Nešama vestuvių fotodrobė atneš ir šypsenas


2016-ŲJŲ NUOTAKOS JIEMS TARIA „NE“

Artėjant vestuvių maratonui, šiemet ištekėsiančios nuotakos „Facebook“ grupėje „Nuotakų namučiai“ svarsto, ko magiškai dienai reikia, o ko – ne, jei norima sutaupyti pinigų. Žemiau pateikiamas sąrašas dalykų, kuriems nuotakos, priešingai nei savo išrinktiesiems, tars „ne“.
  • Kvietimai. Įprasti popieriniai pakvietimai atrodo nebe tokie patrauklūs kaip anksčiau. Kuo juos pakeisti? Išradingosios nuotakos randa įvairių būdų, o vieni įdomiausių – tinklalapis ir vaizdo įrašas. Tokios formos padeda ne tik sutaupyti pinigų, tačiau ir suteikia daugiau saviraiškos galimybių bei leidžia pateikti daugiau informacijos.
  • Automobilių nuoma. Automobilių nuoma virsta atgyvena. Juk daugelis turi savo automobilius – taip ir pigiau, ir patogiau, nes svečiams nereikia sukti galvos, kaip nusigauti nuo taško A iki taško B. Nuotakos, kurios nori kiek prabangesnių arba vizualiai į tokius panašesnių automobilių, linkusios pagalbos paprašyti draugų bei kolegų.
  • Dovanos svečiams. Nuotakos iš savo patirties nusprendė, kad geriau neteikti dovanų svečiams, kadangi rūpinimasis jomis (kaip nesugadinti, nepamesti) šventėje tampa galvos skausmu. Be to, dovanos dažniausiai būna tokios smulkmenos, kad sunku sugalvoti, kur jas padėti, tačiau, iš pagarbos, išmesti nesinori.
  • Nakvynė svečiams. Didelės, storos, lietuviškos vestuvės, nuotakų teigimu, nieko nebestebina, todėl nebelieka būtinybės švęsti keletą dienų, svečiams suteikiant nakvynę. Jei būtina, anot nuotakų, svečiai iš kitų miestų bus apgyvendinti pas pažįstamus, o visi kiti parvežti namo taksi.
  • Paruoštos naudoti dekoracijos. Vietoj dekoracijų pirkimo ar užsisakymo, nuotakos ketina imtis darbo pačios. Šiek tiek kantrybės, laiko ir įkvėpimo – tai raktas į mažiau kainuojančius, bet grožiu profesionalų darbams nenusileidžiančius papuošimus.
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2016-03-10 12:53
MIMI
Aš tai tariu NE visokiems ten drozinietiems arbuzams, grybukams, braskutems ant saldaus stalo
2016-03-04 08:42
Elena
O blogiausia, kad visi pokyčiai atsirado dėl taupymo, nes vestuves iškelti, šiais laikais, reikalauja vidutinio metinio atlyginimo. Baisu kaip kaina kyla vien tik sužinojus, kad pirkinys a paslauga vestuvėms