Vestuvinė svajonių suknelė, prikelta antram gyvenimui


KAIP PRANEŠTI SVEČIAMS, KAD NENORITE GĖLIŲ

Gėlės, atrodo, savaime suprantamas švenčių, o ypač tuomet, kai sveikiname kažką, atributas. Deja, dažniausiai džiaugsmas, kurį suteikia gėlės, yra trumpalaikis, o tokių švenčių kaip vestuvės metu gėles galima vadinti galvos skausmu, nes reikia mąstyti, kaip jomis pasirūpinti, kad po poros valandų nebūtų nuvytusios. Jaunieji, ieškodami didesnio prasmingumo ir patogumo, vis dažniau vietoj gėlių mieliau gautų kitokių dalykų, pavyzdžiui, loterijos bilietų ar to, kas būtų naudinga kitiems, pavyzdžiui, žaislų vaikų namams ar ėdalo gyvūnų prieglaudai, tačiau iškyla problema – kaip tai pranešti svečiams? Pateikiame Jums kelis variantus, kaip galėtumėte tai padaryti.
Pasakykite žodžiu. Tiems, kurie ketina pakvietimus įteikti asmeniškai, yra lengviausia – gali pareikšti savo norus žodžiu, išsamiai paaiškinant, kodėl pasirinktas vienas ar kitas būdas.
Papildoma kortelė prie pakvietimo. Tai puikus būdas, kuris leis taip pat išsamiai paaiškinti savo norus. Ir, beje, papildoma kortelė tikrai nesugadins Jūsų pakvietimų vaizdo – tiesiog padarykite, kad ji būtų kaip antras sluoksnis. Be to, galite leisti pasireikšti fantazijai. Pavyzdžiui, jei norite gauti maisto gyvūnams, galite pasirinkti kaulo formos popieriaus lapelį.
Užrašykite pakvietime. Apie savo norus galite pranešti tiesiog pakvietime. Pateikiame keletą teksto variantų:
  • Gėlės nuvysta, o knygelės / žaislai džiugins vaikų namų auklėtinius ilgai.
  • Grožis laikinas, o gėris amžinas, todėl džiaugtumėmės, jei gėlių žiedus pakeistų maistas nuskriaustiems beglobiams gyvūnams.
  • Meilė – nesavanaudiška. Gautos gėlės džiugintų tik mus, o (daiktas) džiugintų IR mus, IR (gavėjas).
  • Skleiskime meilę kartu! Norėtumėme, kad gėles pakeistumėte į (daiktas), kuris pradžiugins (gavėjas).
  • Vestuvių diena – laiminga diena, todėl vietoj gėlių norėtumėme gauti loterijos bilietų.
Papildomas vokelis prie kvietimo. Jei nenorite, kad svečiams reiktų galvoti, kaip atgabenti vieną ar kitą daiktą, kurį pasirinkote vietoj gėlių, prie kvietimo, kuriame parašėte, ko norėtumėte, tiesiog pridėkite mažą vokelį. Jį šventės vietoje galės įmesti į tam skirtą dėželę, kurią galite papuošti taip, kad atspindėtų tikslą, ar šalia padėti rėmelį / kitą priemonę, kurioje būtų pateikta daugiau informacijos apie Jūsų norą.
SVARBU: Jei kažkam nepatiks Jūsų sugalvota mintis – nekreipkite dėmesio. Juk šventė Jūsų, todėl turite teisę rinktis pagal savo, o ne kitų norus!

Rekomenduojama:

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai