Patarimai, kaip užsiauginti plaukus iki vestuvių dienos


KUO RENGTIS MAMAI IR ANYTAI PER VESTUVES

Ieškant įvaizdžio sprendimo, yra tik kelios etiketo taisyklės, kurių šiais laikais jau ne ypač paisoma, tačiau jos egzistuoja. Viena iš jų yra ta, kad mama ir anyta turėtų vilkėti kuo panašesnio ilgio ir silueto sukneles, kita taisyklė – anytos ir mamos suknelės turėtų būti kuo panašesnės spalvos, gali būti skirtingų tonų, tačiau, kad spalva būtų kuo identiškesnė. Tačiau tokių konkrečių taisyklių, ką galima, o ko negalima rengtis mamoms ar anytoms vestuvių proga, nėra.

Svarbus patarimas vyresnio amžiaus moterims

Svarbus patarimas vyresnio amžiaus moterims – būti pakankamai savikritiškoms ir nesistengti įsisprausti į keliais dydžiais mažesnę ar labai atvirą suknelę. Moteris turi jaustis saugiai ir patogiai, todėl noras atrodyti pernelyg seksualiai ar iššaukiančiai gali sudaryti priešingą įvaizdį. Geriau rinktis saugų, tačiau stilingą ir elegantišką variantą, jei suknelė kukli – ją galima papuošti aksesuarais.
Visi fotosesijoje panaudoti drabužiai ir aksesuarai iš čia http://bitly.com/Apievestuveslt
Vyresnė moteris visada atrodys jaunesnė ir pozityvesnė, vilkėdama šviesių spalvų rūbus. Jos švelnina moterį, todėl koralų, rausvos, pieno, balintos kavos ir kitos panašios spalvos būtų pačios dėkingiausios. O jei siekiate atrodyti prabangiai ir elegantiškai, galite rinktis gilias, sodrias spalvas: baklažanų, burgundiško vyno, rubino ir smaragdo. Nepamirškite įspūdingų madingų aksesuarų ir atrodysite stilingai, jaunai, pabrėšite turinti išskirtinį skonį.
Idėjos ir nuotraukos dizainerių drabužių nuoma internete www.rentboutique.com
Visi fotosesijoje panaudoti drabužiai ir aksesuarai iš čia http://bitly.com/ApievestuvesLT
 
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai