Rudens vestuvių dekoras


KŪRYBINĖS KOMANDOS „A∙∙ TWINS“ TRIUMFAS „AUKSINIŲ ŽIRKLIŲ 2010“ APDOVANOJIMUOSE

Foto: Darius Tarėla
Kovo 21 dieną Vilniuje, Pramogų banke įvyko Lietuvos kirpėjų profesionalų apdovanojimo ceremonija AUKSINĖS ŽIRKLĖS 2010. Šis pasaulines tradicijas turintis renginys, savo svarba profesine prasme prilygstantis Oskarų apdovanojimams, pradėtas organizuoti Didžiojoje Britanijoje dar 6-ąjame dešimtmetyje paplito visame pasulyje, o Lietuvoje surengtas jau septintą kartą. Šiemet meistrai vertinti keturiose kategorijose: Geriausia moteriška kolekcija, Geriausia vyriška kolekcija, Geriausias avangardinis darbas ir Auksinių žirklių nominacija. Net trijose aukščiausias įvertinimas skirtas Andriaus Mašausko ir Anatolijaus Pajanok kūrybinei komandai A∙∙ Twins.
Geriausios vyriškos kolekcijos statulėlė skirta už A∙∙ Twins kolekciją Label Boys®, kuri praėjusiais metais jau yra susilaukusi pasaulinio įvertinimo tarptautiniame AIPP asociacijos konkurse, o taip pat puikiai įvertinta kaimyninėse šalyse ir pirmą kartą išspausdinta didžiausiame Rytų Europos šukuosenų ir mados žurnale Dolores.
Geriausio avangardinio darbo įvertinimo susilaukė bendri projektai su fotografais Tomu Vyšniausku už darbus tema Mados groteskas ir fotografu Tomu Kaunecku – už fotosesiją Zodiako ženklai mados žurnalui Ekspress Mada.
Pasak, A∙∙ Twins narių Andriaus ir Anatolijaus, Aukščiausias Auksinių žirklių apdovanojimas, tai tarsi intensyvių ir įdomių praėjusių metų apibendrinimas, nes pastarasis įvertinimas skiriamas ne tik už kolekcijų ar fotosesijų kūrimą, bet ir aktyvumą profesinėje srityje, dalyvavimą įvairiuose projektuose, seminarų ruošimą ir vedimą. Kūrybinė komanda džiaugiasi, kad jų darbai ir veikla susilaukė tokio puikaus įvertinimo. Be abejo, tai dar labiau kilsteli kartelę, bet nauji iššūkiai visuomet skatina tobulėti, sako meistrai, šiuo metu jau planuojantys kolekcijų fotosesijas pasauliniams konkursams.
 
Fotografijų pavadinimai:
Kolekcijos Label Boys® darbai
Zodiako ženklai (su Tomu Kaunecku)
Mados groteskas (su Tomu Vyšniausku)
Kūrybinės komandos A∙∙ Twins nariai su apdovanojimais (foto Darius Tarėla)
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2010-03-24 14:48
Villlma
Kaip saunu, kad apievestuves.lt komandoje nominuotieji!
2010-03-24 11:47
angele
sveikinu:)
2010-03-23 13:53
xxxxx
As jo kliente ir tuo didziuojuosi
2010-03-23 12:01
Laima
Malonu, kad Andriaus darbas buvo ivertintas. SAUNUOLIS!
2010-03-23 10:14
Giedre
Geras stilistas andrius - nuosirdziausi sveikinimai:)
2010-03-23 10:08
simona
Sveikiname :) nuotraukos ir darbai super ;)