Idėja kaip pasipiršti Nr. 5. Vaikų stovykla


2016-ŲJŲ NUOTAKOS FOTOGRAFŲ PRAŠO ŠIŲ DALYKŲ

Lino Dambrausko nuotrauka
Nuotraukos, atskleidžiančios vestuvių šventės grožį, yra labai svarbus dalykas. Tik kyla klausimas, kaip geriausia tai padaryti. Dažniausi variantai būna:
a) patys jaunieji turi aiškią viziją, kokio rezultato norėtų, arba
b) paliekama nuspręsti fotografui (kuris, ko gero, jau turi savo braižą – galbūt jis dėl to ir pasirinktas?).
Kai kurie fotografai mėgsta įkvėpimo pasisemti iš vyraujančių tendencijų, o kokios jos šiemet, sužinosite perskaitę šį straipsnį.

Dronai

Anksčiau mažai kam žinomų ir prieinamų dronų populiarumas auga kaip ant mielių. Nors buvo įprasta, kad dronus dažniausiai naudodavo vaizdo įrašų kūrimui, tačiau dabar šį būdą pradėjo naudoti ir nuotraukoms padaryti. Tai geras būdas padaryti nuotraukas tokiu kampu, kokiu būnant ant žemės nepavyktų. Yra didelė tikimybė, kad šios nuotraukos išsiskirs unikalumu.

Juostinė fotografija

Sakoma, kad viskas sukasi ratu – taip nutiko ir su juostine fotografija. Fotografai pastebi, jog atsiranda norinčių savo vestuves įamžinti tokiu, kadaise įprastu, bet dabar jau gerokai primirštu būdu. Kodėl šis būdas taip žavi poras? Juostelėje užfiksuotose nuotraukose šviesa, spalvos ir tonai atvaizduojami kitaip nei skaitmeninėse. Dažniausiai nuotraukos, kurioms padaryti naudota juostelė, būna „švelnesnės“, primena tapybą, priešingai nei labai kontrastingumu ir „aštrumu“ pasižyminčios skaitmeninės fotografijos nuotraukos.

Nuotraukos kaip iš žurnalo

Kuri nuotaka nenorėtų, kad jos nuotraukos atrodytų taip, tarsi jos būtų fotografuotos žurnalui? Vestuvės ideali proga sukurti kadrų, kurie būtų verti žurnalo viršelio, kadangi tiek nuotaka, tiek jaunikis atrodo pritrenkiančiai, o tokia ypatinga proga prideda papildomo švytėjimo, kuris taip pat pastebėtinas. Tokių nuotraukų pagrindas yra apšvietimas, dėmesys detalėms, pozavimas.

Dūminės bombos

Iš sporto sirgalių tribūnų į vestuvių kadrus. Nemenkas pokytis, tiesa? Nors iš pradžių gali nuskambėti keistai ir bauginančiai, tačiau šis efektas – įspūdingas. Negalvokite, kad tam, kad gautumėte tokį efektą Jums teks pakloti didžiulę sumą: vienoje el. parduotuvėje kainuos svyruoja nuo 2,50 iki 22,00 eurų.

Mažiau filtrų, daugiau natūralumo

Nuo tokių programėlių kaip „Instagram“ atsiradimo, nuotraukos be efektų pradėjo tapti retenybėmis. Fotografai pastebėjo, kad atsiranda vis daugiau nuotakų, kurios nenori efektų gausos, retušavimo iki menkiausios smulkmenos. Juk tobulumas slypi paprastume. Ar ne?
Ar šios tendencijos pasitvirtins? Lauksime Jūsų vestuvių nuotraukų, kurias galite siųsti el. laiškais adresu redakcija@apievestuves.lt
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai