Bijūnas vestuvinėje floristikoje


PAGALIAU RADAU VESTUVIŲ FILMUOTOJUS, KURIUOS GALIU REKOMENDUOTI

Vieno dalyko gailiuosi ir gailėsiuosi amžinai – per savo vestuves neturėjome videokomandos. Niekas neužfiksavo, kaip išsišiepusi ir su begaline meile stovėjau bažnyčioj, nors galvojau, kad verksiu... Niekas neužfiksavo, kaip vyrui rankos drebėjo... Neužfiksavo ir kitų mielų akimirkų bei brangių žmonių. Ir vis ieškodama videodarbų, kurie sudrebintų širdį, pasimetu begalybėj kažko ir nerandu būtent to jausmo. Kai „Facebook“ parašė Reda, prisistatydama, kas ji tokia (socialiniame tinkle ją žinojau), ir pakvietė pažiūrėti jų darbus, viską atidėjau laisvesnei popietei ir nieko nesitikėdama namų tyloje įsijungiau jų svetainę ir... Peržiūrėjusi kelis vaizdo įrašus verkiau pasikūkčiodama... Pirmiausia, dėl to perteikiamo jausmo, vėliau pamačiusi savo vestuvių fotografo ir jo žmonos vaizdo įrašą, o po to žiūrėjau ir stabdžiau, nes nebemačiau ekrano.

Muzika, estetika, jausmai, vaizdai, kadruotės, žodžiai, spalvos... Ar dar reikia pasakoti? Kviečiu pažiūrėti.

Žiūrėjimo instrukcija:

1. Išjungti visus garsus namuose.
2. Atsisėsti patogiai.
3. Mėgautis.
4. Po peržiūros bėgti apsikabinti savo brangiausią žmogų ir pašnibždėti kažką jaukaus.
Tai filmai, kuriuos žiūrėdamas visad jausi tos dienos alsavimą, kvapą, prisiminsi drabužių plevenimą, žmonių ištartus garsus, jausmus... Kai šaltą ir lietingą dieną norėsis jaukumo – jungsi „Medus House“ tau sukurtą tavo gyvenimo šventės filmą ir mėgausiesi viskuo. Tau atrodys, kad tu šiandien, čia ir dabar, esi tame filme.

Šie filmai tarsi emocinis šeimos palikimas, relikvija, saugoma ir perduodama iš kartos į kartą. Ir niekad nepamirštama, branginama. Manau, taip gimsta kino filmuose matytos scenos, kai mergina nori vilkėti močiutės suknelę, nes ji prasminga.

Apie „Medus House“ komandą

Tomas ir Reda 
Tomas Tamkvaitis buvo vienas iš „FRESCO Pictures“ įkūrėjų. 2007 m. jo filmuotas vestuvių klipas buvo išrinktas geriausiu vestuvinių filmų kategorijoje. Kiek vėliau talentingą vestuvių operatorių pastebėjo italai, kurie susižavėję jo darbais pasiūlė gyventi ir dirbti jų šalyje. Tomas pradėjo dirbti Italijoje ir tobulinti savo grožio ir emocijų pajautimą mados srityje – dalyvavo filmuojant BVLGARI reklamas, filmavo daugelį PITTI UOMO mados parodų, ką, beje, sėkmingai daro ir iki šiol.
Reda, ne vienerius metus dirbusi mados srityje, sėkmingai įsiliejo į „Medus House“ darbus ir širdį. Nuo šiol du kūrybos apsėsti estetai padovanos Jums dvigubai daugiau grožio, stiliaus ir meno.
Paslaugų kaina nuo 1000 Eur iki 2700 Eur. Daugiau informacijos MEDUSHOUSE
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2016-04-28 14:47
Vidas
....peržiūrėjau visus klipus.Mintys dvejopos.Italijoje šie klipai galbūt eina vienareikšmiai.Bet čia Lietuva...Del to jie ir dirba ten,nes ,tai Estetinis Kūrybinis filmas,kurio Lietuvoje ne visiems reikia.Puiki pora,puikiai padaryta.Kiek žmonių gali mokėti nuo 1000€ Lietuvoje?...Padarome nepraščiau už juos ir gauname...350€.ir džiaugiamės kad turime 16 užsakymų....