Vestuvių seminarai su I. Klimiene


KUO GYVENA LIETUVĖS NUOTAKOS PLANUOJANČIOS VESTUVES IŠ UŽSIENIO

Niekam ne paslaptis, kad dalis lietuvių gyvena užsienyje. Tarp jų yra besiruošiančių vedyboms ir, nors tam tikrais dalykais patraukė užsienis, tuoktuvės planuojamos gimtojoje Lietuvoje. Kuo gyvena nuotakos, kurios yra išvykusios į vieną šalį, o planuoja vestuves kitoje?

Kada grįžti į Lietuvą ir ką lieka nuveikti?

Suplanuoti paskutinius vestuvių darbus  – ne vienos dienos darbas, tačiau būtent kiek laiko užtenka? Didžioji dalis nuotakų mano, kad savaitės ar dviejų pakanka tam, kad viskas būtų atlikta. Gali pasirodyti, kad neįmanoma visko spėti, tačiau naudojantis internetu bei padedant artimiesiems arba planuotojoms didžioji dalis darbų gali būti atlikti ir per atstumą. Tos, kurių vestuves planuoja vestuvių planuotojos, teigia, kad užtenka grįžti į gimtąjį kraštą vos keletą dienų prieš ceremoniją.
Tiesa, nuotakos pastebi, kad jų išrinktieji, nors ir turi tokių svarbių darbų kaip kostiumo įsigijimas, dėl jų nė kiek nesuka galvos ir viską ketina atlikti prieš porą dienų iki vestuvių.

Kokius darbus atlikti

Nors nuotakų darbai, kuriuos reikės atlikti grįžus į Lietuvą, skiriasi, tačiau taip pat yra ir nemažai panašumų. Pavyzdžiui, daugelyje nuotakų atsakymų apie šventės planavimą galima rasti tokias užduotis kaip meniu suderinimas ir grožio procedūros (bandomieji makiažas ir šukuosena, manikiūras, pedikiūras ir kt.) sau.

Ką daryti su pasu

Ne viena nuotaka suka galvą, ką reikės daryti dėl kelionės atgal – juk pavardė jau bus kita. Iš tiesų, viskas yra pakankamai nesunku. Susisiekus su skrydžių bendrovės „Ryanair“ konsultantais paaiškėjo, kad viskas yra paprasta: jei nuotaka nekeičia paso iš karto, tokiu atveju bilietas perkamas vis dar su senąja pavarde, o jei planuojama pasą keisti, tokiu atveju bilietas perkamas su vyro pavarde.
Rekomenduojama paskaityti: VISI TEISINIAI SPRENDIMAI PO VESTUVIŲ APTARTI ČIA 

Rekomenduojama:

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2016-04-21 15:20
Laura
O mes pasisamdėm planuotoją ir dekoratorę iš Viktorijos vestuvių ir negalim atsidžiaugti, todėl nesukam galvos, kad reikės kažkuo rūpintis :)