Trumpa atmintinė keliantiems vestuves vasarą


7 DALYKAI, APIE KURIUOS VESTUVĖSE GALVOJA VIENIŠI SVEČIAI

Nuotraukos autorius www.linasdambrauskas.com/
Vestuvės tai šventė, kurioje meilė trykšta per kraštus. Atrodo, viskas būtų gerai, jei ne faktas, kad tai tampa priminimu vienišiams, kad jie dar nesutiko savo meilės. Toks priminimas gali sukelti tiek gerų, tiek blogų emocijų. Žemiau pateikiama minčių pavyzdžių, kurios gali praskrieti jūsų svečių galvose.
  1. Jūsų vieniši svečiai labai tikisi, jog jūs jų nepasodinsite prie vieno stalelio kartu su kitais vienišiais. Tai, galima sakyti, savotiška diskriminacija – jie atskiriami kaip atskira grupė, dar labiau išryškinant tai, kad jie neturi poros.
  2. Kai kurie svečiai galvos, kad vestuvės būtų daug geresnės, jei būtų buvę galima pasikviesti sau porą. Blogiausiu atveju, jei nepavyktų užmegzti kalbos su kitais svečiais, visada būtų tas, su kuriuo net ir blogiausia šventė neatrodytų tokia prasta.
  3. Ne visi žavisi puokščių gaudymu. Dažnai puokštės gaudymas pateikiamas kaip prievolė, o tai panašiau į kančią nei į pramogą, tad jei matote, kad kažkas nenori to daryti – neverskite. Mintyse tapsite gerąja fėja ar supermoterimi.
  4. Iš pradžių jūsų vienišiems svečiams pasidarys bloga nuo saldžiųjų porelių, tačiau po vieno kito gėrimo tai, kas ką tik erzino, pasidarys trokštama ir prasidės medžioklė.
  5. Vienišos merginos nejučia pradės įsivaizduoti save su vestuvine suknele ir planuos, kaip atrodys jų vestuvių diena, tad būkite atsargūs, kad neužkliudytumėte kokios užsisvajojusios merginos – juk nenorite valgyti torto nuo suknelės, tiesa?
  6. Daugelis žino pasakymą, kad geriausi dalykai nutinka netikėtai, tad kažkas iš jūsų svečių prisimins šią frazę ir tuomet bandys save apgauti, kad jūsų vestuvėse nesitiki sutikti sau išrinktojo. Įdomu, ar tokia savitaiga suveikia?
  7. Nepaisant to, kad bus tokių, kurie suks galvas anksčiau minėtais klausimais, neabejokite, kad bus ir tokių, kurie tiesiog nuoširdžiai džiaugsis jūsų švente.

 Rekomenduojame perskaityti apie: 

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai