„Dega Rūtos“ geresnės už „Pinterest“ idėjas


VESTUVINĖ FOTOSESIJA PRIEŠ VESTUVES: PATIRTIMI DALINASI SIMONA

Autorius: Rimantas Steponavičius
Simona Dainelytė Aleknavičė (25) yra viena iš nedaugelio nuotakų, kurios pasirinko vestuvinę fotosesiją pasidaryti prieš vestuves. Kol kas ši idėja nėra populiari, bet galbūt be reikalo? Simona sutiko pasidalinti tiek savo mintimis ir patirtimi, tiek nuotraukomis – kviečiame skaityti, o vėliau paganyti akis.
Kur ir kada įvyko jūsų vestuvės?
Vestuvės vyko 2015-10-02 Raudondvario dvaro oranžerijoje – tiek išvažiuojamoji santuoka, tiek šventė.
Trumpai papasakokite apie vestuvių planavimą - kokius kitokius sprendimus priimėte nei kitos poros planuodamos? Kur tuos sprendimus radote?
Mūsų vestuvių planavimas nebuvo labai išskirtinis nei kitų porų. Visada žinojome, kad vestuvių norime rudenį ir būtent Raudondvario dvare, tad realiai datą derinome prie restorano. O visi kiti sprendimai, manau, kad buvo standartiniai.  Labai padėjo mūsų dekoratorė Kamilė iš „Vestuvių vėjų“ su visais dekoro sprendimais, negaliu atsidžiaugti, kad ją suradau.
Iš kur ir kodėl kilo idėja pasidaryti vestuvių fotosesiją prieš vestuves? Kur šią idėją radote? Kaip ją prisijaukinote, sutikite, ne daug drįsta. Kas jus paskatino?
Fotosesiją daryti prieš vestuves kilo iš kitų vestuvių patirties. Ko gero labiausiai viliojo galimybė pasirinkti orą, nes nenorėjome rizikuoti, kad vestuvių dieną bus negražus oras. Kadangi pati esu kažkiek susijusi su fotografija, man nuotraukos yra vienas iš tų materialių prisiminimų, kurie liks ilgam, tad norėjosi, kad viskas būtų puiku. Taip pat, nesinorėjo versti svečių laukti bei, kadangi mano vyrą labai vargina fotosesijos, bijojome, kad po fotosesijos vestuvių dieną būsime labai nuvargę. Sunku pasakyti kur pačią idėją radomę, gal tiesiog atmintį kažkur įstrigę buvo ir tiesiog esant reikalui „išlindo“.  Be to, mūsų fotografas Rimantas Steponavičius taip pat buvo daręs kelis tokius variantus, tad ir labai pritarė mūsų tokiai minčiai. Daugumai nuotakų tai atrodo labai keistas pasirinkimas, mano, kad nebus tos emocijos, bet aš asmeniškai nesutinku. Pirmiausiai dėl to, kad tokia fotosesija, mano nuomone, yra lengvesnė, nelenda įkyrios mintys apie pačią šventę, ar viskas vyks sklandžiai, tad buvome labiau atsipalaidavę nei vestuvių dieną. Taip pat, drąsiai galiu pasakyti, kad ta laimės emocija, kuri lydėjo mus vestuvių dieną, ar fotosesijos dieną, lydi mus kiekvieną dieną, tad bijoti, kad nebus „tos“ emocijos mūsų nebaugino.
Kaip sekėsi planuoti šią fotosesiją? Kokią tematiką rinkotės? Kodėl?
Planuoti šią fotosesiją buvo lengva, labai daug patarė mūsų fotografas. Teliko išsirinkti mums mielas, gražias vietas ir pirmyn. Kažkokios konkrečios tematikos kaip ir nebuvo, tiesiog nuotraukos gavosi mūsų atspindys, fotografas įamžino mus tokius, kokie esame gyvenime – tiek rimtus, tiek kvailiojančius . Tik Žemaitkiemio dvarą, kuriame fotografavomės, derinome prie mano suknelės.
Mačiau nuotrauką su auginintiniu - kokia čia istorija?
Taip, yra nuotrauka su mano niūfaundlendu Tomiu. Kas mane pažįsta, ko gero neįsivaizdavo, kad bent dalyje šventės nedalyvaus mano šuo. Daugiau nei dešimtmetį auginu šunis, dalyvauju parodose, veisiu, tad šunys yra mano šeimos dalis, nekilo net mintis, kad nors vieno iš jų nebus mūsų šventėje. Tiesa, šuo dalyvavo tik ceremonijoje ir fotosesijoje po jos, nes jau yra garbingo amžiaus ir būtų paprasčiausiai pavargęs visos šventės metu. Labai esu dėkinga Raudondvario dvaro oranžerijos personalui, kad neprieštaravo, jog bus šuo kažkuriuo metu.
O kaip atrodė tikroji vestuvių diena ir jos fotosesija?
Tikroji vestuvių diena buvo nuostabi, labai džiaugiausi, kad tiek šeimos nariai, tiek draugai buvo su mumis. Viskas, išskyrus tai, kad per ceremoniją turėjęs groti saksofonistas nepasirodė, buvo tobula. Jokio streso, tiesiog šypsenos iki ausų. Tos dienos fotosesija ilgai netruko, daugiausiai fotografavomės su svečiais, taip pat, trumpai pabėgome vieni, kol svečiai užkandžiavo ir pildė palinkėjimų knygą.
Ar nesigailite, kad prieš vestuves pasidarėtė fotosesiją ir jau matėte vienas kitą kaip atrodysite vestuvių diena?
Kadangi kartu su vyru važiavau rinktis suknelės ( ačiū jam už kantrybę ), o ir galima sakyti aš jam kostiumą išrinkau, kažkokios staigmenos jau ir taip nebūtų buvę, tad fotosesija visko neišdavė. Taip pat, nesigailiu, nes žinau, kad savo vyrui esu gražiausia iš ryto, apsimiegojusi, o ne su padarytu makiažu, kurio jis labai nemėgsta, visada sako, kad ne taip gražiai jam atrodau kaip nepasidažiusi, tai ir per daug nesukau galvos Ir bendrai, manau, kad fotosesijos darymas prieš vestuves buvo mūsų geriausias sprendimas. Kadangi darėme dvi savaites prieš vestuves, dar spėjome pagauti gražų šiltą orą ( buvo net 29 laipsniai!). Be to, visgi tikrai pavargome nuo važinėjimo, fotografavimosi ir vestuvių dieną vis dar sukosi mintis kokį gerą sprendimą padarėme.
Ką rekomenduotumėte poroms planuojančioms vestuves. TOP 3 patarimai
Pirmiausiai noriu patarti, nuotakoms, kad nebijotų daryti ko nors nestandartiškai, nes tai tik jų šventė – ne mamų, ne tetų ar draugių, ne dizainerių ir stilistų. Jei tai joms patinka – pirmyn!
Taip pat, manau, standartiškai, kuo anksčiau pradėti planuoti šventę, mes pradėjome sausio – vasario mėnesį ir jau teko taikytis prie restorano užimtumo, tad jei turi kažkokius specifinius norus, kuo anksčiau užsisakyti paslaugų teikėjus ir tiekėjus.
Na, ir paskutinis – nesinervinti dėl detalių, patikėkit manimi, jos nėra svarbios, vietoj to, kad nervintis dėl kažkokių nesklandumų, geriau pasidžiaugti ta diena, nes ji praeina beprotiškai greitai.

Rekomenduojama:

Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai