Švęskite stilingai: „365 eventus“ gėrimų staliukas kitaip


KAIP TRUMPAM ATITRŪKTI NUO VESTUVIŲ PLANAVIMO?

Nuotrauka Lino Dambrausko
Nuotakai planuoti vestuves, ko gero, tas pats kaip bėgikui nubėgti maratoną – būtina. Tačiau, nors iš vienos pusės tai yra labai malonus, iš kitos pusės tai tiek fizinių, tiek protinių jėgų reikalaujantis darbas, nuo kurio gali reikėti atsipūsti. Žemiau aprašoma keletas būdų, kaip tai galima padaryti.
1. Porai valandų atsitraukite nuo darbų. Giliai įkvėpkite, nustumkite darbus šalin, išeikite pasivaikščioti ar pabėgioti (juk visos nori per vestuves atrodyti tobulai, tad bus dviguba nauda!). Visada palikite vestuvių planavimo darbus savo pasirinktam laikui, kad jie nepradėtų jūsų persekioti kur bebūtumėte – darbai, gaila to ar ne, niekur nepabėgs, o štai jūsų sveikas protas, deja, gali.
2. Praleiskite jaukų ir ramų vakarą namuose. Išjunkite telefonus, užsisakykite maisto iš mėgstamo restorano, pasidarykite kokteilių (alkoholinių ar ne – spręsti jums), susisukite į antklodę ir mėgaukitės vienas kito draugija bei patinkančiu filmu. Norite kažko kitokio? Pabandykite pažaisti stalo žaidimų. Nors iš pirmo žvilgsnio mintis gali atrodyti nuobodi, tačiau pabandyti tikrai verta – juk tikrai pamiršite vestuvių reikalus, kai reikės rūpintis savo viešbučių verslu „Monopolyje“!
3. Trumpa viešnagė viešbutyje. Palikite namus ir rūpesčius juose, tai iškeisdami į naktį ar dvi prabangiame viešbutyje. Pasipuoškite, pavakarieniaukite, o vėliau kriskite į lovą ir paskęskite švelnių patalų bangose. Pusryčius užsisakykite į kambarį, o po to, pasinaudodami proga, užsisakykite masažų.
4. Praleiskite aktyvų savaitgalį užmiestyje. Išvykite į pramogų parką palaipioti, paslidinėti, paplaukioti ar tiesiog surenkite žygį dviračiais / pėsčiomis (priklausomai nuo pageidavimų ir metų laiko). Grynas oras – atgaiva ir kūnui, ir sielai!
5. Turėkite laisvą dieną. Nepriklausomai nuo to, kiek susijusių su vestuvėmis darbų turite, vieną dieną pasidarykite sau išeiginę. Nekalbėkite ir net negalvokite apie vestuves! Užsiimkite bet kuo kitu, kas jums teikia malonumą – taip prie vestuvių planavimo grįšite su daugiau entuziazmo.

Papildomos rekomendacijos kaip smagiai praleisti laiką ir negalvoti apie vestuves:

  • Nauji juokingi spektakliai
  • Pasilepinkite gera dovana sau - turiningas laisvalaikis visad pravalo smegenis. Idėjų rasite čia.
  • Pasivaikščiokite, pasportuokite, pabėgiokite... Ar kitai aktyviai leiskite laiką.
  • Nueikite į gerą koncertą. Idėjų rasite čia.
  • Išsimiegokite
  • Nueikite į kiną
  • Savaitgaliui išvykite į SPA viešbutį, pvz. Druskininkuose.
  • Išvykite į trumpą kelionę ten kur jau dabar šilta. Patikėkit, keturios dienos padarys stebuklus. Sakot nėra atostogų? O jei išskrendi penktadienį, o grįžti pirmadienį, tai tik dvi dienas reikia pasiimti laisvas. Idėjų turi Makalius.lt
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai