Vestuvinis tortas su šviesos instaliacijomis


RAFINUOTA IR ELEGANTIŠKA NUOTAKA – SU PRINCESĖS KARŪNA!

Koliažas iš Pinteres.com nuotraukų
Vestuvių dieną visos mes norime atrodyti elegantiškai ir prabangiai. Ką ten prabangiai – norime atrodyti kaip tikros princesės! Pasijusti tikromis karalaitėmis gali padėti ypatingas monarchių pamėgtas galvos papuošalas – tiara.

Tinka ne tik princesėms

Pastaruoju metu tiara išgyvena renesansą. Šiuo dirbiniu pasidabinti merginos vis dažniau įsidrąsina ne tik per vestuves ar teminius vakarėlius. Visai neseniai viename aukštuomenės renginyje su tiara ant raudonojo kilimo pasirodė stilistė Agnė Jagelavičiūtė, įrodžiusi, kad išskirtine princese gali būti ne tik princo Williamo žmona Kate Middleton, bet ir kiekviena iš mūsų.
Šių galvos papuošalų populiarumą lėmė ir tai, kad dabar prekyboje gausu ne tik brangakmeniais ir deimantais puoštų tiarų. Gražias ir elegantiškas tiaras, nusagstytas „Swarovski“ ar kitais kristalais, galima įsigyti už prieinamą kainą ir paprastiems mirtingiesiems.

Jei norite atrodyti prabangiai...

Tiaros grožis priklauso visai ne nuo papuošalo vertės, o nuo padarytos nuotakos šukuosenos. Taigi, prieš pirkdamos princesės karūną, pasitarkite su savo stiliste, kokią šukuoseną ketinate daryti ir ar ji tiks prie jūsų nusižiūrėto papuošalo.
Šis gražus ir elegantiškas aksesuaras yra labai universalus, todėl tinka kone kiekvienai. Tiaros dera prie bet kokios plaukų spalvos. Garbanų ilgis taip pat nėra svarbus. Karūnėlė ypač gražiai atrodo panelėms, turinčioms kirpčiukus. Jei norite, kad papuošalas atrodytų tobulai, būtina šiek tiek pakelti plaukus nuo viršugalvio.
Šukuosenos gali būti įvairios: kuodelis, garbanos, prisegtos papildomos sruogos. Tik jokiais būdais nepersistenkite – tiara ant netvarkingos šukuosenos atrodys pigiai ir neskoningai. Prabangos įspūdį sukurti padės pasirinktas kuklesnis stilius. Šukuosena turėtų būti patogi (kad papuošalas nespaustų galvos) ir tvirta (kad nenukristų dėl staigaus judesio).
Prieš vestuves nerekomenduojame eksperimentuoti su nauja plaukų spalva, net jei jums ir atrodo, kad tiara ir balta suknelė labiau derėtų prie šviesių (arba atvirkščiai – tamsių) plaukų.
Šukuoseną rinkitės atsižvelgdama į numatomas oro sąlygas – jei teks, pavyzdžiui, fotografuotis prie jūros, kur pučia stiprus vėjas, plaukus geriau supinti ar „įkalinti“ tvirtame kuodelyje. Nes vėjuotą dieną sutaršyti plaukai tikrai idealiai nelaikys tiaros, kuri gali pakrypti į šoną, o tada jau rizikuojate atrodyti kaip cirko artistė, o ne svajonių nuotaka.
Jei nusprendėte per vestuves pasipuošti tiara, ją būtina derinti su visu nuotakos ansambliu – suknele, šydu, auskarais, kaklo vėriniu.

Kur ir už kiek? 

Taigi, kur ir už kiek galima įsigyti tiarą? Juvelyrikos parduotuvėse jų kaina siekia ir kelis šimtus tūkstančių. Tačiau interneto puslapiuose šių galvos papuošalų galima rasti ir už labai prieinamas kainas.
Pavyzdžiui, pigiausių tiarų kainos svyruoja nuo 3 iki 10 eurų. Garsiąją Kate Middleton tiarą (žinoma, jos kopiją) galima nusipirkti už 52 dolerius.
Su „Swarovski“ kristalais papuoštų tiarų galima rasti už 20-50 dolerių. Per išpardavimus už 60 dolerių tikrai pavyks įsigyti ir tiarą su perlais.
Šių įspūdingų papuošalų galima rasti ir lietuviškose internetinėse parduotuvėse. Tiarų kainos čia 5-25 eurai.

Sąrašas nuorodų, kur ieškoti:

 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS