Gėlės vestuvėms pagal sezoną


5 BŪDAI KAIP PANAUDOTI TECHNOLOGIJAS VESTUVĖSE

Kur bepasisuktumėme – technologijos mus supa kone visur. Nors technologijos ir daro žalos, tačiau, kaip ir daugelis dalykų, turi ir nemažai privalumų, o kai kuriuos jų net galima panaudoti savo vestuvėms paįvairinti. Jums pateikiami penki būdai, kaip tai padaryti.

Sukurkite išmaniąją programėlę

Sukurkite išmaniąją programėlę, kurią jūsų svečiai galėtų atsisiųsti. Nedūsaukite – tai lengviau nei galite įsivaizduoti. Internete gausu programėlių, kurios, galima sakyti, viską atliks už jus, o patiems tereiks pasirinkti, ko norite, ir sudėlioti taip, kaip jums patiktų. Programėlės turiniu gali būti jūsų maršrutas, reikiamų vietų žemėlapis, dienos planas bei kiti dalykai, kurie, atrodo, verti dėmesio. (Rekomenduojame pabandyti šią)

Nuotraukos iš svečių

Tikriausiai didžiąją dieną įamžins profesionalus fotografas, tačiau fotografuos ne tik jis, bet ir svečiai. Sukurkite savo grotažymę (angl. hashtag) – taip visas svečių nuotraukas galėsite rasti vienoje vietoje. Taip pat galima parsisiųsti programėlę, kuri leistų svečiams dalintis šventės akimirkomis tiek vieniems su kitais, tiek su Jumis.

Naudokite dronus, „GoPro“ kameras

Vietoj momentinių fotoaparatų rinkitės dronus, „GoPro“ kameras, asmenukių lazdeles – tegul jūsų svečiai parodo savo kūrybingumą! Žinoma, droną gali valdyti ir fotografas, kad galėtų nufotografuoti šventės akimirkas kitu kampu. Į savo puokštę galite įstatyti „GoPro“ kamerą – taip galėsite užfiksuoti nuotraukas ir turėti vaizdo įrašą, kai einate altoriaus link. (Ar skaitėt, ko 2016 m. nuotakos prašo fotografų? Ne tik dronų, bet ir ... Kviečiame paskaityti)

Transliuokite savo vestuves internetu

Negalvokite, kad tam, jog vestuvės būtų transliuojamos internetu, reikia būti žvaigžde – turėkite omenyje, kad kai kurie žmonės, kuriuos pakviesite, gali turėti neatidėliotinų reikalų ir tai trukdys jiems atvykti. O galbūt turite draugų kitame žemyne, kuriems taip pat norėtųsi matyti jūsų ceremoniją gyvai, nors atvykti taip pat negali arba tai tiesiog per daug kainuotų. Galite pasinaudoti tokia programėle kaip „Periscope“ – tik pasirūpinkite, kad būtų transliacija užsiimantis žmogus.
Turite daugiau idėjų, kaip paįvairinti savo vestuves panaudojant technologijas? Pasidalinkite jomis siųsdami laiškus adresu redakcija@apievestuves.lt

Rekomenduojame paskaityti:

Kiekvienas svečiams tampa fotografu, o po to tos nuotrauka tampa knyga.  Paskaityk kaip tai įmanoma per 5 minutes
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai