EKSPERIMENTAS: nuotakos suknelė iš greitosios mados tinklo


VIZAŽISTĖ N. ČUKINIENĖ APIE NUOTAKOS MAKIAŽO RIBAS

Nuotraukos autorius Tomas Adomavičius
Neringa Čukinienė – viena geriausių makiažo specialisčių Lietuvoje, kurios paslaugų nori ne tik šou pasaulio moterys, bet ir nuotakos, kurioms makiažo kokybė rūpi taip pat kaip ir suknelė. Tik praėjus konferencijai Nuotaka ant ribos su Neringa kalbamės apie nuotakų ribas.

1. Prašau, papasakok, kada jau peržengiama riba su nuotakos makiažu? Kokių spalvų ir elementų vengti?

Nuotakos makiažas iš esmės nuolat būna „ant ribos“, nes tai nėra kažkokie konkretūs atspalviai ar technika. Tai gali būti tiek klasikinis, dūminis ar dieninis makiažas. Esmė yra visuma, bendras įvaizdis, asmenybė. Vulgarus makiažas nuotakai – tai jau peržengta riba. Ji gali būti seksuali, lemtinga, bet jokiu būdu ne vulgari. Vulgarumas dažnai „išlenda“ tada, kai trūksta kokybės, skonio / stiliaus pojūčio, elementarių techninių žinių atliekant makiažą.
Vestuvių dieną siūlyčiau vengti labai ryškių, neoninių atspalvių. Sutinku – tendencijos gali būti labai patrauklios, bet reiktų įsivertinti, ar po keleto ar daugiau metų tai atrodys vis dar taip pat patraukliai. Taip pat siūlyčiau vengti įmantrių raštų ant veido. Dažnai galima pamatyti tam tikras technikas, kai ant veido daromi raštai, taikant juos proginiams makiažams, tačiau tebūnie tos progos karnavalai, bet ne vestuvės. Nebent vestuvės yra teminės – niekada negali žinoti.

2. Vis dažniau nuotakos nori būti natūralios, o kaip neperžengti ribos ir nebūti per daug paprastoms?

Kalbant apie natūralumą, jis visada madingas. Ir tikrai puikiai suprantu nuotakas, kurios vestuvių dieną nori neperspausti su makiažu, ypač jei kasdien jos dažosi minimaliai, o galbūt išvis nesidažo. Bet nereikėtų ir drastiškai visiškai nieko nedaryti! Pavyzdys: dieninis makiažas, nuotakos įvaizdis – švelniai rožiniai akių vokai, skaistalai ir lūpos, sveika, išskaistinta, švytinti oda. Rezultatas – visiškas natūralumas, nužengęs nuo „Lela Rose“ vestuvinės kolekcijos 2016 metų podiumo. Odos skaistumas yra didžiausia puošmena. Šiek tiek lengvo natūralaus ar rožinio (šių metų tendencijos) atspalvio skaistalų, blakstienų tušas ir lūpų balzamas. Juk tai šventė!

3. O kokie ribiniai jaunikio makiažo variantai?

Teko matyti jaunikio makiažą, kur aiškiai matėsi dėti skaistalai, šešėliuoti akių vokai… Ne!!! Jaunikis turi išlikti vyriškas. Grimo turi nesimatyti.

4. Kada rinktis vestuvių makiažo meistrą jau yra ribinis laikas? Kada geriausi specialistai ateinančiam sezonui jau užsakyti?

Makiažo meistrą rinktis likus savaitei ar dar mažiau, sakyčiau, jau riba, ypač vasarą. Iš esmės, kad meistrą nuotaka ras, net neabejoju, nes vizažisto specialybė dabar yra beprotiškai populiari, bet ar tas meistras darbą atliks kokybiškai – sunku atsakyti. Geriausi specialistai dažniausiai būna užsakyti likus porai mėnesių. Nuotakoms rekomenduoju vos nutarus ceremonijos datą ir laiką pamąstyti apie įvaizdžiu besirūpinančius meistrus, kad jie galėtų pasiūlyti patogiausią laiką pasiruošimui.

5. Nuo ko prasideda ir kaip vyksta būsimos nuotakos ir vizažo specialistės pažintis? 

Pažintis su nuotaka prasideda gerokai prieš vestuves. Moterys makiažo meistrą dažnai renkasi pagal jo atliktų darbų „portfolio“, nes gali pamatyti specialisto braižą, arba jau iš anksčiau turi savo mėgstamą meistrą. Tačiau visad rekomenduoju pasidaryti bandomąjį nuotakos makiažą. Jei tai mano nauja klientė, šitaip susipažįstant jai būna psichologiškai ramiau vestuvių dieną, kai tokiu svarbiu momentu ją supa jau pažįstami žmonės. Per bandomąjį makiažą aptariame visas detales, kurios turi įtaką bendram nuotakos įvaizdžiui, aptariame pasiruošimą ceremonijai vestuvių dieną. Džiaugiuosi, kad vis daugiau nuotakų gali sau leisti turėti profesionalią priežiūrą visą dieną, kai tiek ceremonijos, tiek fotosesijos, tiek ir visos šventės metu gali nesirūpinti dėl išvaizdos, nes tuo rūpinuosi aš.
Neringa kūrė makiažus NUOTAKA ANT RIBOS. Nuotraukos galerijoje Svetlanos Baturos.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai