Kas moka už vestuves?


VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KŪRĖJA INGRID INŽI: “MANO NUOTAKA – TIKRA KARALIENĖ”

Suknelių kūrėja Ingrida Rutkauskaitė su savo mūza Karina Krysko-Skambine
„Žaviuosi moterimis, kurios mėgaujasi gyvenimu, drąsiai žengia savo keliu, žino kiekvienos dienos vertę ir myli save. Tai svarbu, nes tik mylėdamas save gali dalinti meilę kitiems“, −neabejoja vestuvinių suknelių kūrėja Ingrida Rutkauskaitė. Šių metų „Ingrid INŽI“ kolekcijoje– klasikinės, labai moteriškos ir itin romantiškos suknelės karalienėms.
Įspūdingomis Ingridos suknelėmis puošėsi ne viena žinoma moteris: televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė, dainininkės Simona Nainė, Eleonora Sebrova, Viktorija Sutkutė, Natalija Bunkė, Monika Šedžiuvienė. Šiais metaiskolekcijos veidu tapo Karina Krysko-Skambinė, pademonstravusi finalinį kolekcijos modelį – aukso spalvos aplikacijomis dekoruotą suknelę.
„Karina man – grožio etalonas, – sako vestuvinių suknelių kūrėja. – Nuostabi šypsena, plaukai, figūra. Tai be galo žavi, charizmatiška asmenybė, daugybę talentų turinti moteris. Savo vestuvines ir progines sukneles kuriu būtent tokioms moterims. Moterims, kurios turi norų, siekių ir polėkio“.
2016 metų Ingridos kolekcijoje – dvidešimt suknelių, o kolekcija sudaryta tarsi iš dviejų dalių. Prigludęs viršus ir platus, lengvo audinio arba nėrinių sijonas ir klubus dailiai apgaubiančios, nuo kelių platėjančios suknelės, kurias dizainerė išpuošė rankų darbo žiedlapiais, tviskančiomis gėlių aplikacijomis, išsiuvinėjo karoliukais, papuošė itin madingais kutais.
Plojimų per kolekcijos pristatymą sulaukė taškuota tiulio suknelė, taip pat moderni, apskritimais dekoruota suknia ir nuometas. Dar vienas netikėtas derinys – plačios, lengvo audinio kelnės ir berankovė palaidinė, frako uodegą primenančia nugara.
I.Rutkauskaitė savo kolekcijai naudojo natūralų šilką, taip pat „Ingrid INŽI“ mados namų meistrų kurtus audinius – rankomis siuvinėtas medžiagas bei aplikacijas. Rankų darbo Ingridos kolekcijoje ypačdaug – suknelės ir nuometai dekoruotikaroliukais, šilko gėlėmis bei žiedlapiais.
Atsvara romantikai ir puošnumui – klasikinės vestuvinių suknelių spalvos. Savo nuotakas kūrėja puošia balta, šampano, pudros spalvos suknelėmis, siūlo santūrias šukuosenas ir subtilų makiažą. „Visada turi būti harmonija. Juokauju, kad jaunikis nuotaką privalo pažinti, ji turi išlikti ištikima savo stiliui, natūrali“, − įsitikinusi neseniai „Ingrid INŽI“ studiją Vilniaus senamiestyje atidariusi I.Rutkauskaitė.

Rekomenduojama:

Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2016-11-03 09:15
Agnė
Tavo nuotaka ne karalienė, o pigaus plagiato auka.
Teko pasiklausyti vieno Inži pristatymo - tai baisu. Žmogus be jokios savigarbos sau ir dizainerio specialybei - tiesiog sako, jūs nueikite į salonus, išsimatuokite ten sukneles ir ta kokia patiks, ateikite pasiūsiu. Tai kokia čia kūrėja? Elementari plagiatorė. Kam siūtis užsienio dizainerių suknelės kopija, kuri dažnai ir nepavyksta, vietoj to, kad nusipirkti originalią suknelę?