Tikėti prietarais ar ne?


ZOOMBOOK KONKURSAS: SUKURKIT MERGVAKARIO DOVANĄ PAČIOS

DALYVAUK ZOOMBOOK KONKURSE IR LAIMĖK GALIMYBĘ SAVO DRAUGEI SUKURTI

GERIAUSIĄ MERGVAKARIO DOVANĄ – RECEPTŲ KNYGĄ.

RECEPTAI GALI BŪTI ĮVAIRŪS: PATIEKALAI SU JŲ INGREDIENTAIS IR GAMINIMO EIGA BEI NUOTRAUKOMIS, GERO LAIKO PRALEIDIMO IDĖJOS IR KT.

KAIP DALYVAUTI?

Iki kovo 18 d. siųsk el. laišką adresu redakcija@apievestuves.lt ir registruok savo draugę, kurios mergvakaris artėja. Būtinai parašyk, kada vyks jos vestuvės, vardą, miestą, iš kurio ji. Burtų keliu išrinksime nugalėtoją, kuriai jūsų merginų komanda ir įteiks jūsų pačių sukurtą dovaną.

O prizas gi nuostabus!!!

Nes visi visi bus prisidėję prie dovanos gamybos, net mama ir būsimoji anyta, broliai, sesės ir draugės, pusseserės ir visi kiti. Knygos puslapių daug ir ji išliks amžinai. Jei kiekvienas surašys savo firminius receptus – tai bus tarsi raudonoji receptų knyga, kuri kasmet taps vis vertingesnė.

Jūs tapsite portalo apievestuves.lt žvaigždėmis

Laimėtojų prašysime papasakoti istoriją, kaip kūrė receptų knygą, pasidalinti kūrybos proceso vaizdais ir nuotraukomis iš dovanos įteikimo ceremonijos. Visą istoriją ir nuotraukas publikuosime portale jaunavedžiams ApieVestuves.lt ir dalinsimės „Facebook“ ApieVestuves.lt ir ZOOMBOOK puslapiuose.
Visi dalyvių el. pašto adresai bus išsaugoti ZOOMBOOK ir ApieVestuves.lt tiesioginės rinkodaros tikslams vykdyti
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai