Nuotakos šukuosena 1960 m. - 2015 m. (video)


UŽBURIANTI VESTUVIŲ FOTOSESIJA VENECIJOJE

Kai pamačiau „Facebook“ šią fotosesiją, mane prikaustė prie monitoriaus ir negirdėjau nieko: nei telefono skambučio, nei ką man kalbėjo žmonės, nieko. Atrodė, išnyko laikas ir erdvė ir aš žiūrėjau į kino filmą, pasaką, meilę, istoriją, ir... Dar daug visko viename. Tikrai galiu nuoširdžiai pasakyti, kad ši vestuvių fotosesija man šiuo metu yra pati gražiausia, kokią esu mačiusi. Sveikinu „Jūras Duo“ komandą ir stengiamės juos pažinti toliau. Džiaugiuosi, kad šie kosmopolitai, eruditai ir fotoperfekcionistai sutiko papasakoti apie fotosesiją ir kaip viskas gimė bei vystėsi iki to tobulumo.

Kodėl pasirinkta būtent tokia idėja? Kas jos autorius?

Jaunavedžiai daug keliauja po pasaulį. Viena iš kelionių, kuri paliko didžiulį įspūdį, buvo į Veneciją. Atėjus laikui planuoti vestuves, jie tiesiog nusprendė, kad būtent šiame Italijos mieste norėtų susituokti. Idėja panaudoti kaukes gimė įpusėjus planavimo procesui. Kaip stalo kortelės su svečių vardais visiems buvo paruoštos venecijietiškos kaukės, dengiančios akis. Jaunųjų didesnės – dengiančios visą veidą. Galutiniame istorijos variante nusprendėme niekur nerodyti jaunikio veido, taip paliekant daugiau intrigos ir paslapties.

Kiek prie idėjos vystymo ir įgyvendinimo prisidėjo jaunavedžiai?

Didžiausią darbą surandant vietas, derinant dekoro smulkmenas ir t. t. atliko planuotoja Olga. Visas planavimas daugiausia vyko derinantis tarp jaunųjų, planuotojos ir mūsų. Be abejo, galutinius sprendimus, išklausę visų mūsų patarimų, priėmė jaunieji.

Kaip dirba fotografas kitoje šalyje? Nuo ko prasideda vietos, rekvizitų paieška ir visas darbas nuo vestuvių ryto iki pabaigos fotografavimo.

Fotografuoti užsienyje visada yra sudėtingiau, nes mes nepažįstam aplinkos taip gerai kaip Lietuvoje. Kita vertus, pasikeitusi aplinka daug stipriau įkvepia. Svarbiausia suplanuoti vestuvių dieną taip, kad liktų pakankamai laiko fotografijai. Prieš išvažiuojant lokacijų planavimui reikia skirti labai daug laiko. „Google“ – geriausias draugas tyrinėjant bei ieškant įdomių vietų. Be to, svarbu, kad stilistiškai visuma gražiai suskambėtų. Venecijos vestuvių atveju Juozas Statkevičius sukūrė elegantišką, bet tuo pačiu modernią suknelę, kuri puikiai derėjo mieste. Mums svarbu papasakoti vestuvių istoriją kuo stipresnėmis nuotraukomis, pasitelkiant jaunųjų emocijas ir supančią aplinką. Nuotraukos iš mūsų turimo bepiločio lėktuvo labai pagyvino istoriją.

Kokia emocija vyravo vestuvėse? Kas kitaip nei LT?

Vestuvės užsienyje – tuo pačiu ir kelionė. Savotiška atostogų atmosfera jautėsi tiek svečiams, tiek jauniesiems. Tai buvo kelios dienos kupinos puikios nuotaikos ir pakylėto jausmo. Venecijos išskirtinė aplinka savyje turi daug žavesio. Norint sukurti panašią atmosferą Lietuvoje, mūsų manymu, reikia įdėti daugiau darbo.

Papasakokite apie rezultatą – kas tose nuotraukose? 

Jaunieji susituokė Venecijos civilinės metrikacijos biure. Ten pat, kur prieš metus vedė George Clooney. Vėliau visi kartu su svečiais dešimčia gondolų plaukėme siaurais Venecijos kanalais. Viename jų italas kunigas palaimino jaunųjų žiedus bei pravedė simbolinę santuokos ceremoniją. Džiaugiamės, kad praleidom porą valandų tik su jaunaisiais besifotografuodami įvairiose Venecijos vietose. Kadangi pačioje Venecijoje labai daug turistų ir mažai erdvės, vakaras vyko netoliese esančioje prabangioje viloje – „Villa Franceschi“. Vakaro metu svečius džiugino puikus maistas, didžiulis šventinis tortas, koncertavo trys tenorai – „The Gondoliers“. Svečiai smagiai leido laiką iki paryčių. Antrą dieną plaukėme jachta atgal į Veneciją, vakarą pabaigėme ramia vakariene Burano saloje.

NUOTRAUKŲ FILMAS

Vestuvių informacija: 

Vestuvės Dovilės ir Fantomo ;) vyko 2015 m. rugsėjo 10 d.
Šventinis vakaras – „Villa Franceschi“
Nuotakos suknelė, jaunikio kostiumas: Juozo Statkevičiaus
Jaunosios makiažas ir šukuosena: Lilijos Bytautaitės
Planuotoja: „Olga Studio“
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2016-04-01 20:40
Betmanas
Kauke ir jos spalva labai atitiko jaunojo siela :)