Idėjos vestuvėms: jaunųjų susitikimas


VIS DAR NEĮPRASTO FORMATO EGLĖS IR MANTO VESTUVĖS

Nuotrauka iš Manto ir Eglės vestuvių
Eglė (28) ir Mantas (36) – du žmonės, kurie vos susipažinę suprato, kad tos pačios krypties vėjas pučia į jų bures ir kartu jie pasieks meilės uostą. Tokie apibūdinimai jiems parinkti ne veltui, kadangi Eglės ir Manto istorijai Trakai ir pasiplaukiojimas Galvės ežere turi ypatingą reikšmę. Kokia ji? Jaunavedžiai tuo mielai pasidalino su ApieVestuves.lt skaitytojais. Taip pat jie atskleidė, kaip jie sukūrė savo šventę: vis dar neįprasto formato, bet patenkinusią visus lūkesčius.

Minėjote, kad vestuvių šventę sudarė tik ceremonija ir vakarienė su artimiausiais žmonėmis – kodėl pasirinktas toks modelis? Ar buvo sunku ryžtis nedaryti vakarinės dalies? Nesigailėjote?

Svarbiausias įvykis mūsų gyvenimuose buvo naujos gyvybės laukimas, kuris ir pastūmėjo rinktis tokį modelį, kad didžiąją dieną neapsunkintume nuotakos. Tačiau gailėtis tikrai neteko – atvirkščiai: galutinis rezultatas pranoko mūsų pačių lūkesčius. Buvome labai patenkinti ir galime drąsiai teigti, jog būtent apie tokias vestuves ir svajojome. Lietuviški papročiai, vakaro vedėjai ar linksminimasis iki paryčių ne mūsų charakteriams. Galbūt viena, ko trūko, tai medaus mėnesio, bet ateityje ir jį turėsime.

Kaip sekėsi planuoti vestuves? Kas buvo maloniausia? Kas sunkiausia? 

Vestuvių organizavimu rūpinosi vyras. Jam nebuvo itin sudėtinga, nes turi gerai išlavintą skonį aplinkai bei į pagalbą pasitelkėme tikrus profesionalus: dekoratorę („Baltas angelas“), restorano personalą, muzikos atlikėjus. Maloniausia planavimo dalimi galėtume įvardinti vestuvinės vakarienės degustaciją. O sunkiausia – vietos parinkimas: tai atėmė daugiausiai laiko ir buvo labiausiai diskutuotinas klausimas, bet galutinis rezultatas džiugino visos komandos širdis.

Kur ieškojote informacijos ir idėjų?

Abu puikiai žinojome, kokios ceremonijos norėjome ir kaip visa tai turėjo atrodyti. Pasitelkėme savo vaizduotę, todėl nebuvo sunku visa tai įgyvendinti.

Kodėl išsirinkote Trakus?

Trakai mums − sentimentali vieta. Būtent tame mieste, plaukiodami po Galvės ežerą, priėmėme svarbiausią sprendimą – būti kartu. Taip pat, ieškodami vietos ceremonijai, norėjome, kad ji vyktų po atviru dangumi. Trakai mus pavergė savo gamta, prisiminimais, todėl iš svarstytinų variantų labai greitai liko tik vienas. Taip pat buvo daug mažų detalių, susijusių su mūsų istorija. Pavyzdžiui, atplaukimą su jachta į ceremonijos vietą siejame su sprendimu būti kartu.

Trumpai papasakokite, kaip viskas vyko nuo ryto iki paskutinės minutės? 

Naktį prieš ceremoniją praleidome atskirai, kad nematytumėme vienas kito ruošiantis. Įnešėme šiek tiek paslaptingumo ir malonios staigmenos susitikimo akimirkai. Vyro rytas buvo gan įprastas: pusryčiai, krosas, dušas, ir, kaip sakė, spėjo namus išsisiurbti. Tuomet apsilankė pas plaukų stilistą, apsirengė ir važiavo į sutartą vietą – Slėnio prieplauką. Jaunosios pasiruošimas reikalavo šiek tiek daugiau: šukuosena, makiažas, suknelės užsivilkimas ir kelionė iš Kauno. Susitikę prieplaukoje burine jachta plaukėme iki plausto, plaukimo laiką išnaudodami keliems nesuvaidintiems kadrams. Kodėl pabrėžiu „nesuvaidintiems“? Nes mūsų dienos įvykiai buvo fiksuojami fotoreporterių Evgenios Levin ir Tomo Piliponio, kuriems nereikia režisūros ir pozavimo.
Atplaukę į ceremonijos vietą išvydome jau laukiančius šventės svečius. Ceremonija buvo įprasta kaip ir pas visus. Gal išsiskyrė tik tuo, kad žiedus atnešė jaunosios dukterėčia. Po ceremonijos, skambant gyvai muzikai (dainavo atlikėja Algė Matekūnaitė ir vaikinas, kuris akompanavo akustine gitara), svečius vaišinome putojančiu vynu ir vieno kąsnio užkandžiais. Pabendravę su svečiais, padėkojome susirinkusiems ir išvažiavome įsiamžinti kaip vyras ir žmona. Po fotosesijos grįžome į restoraną „Apvalaus stalo klubas“, kur laukė mums artimiausi žmonės. Pavakarieniavome, pabendravome. Svečiai išsiskirstė, o mes likome jaunavedžių apartamentuose.

Kas rūpinosi jusų įvaizdžiu? Ne tik nuotaka, bet ir jaunikis atrodė stilingai. Kur rinkotės drabužius?

Jaunikio įvaizdžiu rūpinomės kartu. Drabužius išsirinkome iš parduotuvės „Suit Supply“, avalynę siuntėsi iš Vokietijos. Šukuosena rūpinosi plaukų stilistas Agnius, pas kurį jaunikis lankosi jau daug metų.
Nuotakos įvaizdžiu rūpinosi dizainerė Žaneta Juozapavičienė, plaukų aksesuarus kūrė florentes.lt bei plaukų stilistė Ernesta Beržinskaitė, makiažą – Jolanta Švobaitė Mušauskienė. Pasirinkti „Guess“ prekių ženklo bateliai, kurie pirkti „Step Top“ parduotuvėje.
Dėkojame Eglei ir Mantui ir interviu. O jei ir tu nori papasakoti savo istoriją, laukiame redakcija@apievestuves.lt
Daugiau tikrų istorijų ATSKIROJE RUBRIKOJE
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2016-03-08 21:22
Likusi komanda
Šventės dekoras - Baltas angelas.
Šventės muzikinis fonas - atlikėja Algė Matekūnaitė ir Rokas, akomponuojantis akustine gitara.
Šventes foto reporteriai - Evgenia Levin ir Tomas Piliponis.
Vestuvinė karieta - 12 cilindrų Jaguar XJS iš automobilių namų Hammersmith Motors.