palaidi, banguoti, pataršyti plaukai, didesnė nei įprastai plaukų apimtis, tai laikotarpis, šiek tiek primenantis aštuntąjį dešimtmetį. Šiuo metu labai ryškiai suspindės metaliniai plaukų aksesuarai (pvz., vielutės puoštos karoliukais, deimantais ar akmenukais). Šio sezono topas – kasa! Bet nereikėtų pamiršti, kad mūsų veidai skirtingi ir ne visada viskas tinka, tad geras meistras visuomet pasiruošęs jums padėti ir ne tik atrodyti puikiai sau pačiai, o ir būti madingai.

3. Kaip ruošti plaukus vestuvių šukuosenai, kad šventės dieną ji būtų labai labai labai graži?

Kaip ir visuomet, juos reikia mylėti ir tausoti, naudoti šampūną ir kondicionierių bei tepti aliejukus. Tai kasdieninė procedūra, tad nieko nenustebinsiu. Spindesys ir plauku išvaizda tą dieną priklausys tik nuo manęs, tad nereikėtų kažkokių specialių priemonių, nebent plaukų būklė prasta. Kadangi pirmasis apsilankymas būna apie mėnesį prieš vestuves, tai tokiu atveju nuotaka būna informuota, kaip jai reikėtų prižiūrėti plaukus.

4. Apie spalvų koloritą – kur ta riba nuotakai? Ar jos apskritai egzistuoja? Juk tenka matyti raudonplaukių, žaliaplaukių ir kt. Kaip joms neperžengti ribos ir ką su kuo derinti, kad suskambėtų visuma ir žali plaukai negadintų vaizdo net močiutei?

Tam tikros spalvos, būtent nuotakoms, neegzistuoja, tačiau visi alternatyvūs sprendimai yra puikiai įveikiami. Riba su plaukų spalva, manau, ir yra žalia, juk niekas nenori atrodyti pažaliavus ar papuvus, bet jei spalvos pastelinės ar net ryškios raudonos, rožinės, violetinės ar burgundiškos, tai gali būti puikus akcentas vestuviniame įvaizdyje.

5. Ar skirstytum ribas pagal amžių iki 20 m., 25 m., 30 m., 35 m.... – ko nedaryti ir ką daryti?

Taip, amžiaus cenzas čia negalioja! Būk laisva, būk drąsi, būk savimi!
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai