„ANGELO KIDS“ – STILINGA APRANGA VESTUVIŲ MAŽIESIEMS

Tiek socialiniuose tinkluose, tiek prie puodelio kavos tėveliai įsitraukia į aktyvias diskusijas, kaip per vestuves ar kitą iškilmingą šventę papuošti savo mažąją princesę ar jaunąjį karalaitį?
Kai kurie gimdytojai, kaip, pavyzdžiui, Kim Kardashian ar Katie Holmes, savo atžalas mėgsta paversti stilingomis podiumų karalaitėmis. Kiti – vaikų pamėgtais personažais: lėle Barbe ar princese iš „Ledo šalies“. Tačiau dizaineriai purto galvas – tėveliai neretai persistengia, per iškilmingas šventes mažųjų apdarai dažnai primena ceremonijos dekoracijas ar savo puošnumu užgožia pačius šventės kaltininkus.
Madų žinovai pabrėžia – vaikų stilius toks pat svarbus kaip ir suaugusiųjų. Jam skiriama išties daug dėmesio. Tokie pasaulio žurnalai, kaip „Vogue“ ir „Elle“, leidžia specialius priedus mažiesiems, o garsiausi mados namai kuria išskirtines vaikų drabužių kolekcijas.
Tad kaip per svarbias šventes aprengti savo vaikus? Teisingus atsakymus į šį klausimą galima rasti parduotuvėje „Angelo Kids“. Čia prekiaujama stilingais ir madingais proginiais krikštynų drabužiais, Pirmosios komunijos ir proginėmis suknelėmis, skraistėmis, kostiumėliais, puošniais bolero, avalyne, aksesuarais.
Vaikus reikia rengti tvarkingai ir skoningai tiek į iškilmingą šventę, tiek į gimtadienį, tiek į darželį. „Angelo Kids“ yra tikra stilingų drabužėlių vaikams karalystė, kurioje gausu kostiumėlių berniukams, puošnių suknelių ir paltukų mažosioms klientėms, skoningų rūbų kiekvienai dienai.
Labai svarbu, kad vaikas jaustųsi patogiai ir šventėje, ir kasdienėje aplinkoje. Todėl jei jūsų mažieji vestuvių ceremonijoje turėjo atrodyti iškilmingai atlikdami kilnią misiją nešant žiedlapius ar nuotakos nuometą, nepamirškite įsidėti ir kiek patogesnių drabužių. Juk tikėtina, kad mažosios madmuazelės su savo puošnia suknele prisės ant žolės ar aplaistys sijonėlį karštu šokoladu... Be to, žaisti su patogiais drabužiais kur kas smagiau nei su podiumo apranga.
„Angelo Kids“ asortimentas išties platus – tėveliai neabejotinai ras gausybę stilingų variantų, kaip aprengti tiek kūdikį, tiek 15-metį paauglį. Parduotuvė ne tik prekiauja kokybiškais įvairiausių stilių drabužiais, bet ir priima individualius užsakymus! Kadangi kolekcijos kuriamos Lietuvoje, bet kurį pasirinktą modeliuką galima pakoreguoti pagal kiekvieno mažojo kliento skonį! Taip pat galima pasiūti pačių susikurtą suknelę, priderinti įvairiausius aksesuarus – pradedant kojinaitėmis, batukais, baigiant žvakės dekoru.
„Angelo Kids“ rasite Vilniuje, „Ogmios mieste“, arba internetinėje parduotuvėje www.angelokids.lt.

Rekomenduojama:

Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai