Vestuvių kvietimai 2011


„MŪSŲ VESTUVĖS 2016“: KĄ VERTA ĮSIDĖMĖTI IŠ VYKUSIŲ SEMINARŲ?

Vasario mėnesio pirmąjį savaitgalį Vilniuje organizuota didžiausia su vestuvėmis susijusi paroda – „Mūsų vestuvės 2016“. Be įvairių renginių, konkursų bei susirinkusių dalyvių šioje parodoje vyko daugybė įdomių seminarų su profesionalais. Mes aplankėme du: „Fashion Gold“ įkūrėjos Julijos Gerlich bei tinklaraščio „Neringos grožio patarimai“ įkūrėjos Neringos Šimkutės. Atskleisime jums jų metu išgirstus svarbiausius faktus ir patarimus.

Julijos Gerlich patarimai renkantis vestuvinius žiedus

 1. Graviruoti būsimo sutuoktinio vardą ir vestuvių datą – banalu. „Jeigu nesugalvojate, ką galėtumėte išgraviruoti – palaukite. Savo 5-erių ar 10-ies vestuvių metų proga galėsite atnaujinti savo vestuvinius žiedus Jums svarbia fraze ar žodžiais“, ˗ teigė juvelyrė. Siūlome peržiūrėti trumpas, bet jausmingas frazes, galbūt išsirinksite.

 2. Norite sutaupyti – naudokite tėvų ar senelių auksą. Panaudodami savo senelių ar prosenelių vestuvinius žiedus, ne tik sutaupysite pinigų, bet ir turėsite talismaną. „Teigiama, kad vestuviniams žiedams panaudojus senelių ar prosenelių žiedų auksą, tai saugos jus nuo įvairių nesusipratimų“, – teigė Julija.

 3. Kita vertus, netaupykite aukso žiedo storiui ir svoriui. Kuo lengvesni ir plonesni, tuo didesnė tikimybė, kad greitai sutrūks ir netrukus reikės juos keisti naujais.

 4. Jeigu atnešate savo auksą – prašykite „Išlydinimo akto“. Taip įsitikinsite, kad buvo panaudotas jūsų auksas.

 5. Neprašykite juvelyro pagaminti žiedus iš paveikslėlio ar fotografijos! Kiekvienas juvelyras (apskritai, žmogus) tą patį žiedą gali matyti, suprasti ir pagaminti skirtingai.

 6. Prisiminkite, juvelyrai yra menininkai. Neskubinkite jų, nes galite sulaukti ne tokio rezultato, kokio tikėjotės.

 7. Pasiekti komforto zoną patariama renkantis didelius vestuvinius žiedus.

 8. Bet koks mikroskopinis įtrūkimas yra BROKAS.

Tinklaraščio „Neringos grožio patarimai“ įkūrėjos Neringos Šimkutės patarimai būsimoms nuotakoms

 1. Pradėdamos ieškoti savo svajonių suknelės, nepamirškite pagalvoti ir apie makiažo bei šukuosenos variantus. Ieškodamos suknelės ar batelių, mintyse jau maždaug turite būti susidariusios savo įvaizdžio viziją. Vartydamos katalogus ar naršydamos internete, išsisaugokite ar atsispausdinkite patikusius variantus, kad vėliau pasirinktiems meistrams galėtumėte parodyti pavyzdžius.

 2. Ne visi meistrai yra profesionalai! Paklauskite jau ištekėjusių draugių ir pažįstamų rekomendacijų ir juos gražinusių specialistų kontaktų. Renkantis makiažo ir šukuosenos meistrus būtina klausyti ne tik rekomendacijų, bet ir peržiūrėti praėjusius darbus bei „darbo stilių“. „Kiekvienas meistras turi savo asmeninį stilių. Pavyzdžiui, aš mėgstu natūralumą ir tikrai negalėčiau padaryti gražaus ir ryškaus makiažo nuotakai“, – prisipažino Neringa.

 3. Viską pasidarysiu pati! Vestuvių šventė reikalauja daug piniginių lėšų, tačiau netaupykite savo grožio kaina. Galbūt labai pasitikite savo sesės ar draugės gebėjimais, tačiau tokiai svarbiai šventei (nepamirškite, kad fotografijas norėsite įsirėminti bei parodyti visiems draugams) geriau rinktis profesionalą, kuris žinos, ką reikės paryškinti, o ką paslėpti.

 4. Bandomajam makiažui ir šukuosenai – TAIP. Nors daugumai nuotakų tai atrodo pinigų išmetimas – neapsigaukite, bandomojo makiažo bei šukuosenos tikrai reikia. Taip pat pasirinkite dieną, kad vėliau nereikėtų eiti tiesiai į lovą, bei laiką priklausomai nuo šventės.

 5. Per bandomąjį stenkitės atrodyti kuo panašiau į savo būsimą vestuvių dieną. Apsirenkite kažką šviesaus (geriausia tokios pačios spalvos palaidinę kaip vestuvinę suknelę) ir pasistenkite, kad odos atspalvis būtų panašus. „Buvo atvejų, kai per bandomąjį mergina atėjo labai šviesia oda, o vestuvių rytą – tamsiai ruda. Juk makiažo pagrindo bei akių šešėlių atspalviai jau buvo išbandyti ir parinkti“, – prisiminė makiažo profesionalė.

 6. Tinkama veido odos priežiūra – valymas, drėkinimas ir šveitimas. Vėliausiai 6 mėnesius iki vestuvių turite tinkamai rūpintis bei saugoti savo veido odą – reguliariai valyti bei drėkinti. Jeigu turite papildomų pajamų, būtų gerai pasidaryti profesionalų veido šveitimą bei valymą.

 7. Be šių procedūrų taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į maistą, kurį valgote, ir suvartojamą skysčių kiekį. „Nepiktnaudžiaukite saldumynais bei riebiais produktais. Be to nereikėtų pamiršti išgerti apie du litrus vandens kasdien, kad oda drėkintųsi iš vidaus“, – priminė Neringa.

 8. Depiliacijos ir dirbtinio įdegio procedūrų nepasilikite paskutinėms dienoms! Visas tokias procedūras patartina atlikti likus savaitei iki didžiosios šventės, kad išvengtumėte išbėrimų ir kitokių nelauktų grožių.

 9. Nepersistenkite prieš paskutinę dieną! „Vieną kartą nuotaka atėjo prieš savaitę darytis bandomojo ir aš jai pasakiau, kad turėtų daugiau gerti vandens, nes oda labai sausa. Tai pagalvokit, savo vestuvių dieną ji ateina visa ištinusi, nes paskutinę dieną išgėrė apie 6 litrus vandens.“

Rekomenduojama

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai