RENKUOSI VESTUVIŲ PLANUOTOJĄ. Kaip nepasimesti pasiūlymų jūroje?


8 SUŽADĖTINIŲ VEIKSMAI, KURIE ERZINA KITUS

Susižadėję žmonės dažnai susitelkia tik į didžiąją dieną ir viską, kas su ja susiję. Kartais net prarandamas saikas ir tuomet dalykai, kadaise buvę žaviais, pradeda erzinti aplinkinius. Kokios klaidos daromos dažniausiai galite rasti šiame sąraše. Galbūt jūs jų nedarote, tačiau pastebėjote, kad jūsų draugė tarsi apsėsta vestuvių – pasidalinkite šia subtilia užuomina.
  1. Skaičiavimai. Visiškai normalu, kad sužadėtiniai labai laukia didžiosios dienos, tad labai dažnai jie pradeda skaičiuoti kiekvieną likusią dieną, o taip pat, sąmoningai ar ne, jie padaro taip, jog ir visi jų pažįstami tai, nori to ar ne, darytų. Tačiau tai tik pradžia – vėliau socialiniuose tinkluose laukia viešų „žymių“(angl. hashtag)lavina, kuri nurodys, kiek dienų jie jau laimingai vedę.
  2. Daugybė #TBT nuotraukų. Žymė „TBT“ anglų kalboje reiškia „Throwback thursday“. Lietuviškai tai galėtų skambėti kaip „grįžimo į praeitį ketvirtadienis“ ar „prisiminimų ketvirtadienis“. Tokiu būdu kiekvienas ketvirtadienis nuotakoms tampa pretekstu įkelti dar vieną nuotrauką iš savo jau įvykusių sužadėtuvių/vestuvių. Mielosios nuotakos, nepamirškite, kad viskas gerai, kas daroma su saiku.
  3. Nuolatinis skelbimas, kaip sekasi planuoti vestuves. Jei „Facebook“ publikuosite nuotrauką, kurioje jūsų vestuvių datos užsakymas – viskas šaunu (netgi galima tikėtis didžiulio dėmesio), tačiau nuolatinis naujienų, kaip jums sekasi planuoti vestuves,publikavimasyra visai kas kita. Vargu, ar didžiajai daliai jūsų draugų bus įdomu, kad radote idealią servetėlių spalvą ar tai, kaip išdėstysite stalus šventėje. Tokiais dalykais geriau pasidalinti tik su tais, kuriems žinote, kad tai tikrai bus įdomu.
  4. Mažybinių kreipinių naudojimas. Jūs susižadėjote ir niekam nekyla abejonių, jog esate vienas kitą įsimylėję iki ausų, tad nėra būtina viešai vienas kitą vadinti įvairiais iki gyvo kaulo kitiems įgrisusiais gyvūnų pavadinimais, pavyzdžiui, zuikučiais, meškiukais, katinėliais ir kitais. Geriau pasilikite šiuos meilikavimus momentams, kai esate intymioje aplinkoje.
  5. Publikavimas straipsnių, kurie atspindi jus abu. „Sužinokite, ar tinkate vienas kitam“, „Ženklai, kad esate sukurti vienas kitam“, „10 tobulos poros požymių“ ir daugelis panašių antraščių ne retai patraukia vieno iš poros (dažniausiai, žinoma, moters) dėmesį, o po straipsniu greit atsiranda pritarimą išreiškiantys ir širdelėmis bei bučinukais užversti antrosios pusės komentarai. Gal geriau kiekvieną sutapimą aptarti meiliai susirangius vienas kito glėby, o ne socialiniame tinkle?
  6. Nesuskaičiuojama galybė sužadėtuvių žiedo nuotraukų. Taip, jūs negalite atsigrožėti, koks nuostabus jūsų sužadėtuvių žiedas, tadnieko keisto, kad jis „netyčia“ atsiduria kone visose jūsų publikuojamose nuotraukose. Nors jūs sakote, kad tenorite parodyti naują manikiūrą, visi slapta nujaučia, kad tai tiesiog dar viena proga pademonstruoti savo sužadėtuvių žiedą.
  7. Vestuvių planavimo patarimų žarstymas. Tai, kad ant jūsų piršto atsirado sužadėtuvių žiedas, nereiškia, jog kartu su juo įgavote vestuvių planavimo supergalių. Taip, galbūt turite pastebėjimų, kurie susiję su šventės rengimu, tačiau per daug neįsijauskiteį vestuvių ekspertės vaidmenį.
  8. Pokalbių su sužadėtiniu viešinimas. Socialinis tinklas nėra teismas, kuriame jūs turite pateikti įrodymus, kad jūsų partneris yra idealus ir/ar nuostabus, tad tegul jūsų pokalbiai ir telieka tik jūsų pokalbiais. Paviešinkite nebent tuomet, kai tai labiau panašu į anekdotą, o ne į bandymą pasipuikuoti, kaip jums pasisekė.

Rekomenduojama:

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai