Paverskite mergvakarį nepamirštamu šokiu!


NET DVI GENIALIOS MERGVAKARIO IDĖJOS 2016

Tikiu, kad ūžia, dūzgia „Facebook“ slaptos grupės, kuriose merginos ruošia nuostabiausius mergvakarių planus. Turime jums keletą naujų idėjų. Visa smagi kompanija nueikite į teatrą. Štai keletas atradimų šiam pavasariui ir vasarai. Spektakliai netgi labai tinkantys šiai temai. Ir štai uždanga pakyla ir pristatome jums ne bet kokį spektaklį, o itin moterišką:

„Žavios ir pavojingos“

Nors už lango mieste siaučia negailestinga žiema, geros draugės smagiai ir jaukiai šį vakarą praleis kartu. Jos senokai nesimatė, todėl Julija, negailėdama nei laiko, nei pastangų, pasakiškai išpuošė savo naujuosius namus, iš kurių sklinda viliojantys virtuvės aromatai. Šio susitikimo nekantriai laukia visos 6 draugės, artimos dar nuo studijų laikų. Tačiau nuo studijų laikų tęsiasi ne tik draugystė, bet ir nuoskaudų šleifas, kuris, akivaizdu, sugadins ir šį vakarą.
Domino teatro nuotrauka
O gal, visgi, šį vakarą viskas bus kitaip? Gal Marta nepasirodys? Juk Julija taip stengėsi susitikimui parinkti būtent Donaldo gimtadienio vakarą... Teisybę sakant, Marta vienintelė iš draugių turi antrąją pusę. Bet kūdikio laukiasi juk ne Marta, o Laura...
Ramiu turėjęs būti vakaras netrukus pavirsta tikra santykių audra, keliančia grėsmę senai moterų bičiulystei. Tačiau gal būtent tokia ir yra tikra moteriška draugystė, kurioje tarpusavio supratimas ir gebėjimas atleisti tiesiog neįmanomas be pavydo, pykčio ir intrigų?
Pavojingas atvirumas, rizikingas kerštas ir jautrūs prisipažinimai, riedantys nuo ašarų pakalnės – viskas apie moteris, kurios pavojingos ne tik viena kitai, bet ir sau pačioms. Milžiniško populiarumo sulaukusi Lauros Cunningham pjesė, užkariavusi Brodvėjaus ir kitas didžiąsias teatro scenas pasaulyje, jau „Domino“ teatre!
Lietuvaičių atsiliepimai
Užsienio atsiliepimai
„Cunningham ir vėl demonstruoja šmaikštų humoro jausmą, atskleisdama painų moterišką pasaulį... Sofistikuotas sąmojis svariai prisideda prie pjesės dinamiškumo ir žavesio. Labai ryškūs charakteriai, kuriems atskleisti nereikia daugybės detalių ar aplinkybių“ (Variety).
„Tai spalvingas, beprotiškas vakarėlis, su neišsemiamu dubeniu humoro“ (Star-Ledger).
„Dramaturgė Laura Shaine Cunningham suteikia pjesės veikėjoms tam tikrus simbolius ir charakterių linijas,  atskleidžiančias „slaptą gyvenimą“ – mūsų pačios intymiausios prigimties esmę“ (Savannah Morning News).
„Šmaikščiau, juokingiau, jautriau negu „Seksas ir miestas“ (Amazon. com).
Pasitikrink repertuarą ir sužinok, kada šį spektaklį rodo tavo mieste REPERTUARAS

Mergvakariui ir net bernvakariui labai tinka spektaklis „Vyras po padu“

Sena meilė nerūdija. Be to, yra dar ir akla. Visiškai akla! Todėl atleidžia viską. Teatro komedijų meistro Miro Gavrano pjesėje pasakojama apie tokią meilę, kurios neįveikė nei pilka kasdienybė, nei visuomenės pasmerkimas, nei išdavystė.
Po 20 metų santuokos Anai, kaip ir daugeliui moterų, ėmė atrodyti, kad tas jos vyras... tikras nevykėlis... Garbės žodis! Tačiau, tai buvo dar ne blogiausia, kas galėjo nutikti. Anai, geografijos mokytojai pačiam žavesy, prie viso santuokinio nusivylimo dar teko išgyventi ir viešą pažeminimą: jos Ivo, visą gyvenimą plušėjusį už grašius, skandalingai pasodina į kalėjimą už... banko apiplėšimą!
Edita Užaitė ir Eimutis. Domino teatro nuotrauka.
Ir vos tik Ana susitvarko subyrėjusį gyvenimą, atrasdama ramybę savo antrojo vyro Marko, šaunaus mokyklos direktoriaus, glėbyje, paaiškėja teisėsaugos klaida: Ivo, nieko nelaukęs, grįžta namo – pas savo buvusią žmoną ir jos naująjį vyrą...
Painiava šiuose namuose ir žmonių širdyse, atrodo, jau bus beviltiškai neišsprendžiama, ypač, kai Ivo susiranda naują simpatiją – žaviąją gydytoją Mariją. Ar įmanoma atleisti išdavystę ir susigrąžinti prarastą pasitikėjimą? Ar įmanoma nubraukti nusivylimą ir pasilikti tik šviesius jausmus? Ar įmanoma užsimerkti prieš aistrą trečiam žmogui, degančią mylimojo akyse? Ne, ne viskas yra įmanoma. Tačiau kas, jei ne moterys – Ana ir Marija – ras sprendimą.
Ar matėt kaip aktoriai prisipažįsta, kad jie abu po padu?
Patikrink repertuarą, jį rodo visoje Lietuvoje REPERTUARAS
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai