Gyvos gėlės per vestuves


NETIKĖTA DRAUGŲ DOVANA JAUNIESIEMS

Nuotraukos Juditos Vadeikės
Nuotaka Miglė pasakoja apie nerealią dovaną iš draugų. Istorijos pavadinimas:

Kaip mes pamatėme savo laimingus veidus ant reklaminio stendo Vilniaus centre

Mūsų vestuvių dieną, po pasiruošimo grožio salone, kartu su jaunuoju ir fotografe patraukėme link santuokos ceremonijos vietos – „Pirklių klubo“ stogo terasos. Fotografė įtikino automobilį pasistatyti truputį toliau ir nueiti per Lukiškių aikštę, kadangi, pasak jos, ten yra labai graži medžių alėja. Pasirodė gan keistas vietos pasirinkimas, bet, jeigu sako, tai ir einam . Ji mus atvedė prie draugų sveikinimo, kuris buvo neįtikėtinas...!!! (Beje, puiki medžių alėja ten taip pat yra).

Milžiniško dydžio nuotrauka ant reklaminio stendo!!!

Nuotrauka Juditos Vadeikės
Kadangi prieš keletą metų vieni draugai kompanijoje jau buvo gavę tokią dovaną, tai truputį sumažino nuostabą, tačiau ir mes to tikrai nesitikėjome. Nereali staigmena tiek nuotakoms, tiek svečiams, kurie gali pasidaryti „asmenukes“ su jaunaisiais, o mamos, tetos ir močiutės visai dėl tos nuotraukos išprotėjo, niekaip negalėjo patikėti, kaipgi čia jų vaikai, tokie žvaigždės, reklamoje, kuri puikuojasi Vilniaus centre.
Aš be galo džiaugiuosi, kad visi mūsų draugai vieningi ir išradingi ir sugalvojo tokią nerealią sveikinimo idėją. Tai žymiai geriau nei gėlių „šluotos“. Aišku, jeigu jaunieji tai užsisakytų patys, galbūt keistai atrodytų, bet, norint įkvėpti draugus, tai nerealu. Dar naudočiau tokią idėją mergvakariui, bernvakariui.
Daugiau originalių dovanų idėjų: 
 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2016-03-24 16:14
Eglė
Dovana nereali, bet kaip ne į temą draugė su ilga suknele, kai nuotaka pasipuošus kaip į paplūdymį... Galėjo susitarti ar pan. :D