Vestuvių idėjos su retro automobiliais


NUOTAKA INDRĖ PASAKOJA APIE PLANAVIMĄ IR NUOJAUTĄ, KAD LAIMĖS BATELIUS

Indrei Žiupkaitei (28) sekasi tiek meilėje, tiek konkursuose: ji išteka už savo ilgamečio draugo Ovidijaus Rimkevičiaus (30), o vestuvių dieną pasipuoš „ESTE“ bateliais, kuriuos laimėjo „ApieVestuves.lt“ ir „ESTE“ rengtame konkurse. Indrė mums papasakojo ne tik apie tai, kaip sekėsi rinktis savo prizą, bet ir apie tai, kaip planavo vestuves. Kviečiame skaityti.

Kokios bus jūsų vestuvės? Papasakokite plačiau apie viziją ir scenarijų.

Su būsimu vyru nusprendėme nedaryti didelių vestuvių. Susituoksime Šv. Gertrūdos bažnyčioje. Tai maža bei jauki bažnytėlė Kauno centre, kuri mane visuomet žavėjo. Visada žinojau, jog noriu tuoktis būtent ten. Po ceremonijos ir, manau, gausybės apsikabinimų bei sveikinimų, su savo artimaisiais papietausime restorane.

Kodėl būtent balandžio mėnuo? Pagal ką rinkotės vestuvių datą?

Manau, jog nereikia išskirti jokio metų laiko. Nėra nei blogesnio, nei geresnio. Visi metų laikai turi savo išskirtinio žavesio. Balandis man visuomet siejosi su gamtos nubudimu, kuomet ima sprogti medžių lapai, saulė šildyti. Tai naujas etapas. O apie vestuves galima pasakyti lygiai taip pat... Tai nauja pradžia.

Kur ieškojote informacijos apie vestuves?

Daugiausiai internete. Taip pat išklausiau ištekėjusių draugių prisiminimus apie savas vestuves: kas būtų kitaip, ko nekeistų ir pan.

Kodėl dalyvaujate „Nuotakų namučiai“ FB grupės pokalbiuose? Ką ten randate?

„Nuotakų namučiuose“ gausu patarimų. Galima rasti viską nuo A iki Ž. Tai įvairių daiktų nuoma, sodybos, maistas ir t.t.. Labai įdomu paskaitinėti. Patarčiau čia apsilankyti kiekvienai būsimai nuotakai.

Kaip atrodysite per vestuves? Papasakokite kaip radote savo svajonių suknelę?

Ieškoti suknelės man nebuvo sudėtinga. Ji buvo pirmoji ir paskutinė kurią apsivilkau vykdant paieškas. Kitaip tariant: atėjau, susižavėjau, nusipirkau. Viskas šiuo klausimu buvo tikrai labai paprasta.

Kodėl dalyvaujate konkursuose? Tikėjotės, kad laimėsite?

Konkursuose nedalyvauju išvis. Tą akimirką, kuomet FB buvo paskelbtas konkursas laimėti „ESTE“ batelius, aš naršiau internete galvodama, jog reikia pagaliau susirasti vestuvinę avalynę. Ir man pavyko. Tikėjau, jog pavyks.

Kaip sekėsi rinktis batelius? Ar gavote tokius apie kuriuos svajojote?

Išsirinkau svajonių batelius. Buvo lengva, nes žinojau ko tiksliai noriu, pasiūla atitiko lūkesčius.

Jūsų TOP 3 patarimai būsimoms nuotakoms.

  1. Atsisėsti ir gerai pagalvoti kaip įsivaizduoji savo vestuves: nuo... iki...
  2. Pirmas įspūdis – visuomet teisingiausias. Jei ką nusprendėte – neabejokite.
  3. Nepasiduoti panikai artėjant vestuvių dienai.

Ar jau skaitei apie:

 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai