KĄ RENGTIS NUOTAKAI PASIRUOŠIMO METU?

Nuotrauka Jurgitos Lukos
Išaušus vestuvių rytui, prasideda nuotakos ruošimasis šventei. Dažniausiai nuotakos važiuoja pas plaukų stilistus bei vizažistes. Bet dabar šie specialistai gali atvažiuoti pas jus į namus ar į viešbučio apartamentus, kur vyksta pasiruošimas didžiajai dienai. Bet ką nuotakai rengtis tuo metu? Juk vestuvių fotografas kartu su jumis ir pasiruošęs viską įamžinti. Norėdama šiuo momentu nuotraukose atrodyti puikiai, pamirškite mylimiausius šortus ir marškinėlius. Geriau rinkitės klasikinį šilkinį chalatėlį, su juo net tik atrodysite puikiai, bet ir jausitės nuostabiai. Chalatėlį galima rinktis atsižvelgiant į jūsų vestuvių spalvinę gamą arba priderinti prie jus supančio interjero.
Na, o jei didžiajai dienai ruošiatės ne viena, o su savo geriausia drauge, kuri bus liudininkė, ar būriu pamergių, kimono chalatėlis gali būti puiki dovana joms, kuri primins šią nuostabią dieną. Juk taip smagu su draugėmis gražintis bei puoštis gurkšnojant atvėsintą šampaną. Toks rytas ne tik suteiks jums neišdildomus prisiminimus, bet ir nuostabias akimirkas, kurias įamžins jūsų vestuvių fotografas.
O jeigu chalatėlio neturite ar jie jums tiesiog nepatinka, jūsų būsimojo vyro balti marškiniai irgi tam puikiausiai tiks. Juk tai taip seksualu. Yra netgi toks posakis: „Vyriški marškiniai ant nuogo moters kūno – tai tarsi tavo vėliava ant Everesto viršūnės!“
Vestuvių fotografui nuotakos pasiruošimas yra ypatingas. Tas jauduliukas, juokas bei ašaros, ta nuotaika, kuri tvyro kambaryje, viskas bus užfiksuota.

Kur įsigyti mielų vestuvių ryto aprangos detalių:

 
 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS