2018 metais vyks analogų Lietuvoje neturintis renginys


SUSIPAŽINKITE – NUOTAKŲ GALVŲ SKAUSMAI

Reikia pripažinti, kad vestuvių planavimas ne šiaip rimtas, bet labai rimtas dalykas, kuris kartais net ir patyrusią planuotoją verčia sunerimti, o ką jau kalbėti apie nuotakas, kurioms tai pirmasis kartas. „Facebook“ grupė „Nuotakų namučiai“ vieta, kur nuotakos dalinasi ne tik džiaugsmais, bet ir vargais, tad galime pažvelgti į tai, dėl ko jos suka galvas.
  • Batai. Kaip manote, kiek porų batų nuotakai reikia vestuvių dieną? Viktorija N. suskaičiavo, jog, ko gero, tai keturios-penkios poros. Galbūt atrodo daug, tačiau nuotakos pamąstymai ne iš piršto laužti: reikia aukštakulnių (matyt, ceremonijai ir nuotraukoms, kuriose jie matysis), platforminių ar storakulnių batų (kad būtų patogu vaikščioti ant žolės), lygiapadžių (kai pavargs kojos) ir bent vienos poros atsarginių batų – juk negali žinoti, kas atsitiks!Daug gražių batelių gyvena čia. Check it out!
  • Svarstymai, ar reikalingas operatorius. Klausimas, ar vestuvių šventei reikalingas fotografas, atrodo, niekam nekyla, tačiau dėl operatoriaus nuotakos svarsto. „Nuotakų namučių“ narė pasidalino pamąstymu, jog jei malonu prisiminti paprastą vaizdo įrašą iš vakarėlio ar pasisėdėjimo, tad ką jau kalbėti apie tokią dieną, kaip vestuvės. Pažiūrėk šį operatorių sąrašą – jie tikrai puikūs.
  • Salės ir lauko dekoras. Kai kurioms nuotakoms patinka rinktis viską nuo menkiausių detalių, o kai kurioms – ne. Viena nuotakų pasiskundė, kad kur tik bepaskambintų, visur jos klausia, kokia tema ir spalva, o ji nežino ką atsakyti ir tarsi retoriškai klausia, ar neužtektų, jog tiesiog viskas būtų gražu. Kita nuotaka pritarė, kad tema nereikalinga ir labiau tinka jas taikyti gimtadieniams, tačiau, visgi, jos nuomonė dėl spalvų buvo kitokia – jas derinti reikia. Jei trūksta idėjų – pasižvalgyk čia.
  • Šokių pamokos. Ne viena nuotaka svajoja apie pirmąjį, magija dvelkiantį šokį. Deja, nuotakos paatviravo, jog su išrinktuoju dar nepradėjo mokytis šokio žingsnelių. Vienoms jų sunku įtikinti vyrus, jog jau laikas mokytis, o kitų problema tampa atstumas – ne skirtingų miestų, o šalių. Patarimai, kaip įkalbėti mylimąjį lankyti šokių pamokas!
  • Ar samdyti koordinatorę. Šis klausimas ypač opus, kadangi nuotakos neįsivaizduoja, kokia bus dienos eiga, ir baiminasi, kad be koordinatorės pagalbos jos neapsieis. Tiesa, nuotakos, kurių šventė jau praėjo, ramina jaunamartes ir sako, kad šventė sklandžiai gali praeiti ir be koordinatorės – svarbiausia mažiau jaudintis. Kodėl reikia koordinatorės? Skaityk čia.
Ar Jus taip pat slegia vestuviniai rūpesčiai? O gal žinote sprendimus, kaip padėti nuotakoms? Susisiekite el. laiškais arba bendraukite „Nuotakų namučiai“ grupėje.

Ar jau skaitei apie:

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai