Vestuvių planavimo konsultacija – kas tai?


AR TIKRAI NUOTAKOS PUOKŠTĖS KAINA – 100 EURŲ?

„Nuotakų namučiuose“ dar viena diskusija – šį kartą apie nuotakos puokštės kainą. Viena nuotakų teigė nugirdusi, jog nuotakos puokštė kainuoja šimtą eurų, ir nusprendė paklausti, ar tai tiesa.
Kaip ir makiažas, šukuosena ar bet kuris kitas dalykas, puokštės kaina, priklausomai nuo vieno atributo, gali skirtis. Ar labai? Tikrai taip. Nors pagrindines puokščių kainas pagal nuotakų pasisakymus galima būtų suskirstyti į dvi grupes: 30-35 eurų ir 60-70 eurų, puokštė iš tiesų gali kainuoti ir daugiau. Ne tik šimtą eurų, bet net ir 150 eurų – tokią sumą išgirdo viena iš nuotakų, kai norėjo įsigyti rugiagėlių ir bijūnų puokštę. Anot jos, floristai pasakė, kad tokią kainą lemia tai, jog gėlės yra iš Olandijos.
Kas dar gali pabranginti puokštę? Neminint tokių elementarių dalykų kaip kiekis, kainos dydis gali išaugti dėl sezoniškumo, gėlių rūšies. Kadangi „Nuotakų namučiuose“ yra ne tik buvusių ar būsimų nuotakų, bet ir paslaugų teikėjų, savo pastebėjimus pasakė viena iš gėlių prekyba užsiimančių moterų. Jos teigimu, tokios gėlės kaip bijūnai, kurios pastaruoju metu itin populiarios, ne sezono metu už vienetą gali kainuoti beveik tris eurus, o tam, kad puokštė būtų išvaizdi, jų reiktų bent 20-ies. Taip paaiškėja, jog vien tik gėlės paprastai, bet ne prastai puokštei gali kainuoti apie 60 eurų (neįskaičiuojant darbo ir kitų puokštės sukūrimui reikalingų dalykų). O jei norima įmantresnių gėlių (pavyzdžiui, bijūnai derinami su kitokiomis gėlėmis ar augalais), nieko nuostabaus, kad kaina gali padvigubėti.
Kadangi tokios kainos nuotakų nedžiugina, jos svarsto įvairias alternatyvas. Viena jų nusprendė gėlėmis pasirūpinti iš močiutės sodo. Kita panoro pati užsiauginti gėlių, o puokštės apipavidalinimui pasitelkti į pagalbą floristus. Dar viena nuotaka nutarė, kad ji neleis draugėms kartoti savo klaidos mokėti taip brangiai ir pati padės joms kurti puokštes. Taip pat atsirado nuotaka, kurios puokštė – tiesiog iš lauko gėlių, bet grožiu nenusileido toms, kurias kuria profesionalūs floristai.
Taigi, arba metas sėti, arba nenukabinti nosies, kai suma Jūsų netenkins, bet svarbiausia nepamiršti, jog, nepriklausomai nuo puokštės, didžiąją dieną Jūs būsite gražiausia.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS