Išskirtiniai L. Dambrausko portretai nuotakoms


KAIP PLANUOTI VESTUVES DARBO METU

Jūs susižadėjote! Vestuvės yra viskas, apie ką norite galvoti, bet deja... Jūs vis dar turite dirbti – juk viskas kainuoja. Turbūt svarstote, kaip spėti viską suorganizuoti, bet neapleisti savo darbo. Pateikiame jums patarimų, kaip būti produktyviai tiek kaip planuotojai, tiek kaip darbuotojai.
Būkite organizuota. Planuokite į priekį
Pradėkite kiekvieną darbo dieną žinodama, ką norite tą dieną nuveikti kol esate darbe ir jam pasibaigus. Taip susiplanavusi užduotis į priekį jūs žinosite, ką turite padaryti, kiek tai užtruks – atsiradęs laisvas laikas bus išnaudotas tikslingai.
Dirbkite tik kompiuteriu
Palikite žurnalus bei lankstinukus namuose! Kad ir ką darbe darysite susijusio su jūsų vestuvių rengimu, tai turėtų būti tik naudojimasis internetu. Tai, ką darote prie kompiuterio, paprasčiau paslėpti, o štai įvairių medžiagų pavyzdžiai ant jūsų stalo gali tapti išdavikais.
Elkitės gudriai. Pietų laikas – raktas į sėkmę
Šis laikas yra ypač puikus skambinti tiekėjams, daryti užklausas ar netgi suplanuoti susitikimą. Atrodo, kad valanda yra niekis? Bet pagalvokite, kad per savaitę susidaro net penkios valandos, o tai tikrai labai puiku!
Laisvas laikas yra JŪSŲ laikas: 10 minučių šen, 20 minučių ten – ir taip po truputį darbai juda į priekį!
Būkite nuoširdi. Elkitės pagarbiai
Galbūt turite bendradarbį, kuriam įdomu išgirsti apie jūsų savaitgalio apsipirkinėjimą, tačiau, nepaisant to, tai nėra priežastis manyti, kad jam bus įdomu visą likusį laiką iki jūsų vestuvių klausytis apie kiekvieną smulkmeną. Taip, jos itin reikšmingos jums, bet reikia suprasti, kad kitus tai gali net erzinti. Pavyzdžiui, galbūt turite kolegę, kuri seniai svajoja ištekėti, tačiau tai neįvyksta – jai tikrai bus nemalonu girdėti kaip entuziastingai pasakojate apie savosios auksinės žuvelės pagavimą, kai ji turi tik suskilusią geldą...
Nusistatykite prioritetus
Niekada, NIEKADA nepamirškite dėl ko esate darbe – juk esate ten tam, kad atliktumėte darbą, kurio, tikėtina, labai siekėte. Vestuvių planavimas turi užimti mažą dalelę jūsų dienos darbe, o kartais, jei turite labai daug darbų, spėsite atlikti planavimą ir vėliau. Juk vestuvės praeis, o štai tęsti karjerą po medaus mėnesio jūs norėsite, tad nepamirškite, kad darbas yra svarbiausias.
Jei jus pričiupo, nemeluokite
Jei jūs buvote pasinėrusi į puokštės paieškas ir nepajutote, kad jūsų viršininkas jau stovi už jūsų nugaros, nebandykite išsisukti – geriau pasakyti tiesą ir atsiprašyti. Tą dieną (o dar geriau – visą likusią savaitę) nebeplanuokite vestuvių darbo metu.
Laikykitės taisyklių
Kai kurios bendrovės turi savo taisykles, kuriose nurodyta, kokiose svetainėse galima lankytis. Taip pat įsitikinkite, ar jūsų naršymo istorija nėra fiksuojama tam, kad prireikus darbdaviai galėtų ją patikrinti.

Ar jau skaitei apie:

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai