Kaip sodinti svečius prie stalų?


KAIP ATRODO VESTUVIŲ PLANUOTOJŲ DARBO VIETA UŽSIENYJE

Jau kvietėme jus pasižvalgyti po vestuvių versle besisukančių profesionalų darbo vietas Lietuvoje, o šį kartą norime pasidalinti vaizdais iš užsienio. Ar jų darbo aplinka labai skiriasi? O gal yra panašumų? Metas pasižiūrėti
„Future Mrs Planner“
Renginių ir vestuvių planuotojos Tanya Lee ir Karen Lee savo studiją įkūrė su idėja, kad dėl funkcionalumo nereikia paaukoti stilingumo.
„Kari Rider Events“
Kari Rider savo studijoje sujungė du stilius – prašmatnų ir kaimišką. Nors skamba keistokai, tačiau gerai renginių ir vestuvių planuotojai suderinti šiuos du dalykus buvo vienas juokas.
Alicia Keats
Jei dirbtumėte vestuvių sektoriuje, į ką atsižvelgtumėte kurdami savo studiją? Alicia Keats įkvėpė jos klientai! Įrengiant studiją tikslas buvo padaryti taip, kad klientai jaustųsi atsipalaidavę tarsi namuose.
Nuotraukos šaltinis
„Southern Weddings“
Ar įmanoma įkurti studiją taip, kad ji išliktų jauki, bet joje savo vietą turėtų net penkios moterys? Tikrai taip. Žurnalo „Southern Weddings“ kolektyvas vis didėjo ir į vieną didelę erdvę sugebėjo sutalpinti penkis stalus, bet jausmas buvo nebe tas. Nors buvo ieškoma naujos vietos, galiausiai jos liko ten, kur įsikūrė iš pat pradžių, tačiau plotas padidėjo du kartus – jos įsirengė palėpę.
Nuotraukos šaltinis

Rekomenduojama:

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai