Viskas 2014 m. jaunavedžiams iš profesionalų lūpų


KONKURSAS: LAIMĖK ZOOMBOOK DOVANAS SVEČIAMS

 
ZOOMBOOK NUOTRAUKA 
Jau daug kartų kalbėjome, kad dovanos svečiams turi būti vertingos ir nuoširdžios, tik tuomet jos nebus numestos pakampėse ir žmonės jas brangins. Todėl skelbiame konkursą – sukurk savo svečiams dovaną, kurią jie rodys visiems net ir po vestuvių.

PRIZAS NEREALUS

ZOOMBOOK skelbia konkursą SUKURK IŠSKIRTINĘ UŽRAŠINĘ SAVO SVEČIŲ PORAI/ ŠEIMAI ir joje jie galės rašyti savo šeimos istorijas, naudoti kaip užrašinę, klijuoti prasmingus prisiminimus, naudoti kaip šeimos knygą ir t.t. Be to, jūs pasirodysite kaip super kūrybingi jaunavedžiai ir kiekvienai svečių porai įteiksite po personalizuotą dovaną. Ne tik dovana bus SUPER, ber ir kūrybos procesas.

KAIP DALYVAUTI?

Iki kovo 25 d. siųsk el. laišką adresu redakcija@apievestuves.lt ir registruokis laimėti. Nepamiršk nurodyti, kada tavo vestuvės.
Būkite kūrybingi!
Laimėtojų prašysime papasakoti istoriją, kaip kūrė savo užrašines, kaip jas maketavo, kaip pakavo ir įteikė svečiams. Visą istoriją ir nuotraukas publikuosime portale jaunavedžiams ApieVestuves.lt ir dalinsimės „Facebook“ ApieVestuves.lt ir ZOOMBOOK puslapiuose.

Visi dalyvių el. pašto adresai bus išsaugoti ZOOMBOOK ir ApieVestuves.lt tiesioginės rinkodaros tikslams vykdyti.

SVEIKINAME INETĄ D. LAIMĖJUS DOVANAS SAVO SVEČIAMS. Su Ineta redakcija jau susisiekė.

Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai