Pasidaryk pati originalias stalo korteles


TOBULAS VYRAS – KOKS JIS?

Erichas Marija Remarkas yra pasakęs, jog gyvenimas nenumatė iš mūsų padaryti tobulybių, nes tobulybių vieta muziejuje. Nepaisant to, kai kalbama apie partnerio pasirinkimą, žodis „tobulas“, visgi, nejučiomis išsprūsta. Koks būtų jis, tas tobulas vyras? Kiekvienos moters atsakymas galėtų (ir tikriausiai būtų) kitoks, tačiau pateikiame jums dešimt dalykų, kuriuos atradę viename asmenyje turėtumėte rimtai pagalvoti, ar tai nėra tas asmuo, su kuriuo norėtumėte sulaukti senatvės.
Kai jis žiūri į jus, jis tikrai žiūri į jus
Turbūt ne vieną kartą susidūrėte su situacija, kai, atrodo, žmogus į jus žiūri, tačiau jaučiate, kad jūsų nemato. Jausmas tikrai nėra malonus. Bet nusiraminkite – su tuo vieninteliu taip nebus! Kai jis žiūrės į jus, jausitės taip, tarsi jam aplink daugiau niekas neegzistuotų! O jei dar akys blizga... Tikriausiai suprantate ir pati, kad tai ypač svarbus ženklas.
Jis tarsi In ir Jang
Turbūt žinote, ką reiškia In ir Jang. Paaiškinsime, ką turime omenyje. In simbolizuoja moteriškumą, pavyzdžiui, užuojautą, dvasinę šilumą. O Jang yra vyriško prado simbolis – aktyvumas, stiprumas, netgi agresyvumas. Taip, moterims reikia jausti, jog vyras yra tvirtas, tačiau reikia, kad pakeltų ne sunkią dėžę, o šypseną – čia jėga nepadės. Taigi, jei jaučiate, kad vyras yra kaip In ir Jang derinys, būsite užtikrinta, kad netrūks nei švelnumo, nei tvirtumo.
Jis jus gali prajuokinti net tada, kai manote, kad tai neįmanoma
Jums atrodo, kad pasaulis griūva ir niekas negali prasklaidyti tų tamsių debesų, bet jis tai pastebi ir, nors tai atrodo neįtikėtina, priverčia jus pamatyti šviesą bei nusišypsoti. Tai ypač svarbu, kadangi gyvenime tokių situacijų bus ne viena (nors linkime, kad būtų kuo mažiau) ir gebėjimas pakelti nuotaiką bus vienas svarbiausių dalykų.
Jis moka gaminti
Įsivaizduokite: grįžtate namo po sunkios darbo dienos, bet suprantate, kad grįžus dar teks gaminti maistą... Bet kas gi čia? Jau paruošta vakarienė? Vargu, ar kuri nors moteris to atsisakytų. Laikai keičiasi ir, jei vyras moka skaniai gaminti, tai yra taip pat puiku kaip ir tuomet, kai tai darytų moteris. Be to, žinosite, kad bus žmogus, kuris galės jus pavaduoti.
Siekia karjeros
Ne, mes nekalbame apie tuos, kurie lipa kitiems per galvas ar žaidžia intrigų žaidimus, kad pasiektų savo tikslą. Kalbame apie vyrą, kuris aiškiai žino, ko nori, ir konstruktyviai to siekia savo jėgomis. Nors žmonės sako, kad pinigai nėra svarbu, visgi reikia pagalvoti, kad tokiu atveju, kai reiktų sukti galvą, iš kur gauti duonos kąsnį ar kaip sumokėti už šildymą, vien tik meilė nebepadėtų, todėl labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar vyras turi tikslą.
Jis noriai užsiima fizine veikla
Jis siūlo jums keliauti kopinėti po kalnus, bėgioti pakrante, o gal tiesiog išeiti pasivaikščioti? Tai geras ženklas! Fizinis aktyvumas turi daugybę privalumų, kurie turės teigiamos įtakos ir jums. Aktyvumas gerina tiek fizinę, tiek psichologinę būklę. Kodėl tai naudinga jums? Vyras neužsiaugins didžiulio pilvo, todėl bus jums patrauklesnis, o tai didins tarpusavio artumą. Žvelgiant iš psichologinės pusės, vyras bus geresnės nuotaikos, todėl net jei nutiks kažkas ne pagal planą, jis vis tiek išliks pozityvesnis nei tie, kurie tik guli ant sofos.
Turi svajonių, bet neskraido padebesiais
Svajoti yra labai svarbu, bet kai žmogus pradeda gyventi tik svajonėmis – nieko gero. Tokiu vyru galėsite pasitikėti, nes jo žodžiai, nors ir gali pasirodyti panašūs į svajojimą, yra apgalvoti ir jis žino, kaip tai padaryti.
Jis gali nusileisti ginče
Žmonės ginčijasi ir tai nėra blogai. Vienintelis prastas dalykas yra tai, kad kai kurie siekia bet kokia kaina laimėti ir pamiršta, kad dėl tokių dalykų kaip meilė ir pagarba kartais reikia nusileisti net jei būtų galima laimėti – kompromisas yra tai, ko turi būti siekiama. Jei jūsų išrinktasis tai gali, būkite tikra, kad esate jam svarbesnė už jo ego.
Jis nebijo pasakyti ir parodyti, kad myli
Ne paslaptis, kad didžioji dalis vyrų jausmus reiškia gerokai sunkiau nei moterys. Bet reikia prisiminti posakį, kad moterys myli ausimis, tad gebėjimas ištarti žodį „myliu“ yra labai svarbu. Žinoma, ne mažiau svarbu yra ne tik pasakyti, bet ir parodyti, nes vien tik žodžiai be veiksmų pasidaro kone bereikšmiai. Pavyzdžiui, atėjo jūsų draugystės metinės, paruošėte jam staigmeną, tačiau jis nusprendė vakarą praleisti su draugais žiūrėdamas futbolą. Toks poelgis pasako daugiau nei tūkstantis žodžių.
Jis skatina tobulėti
Neretai tenka išgirsti istorijų, kai moterys guodžiasi norėjusios siekti to ir ano, bet viskas žlugo, nes jų mylimasis jų nepalaikė. Iš vienos pusės, galbūt jos buvo per daug priklausomos nuo mylimųjų, bet, iš kitos pusės, troškimas justi palaikymą yra visiškai normalus. Jei jaučiate, kad su šiuo žmogumi jums auga sparnai ir atsiranda palankus vėjas skrydžiui, tai yra didžiulė vertybė.

Ar jau skaitei apie:

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai