Kada ir kodėl reikia siųsti kvietimus į vestuves?


KŪRYBINGŲ ŽMONIŲ DOVANŲ IDĖJOS BESITUOKIANTIEMS

Nuotraukoje konkurso nugalėtojai su ZOOMBOOK prizu
Namų taisyklės tai unikalus, jūsų pačių sukurtas dalykas, kuris ir namų puošmena, ir priminimas, kaip reiktų elgtis. Tokias taisykles ir panašius mielus pačių sukurtus dalykėlius itin pamėgo kūrybingi svečiai ir artėjant vestuvėms užsakinėja būsimiems jaunavedžiams vietoj gėlių. Su ZOOMBOOK tai padaryti labai lengva – tuo įsitikino ir skaitytojas Karolis, kuris laimėjo ZOOMBOOK konkurso prizą. Norite sužinoti, kokios Karolio namų taisyklės? O gal patys užsimanėte fotodrobės, bet nežinote nuo ko pradėti? Skaitykite toliau ir viską sužinosite.

Kokios Karolio namų taisyklės?

Šiuose namuose mes…
mylime vienas kitą,
nenustojame svajoti,
kalbamės,
negalime tylėti,
neiname miegoti susipykę,
apkabiname vienas kitą,
nenustojame stebinti vienas kitą,
valgome be telefonų, kompiuterių ir televizoriaus,
mylime gyvenimą,
tvirtai priimame iššūkius,
paprašome vienas kito pagalbos,
pasitikime ir tikime vienas kitu,
esame idealiausia savo paties kopija,
verkiame ir juokiamės,
tęsime duotus pažadus,
sakome „ačiū“ ir „atsiprašau“,
kviečiame vienas kitą į pasimatymą,
atsikeliame TA KOJA,
planuojame atostogas,
apsikabiname ir pasibučiuojame,
žiūrime į ateitį ir nesižvalgome į praeitį,
padedame vienas kitam tobulėti,
gyvename paprastai, bet laimingai,
ieškome pliusų labiau nei minusų.
Today is life. Tomorrow never comes. 

ZOOMBOOK turi sukūrę savo taisykles ir jas sumaketavę. Patikrink kaip atrodo ir kiek kainuoja. TIKRINU

Ką daryti, jei ir Jūs norite sukurti savo namų taisykles ar kitą, ne mažiau žavią fotodrobę?

ZOOMBOOK Jums padės! Galėsite išsirinkti iš gausaus asortimento tai, kas labiausiai atitinka Jūsų norus ir poreikius. Norintiems pradėti pateikiame gidą su idėjomis bei patarimais.

Idėjos fotodrobėms

  • „Instagram“ fotodrobės. - Nuotraukos su joms pritaikytais rėmeliais bei filtrais iš jūsų telefono gali būti perkeltos ir ant svetainės ar miegamojo sienos. Susikurkite didesnio formato fotodrobę su mozaika iš gausybės mažų „Instagram“ nuotraukėlių. Išskirtinius kadrus galite spausdinti ir ant atskirų, kiek mažesnio formato fotodrobių.
  • Šeimos narių fotodrobės. - Esame įsitikinę, jog kad ant jūsų svetainės lentynos ar naktinio staliuko stovi bent pora įrėmintų šeimos nuotraukų. Pačius įdomiausius bei šeimyniškiausius portretus siūlome perkelti ant fotodrobės ir suteikti namams dar daugiau šilumos. Pasirinkite skirtingų formatų drobes, sukurkite gražią kompoziciją ir papuoškite tuščias sienas šeimos narių šypsenomis.
  • Namų taisyklės. - Ant fotodrobės galite atskleisti ir tam tikras namų taisykles, kurių stengiatės laikytis. Tačiau tai nebūtinai turi būti tokie priminimai, tokie kaip: „Nnepamirškite išsiplauti indų“ ar „Nnetriukšmaukite po vidurnakčio“. Ant drobės užrašykite paprastas žmogiškąsias vertybes, kuriomis vadovaujatės, sukurkite linksmų ar net juokingų idėjų. Skirtingoms frazėms pritaikykite įvairius šriftus ir gražiai jas sukomponuokite.
  • Atostogų fotodrobė. - Turite keletą žavių nuotraukų iš praėjusios išvykos ar įsimintinų atostogų? Sukomponuokite vaizdus keliose fotodrobėse. Pasirinkite labiausiai žadą atimančius horizontus, gražiausias pilis ir senamiesčius, ar tiesiog įsimintinas akimirkas. Kurdami vaizdų koliažą, stenkitės, kadjog tarpusavyje derėtų nuotraukų atspalviai ar stiliai, tačiau nebijokite pažaisti ir su kontrastais. O jeigu, sujungus kelis vaizdus, pavyks papasakoti ir trumpą istoriją, garantuojame, jog kad sulauksite susidomėjusių svečių klausimų.
  • Fotodrobės su citatomis. - Kartais tam, kad nusišypsotumėme, tereikia tik trumpos motyvuojančios minties. Sugalvokite originalią idėją arba pasiskolinkite išmintingų žmonių citatą ir perkelkite ją ant nuotraukos. Rašyti tekstą galite ir pačioje fotodrobių kūrimo programoje. Na, o jei esate kino fanasmėgėjas, galbūt norėsite savo namuose pakabinti citatą iš mėgstamiausio filmo. Svarbiausia – nebijoti kurti ir eksperimentuoti. Juk pats Einšteinas yra pasakęs: „Logika nuves tave nuo A iki B, o vaizduotė – visur“.

Kaip pasirinkti nuotrauką fotodrobei?

Norėdami gauti puikios kokybės fotodrobę, turėtumėte atidžiai pasirinkti nuotrauką.
1. Ryškios detalės
Įsitikinkite, jog kad pagrindinės nuotraukos detalės yra ryškios.
2. Nuotraukos rezoliucija
Atkreipkite dėmesį ir į nuotraukos rezoliuciją, – , jei viena iš nuotraukos kraštinių bus mažesnė nei 800 pikselių, jos į ZOOMBOOK fotodrobių maketavimo programą įkelti negalėsite.
3. Nuotrauka JPG formatu
Į ZOOMBOOK programą kelkite nuotraukas išsaugotas JPG formatu.

3 fotodrobių kabinimo būdai

  1. Su vienu tvirtinimo tašku sienoje. Fotodrobę kabinkite taip, kad tvirtinimo taškas, pvz., vinis, būtų ties viršutinio fotodrobės krašto viduriu. Tinka mažesnio, vertikalaus ar kvadratinio formato fotodrobėms.
  2. Su dviem tvirtinimo taškais sienoje. Tvirtinimo taškai vienas tarp kito turi sudaryti horizontalią liniją. Fotodrobę kabinkite taip, kad tvirtinimo taškai nuo vidinio fotodrobės krašto būtų nutolę vienodu atstumu. Tinka didesnio, horizontalaus ar panoraminio formato fotodrobėms.
  3. Su vienu tvirtinimo tašku sienoje ant virvelės. Ištempkite ir pritvirtinkite virvelę ant galinės fotodrobės pusės rėmo. Fotodrobę ant sienos kabinkite taip, kad tvirtinimo taškas eitų per virvelės vidurį. Tinka mažo bei vidutinio formato fotodrobėms.
Šios idėjos – tik maža dalelė to, ką galite sukurti ir perkelti ant fotodrobės. Tikimės, kad jau žvalgotės po savo kambarį ir ieškote tuštesnės sienos. Laukiame jūsų ZOOMBOOK fotodrobių dirbtuvėje.

 Rekomenduojama:

 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai