Lietuvos ir užsienio žvaigždžių 1-ojo šokio dainos


NUOTAKOMS GURMANĖMS – LENGVAS VELTINIO ŠVARKELIS AR ŠILKO SUKNELĖ

Veltinis yra išskirtinė medžiaga, mūsų odą apgaubianti šiluma taip pat švelniai kaip ir mylinčios rankos. Mūsų protėvių itin pamėgtas veltinis pastaruoju metu išgyvena renesansą. Prieš gerą dešimtmetį šis rankų darbo audinys vėl tapo garsiu mados klyksmu ir sėkmingai krykštauja iki šiol.

Stilingas veltinio švarkelis – tobulas pasirinkimas

„Dress In Felt“ yra bene vienintelė parduotuvė Lietuvoje, prekiaujanti išskirtinio dizaino veltinio švarkeliais, suknelėmis ir aksesuarais, aprangos detalėmis, idealiai tinkančiomis pačioms svarbiausioms gyvenimo progoms: vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, šventinėms fotosesijoms. Šiuos puošnius apdarus mėgsta stiliaus gurmanės ir išskirtinumą vertinančios klientės.
Dizainerė Lija Janauskienė pabrėžia, kad stilingi, vienetiniai veltinio švarkeliai, saugantys nuotakas nuo žvarbos, yra itin paklausi „Dress In Felt“ prekė.
Populiariausi – trumpi švarkeliai, papildantys bendrą vestuvinį ansamblį, tačiau nepaslepiantys suknelės grožio. Dizainerė sulaukia išties daug užsakymų iš nuotakų, kurios nemėgsta judesius varžančių švarkų arba neranda prie suknelės derančių paltukų. O vėjuotą pavasario popietę, žvarbų vasaros vakarą ar šalnos išbalintą rudens rytą jaukus ir lengvas veltinio švarkelis ne tik puošia, bet ir sušildo.
Todėl lengvi, elegantiški ir madingi švarkeliai, kuriami pagal individualius užsakymus, specialiai pritaikomi prie kiekvienos nuotakos suknelės, yra tobuliausias pasirinkimas.
Po vestuvių tokiam stilingam švarkeliui atgulti poilsio į tamsią spintos lentyną tikrai nevalia. Elegantiški ir stilingi veltiniai puikiai pritaikomi ir kasdieninėje aplinkoje. Dera tiek prie džinsų, tiek prie sijono.

Išskirtinės nuotakų suknelės

Ypatingo vestuvinio apdaro ieškančios nuotakos taip pat turėtų suklusti. L. Janauskienė kuria elegantiškas sukneles iš veltinio bei šilko audinio.
„Veltinis yra labai įdomi medžiaga, iš kurios galima suvelti tiek vasarišką šilko ir veltinio suknelę, kuri maloniai priglus prie kūno, tiek šiltą ir storą švarkelį ar sarafaną, idealiai tinkantį šaltajam metų sezonui“, − pasakojo dizainerė.
Nuotakos yra itin pamėgusios lengvas, plazdančias sukneles su ypatingą blizgesį suteikiančiu Margilano šilku, gaminamu Rytuose. Šių išskirtinių suknelių paslaptis ta, kad pagrindiniu smuiku griežia šilkas. Vilna atlieka tik antro plano – siūlų ir adatų – vaidmenį.

Aksesuarai ir apdarai mažiesiems

Dizainerė taip pat gamina ir reto grožio aksesuarus – delninukes, sages, rankinukus, veltinio ir šilko šalikėlius, retro stiliaus kepuraites, rankų movas. Šios mažos, tačiau itin reikšmingos detalės suteikia nuotakos įvaizdžiui išskirtinio puošnumo.
L. Janauskienė dirba ne tik su nuotakomis, bet ir su mažaisiais klientais, kuriuos puošia unikaliais rankų darbo drabužiais: suknelėmis, kombinezonais, paltukais, kepuraitėmis, bateliais, šlepetėlėmis, puantais.
Iš veltinio dizainerė kuria krikštynų drabužėlius, suknutes, kurios idealiai tinka mažosioms princesėms pasipuošti mamos ar tetos vestuvėse.

Dar ne viską sužinojai, kas įdomu. Rekomenduojame paskaityti: 

 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS