TOP 10 jaunikiui reikalingų daiktų per vestuves


RYČIO IR RIMOS KVIETIMAI Į VESTUVES – ATVIRLAIŠKIAI

ZOOMBOOK svetainės atvaizdas
Rytis ir Rima yra ypatingi jaunavedžiai, iki kurių vestuvių liko visai nedaug, o jie įdomiais sprendimais nenustoja stebinti ne tik vienas kito, bet ir savo svečių. Jų kvietimais į vestuves tapo atvirlaiškiai, kuriuos pora išsiuntė visiems svečiams ne tik Lietuvoje, bet ir Italijoje bei Norvegijoje. Šiandien gerdami saldžią „Latte“ Kaune kalbamės su vietoje nenustygstančiu Ryčiu apie jo idėjas vestuvėms, begalinę meilę Rimai ir artėjančias vestuves. Smagus klegesys įsivyrauja, kai prie mūsų pokalbio ką tik baigusi spektaklį prisijungia Rima. Kas, kaip, kodėl ir su kuo? Skaitom.
Trumpai papasakokite apie save. Kur ir kada susipažinote? Kiek esate kartu? Kada vyks vestuvės? Kas ji tokia (ji – Rima) ? Kuo ypatinga jūsų meilės istorija?
Mes susipažinome prieš tris metus, vasarą, su draugais palapinėse pajūryje. Esame kartu tris metus. Vestuvės planuojamos vasarą, birželio mėnesį. Ji nuostabi, ji ta antroji pusė, kuri mane papildo. Gal mūsų istorija ir nėra ypatinga, bet ji yra tyra ir kupina gražių jausmų vienas kitam, kuriuos abu kartais papuošiam mažom staigmenom ar dovanėlėm.
Trumpai papasakokite, kaip sekasi planuoti vestuves. Ką jau padarėte ir ko dar trūksta? Kokios informacijos ieškojote ilgiausiai? Dėl kokio klausimo nesutariate, o dėl ko labiausiai džiaugiasi širdis? 
Vestuves planuojame tik sau, visiškai sutardami, nes mąstome vienodai ir manome, kad tai mūsų dviejų šventė, o ne balius draugams. Mūsų planavimas paprastas, nes abu norim kuklios šventės, esminiai dalykai – apranga, santuokos data, žiedai, šventinė vakarienė – buvo suplanuoti labai greitai ir paprastai, nes žinojome, ko norime. Daugiau mums nieko netrūksta. Svarbiausia, kad būtu geras oras ir daug šypsenų.
Kodėl būtent tokie kvietimai vestuvėms? Pasakojote, kad dar prieš šį konkursą bandėte ZOOMBOOK sistemoje kurti kvietimus ir... Dabar laimėjote. Kas paskatino imtis tokių kvietimų?
Įkvėpė draugai, kurie iš savo kelionės mums atsiuntė originalius pasveikinimus, todėl nusprendėm pabandyti ir mes.
Kaip sekėsi juos kurti? Su kokiais sunkumais susidūrėte? Kas labiausiai patiko?
ZOOMBOOK sistema patiko, nes yra tikrai paprasta ir patogi naudoti.
Neįprasta gi, kad vaikinai rūpinasi tokiais dalykais kaip kvietimai. Kaip čia nutiko su darbų pasiskirstymu kas už ką atsakingas? 
Dažniausiai viską darome kartu, tik kartais nutinka, kad kuris nors neturi laiko, tai kitas imasi daugiau iniciatyvos. Vienas kitu pasitikim ir žinom, kas abiem patinka, mokam į vienas kito poreikius atsižvelgti.
Kokiais „TOP 3“ patarimais galite pasidalinti su poromis, planuojančiomis vestuves?
Planuojantiems vestuves, pirmiausia, patartume neeikvoti brangaus laiko ir nesipykti dėl smulkmenų, vienas kitą mylėti, apgaubti dėmesiu ir nepamiršti, kad vestuvės – tik šventė, o gyvensite dviese taip, kaip gyvenote kasdien. Todėl savo kasdieną kurkite kuo gražesnę.

Kodėl verta rinktis šį būdą? Atsakymų net keli!

  • Taupo laiką. Pakvietimus-atvirukus sukursite labai greitai!
  • Orginalu. Galite išsiskirti iš pilkos masės!
  • Asmeniška. Ar pagalvojote, kad norėtumėte, jog kiekviename pakvietime būtų kažkas asmeniško? Su ZOOMBOOK tai padaryti lengva, nes galėsite pasirinkti tiek tekstą, tiek, pavyzdžiui, daug primenančią nuotrauką.
  • Pigu ir greita. Jūsų pakvietimas kainuos tik 1,99 € ir jums nereiks sukti galvos dėl to, kaip pakvietimą pristatyti svečiui – atvirukas už tą pačią kainą bus išsiųstas į bet kurį pasaulio kampely! Lietuvoje jį svečias gaus per 2-3 darbo dienas, Europoje per 4-10 darbo dienas, o kitose pasaulio šalyse per 10-30 darbo dienų.
  • Kokybiška. 10x15 cm formato atvirlaiškiai padengti kokybišku blizgiu laminatu.

Pasižvalgykite galerijoje, kokie jie dailūs!

Rekomenduojama:

 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai