Video eksperimentas su aukštosios mados suknele


VESTUVINĖ SUKNELĖ INTERNETU – MISIJA ĮMANOMA?

Fotografas  Linas Dambrauskas
Tarsi Šekspyro „Būti ar nebūti“ nuotakas vis kamuoja klausimas – pirkti ar nepirkti vestuvinę suknelę internetu. Kadangi sakoma, jog dvi galvos (arba daugiau) geriau nei viena „Nuotakų namučiuose“ nuolat dalinamasi patirtimi.

SĖKMĖS ISTORIJOS

Nors yra daugybė pavyzdžių, kaip galima apsirikti ir nusivilti savo didžiajai dienai išsirinkta suknele, tačiau atsiranda nuotakų, kurios pasidalina savo sėkmės istorijomis. Kai kurias iš jų nuotakos papasakojo ApieVestuves.lt „Facebook“ paskyroje.
Nuotaka D. B. pasidalino savo suknelės nuotraukomis ir prierašu, kad pasiūta suknelė buvo graži ir kokybiška. Pastaroji savybė nustebino net vestuvinių suknelių salono darbuotojus – juk tai, ką jie matė, buvo atsiųsta iš Kinijos! Jei suknelė tokia puiki, žinoma, kyla klausimas, kodėl nuotaka nešė ją į vestuvinių suknelių saloną. Atsakymas nustebins, nes buvo tik vienas vienintelis dalykas, kurį reikėjo padaryti – tai prisegimas šleifui. Visa kita buvo be priekaištų.
Skaitytojos nuotrauka
Kita nuotaka, Ž. P. Č., įkėlė ne tik realią suknelės nuotrauką ir kaip ji pati atrodė, kai įgyvendino savo norus, bet ir tą, kurią pamačius nusprendė rizikuoti. Buvusios ir būsimos nuotakos įvertino, jog suknelės kone identiškos, o viena jų paantrino, kad jai taip pat pasisekė sėkmingai įsigyti suknelę. Anot jos, visai nesunku internetu įsigyti tinkamą suknelę – reikia tik kantriai ieškoti, skaityti atsiliepimus, o ne griebtis pirmo pasitaikiusio varianto.
Skaitojos suknelė ir nuotrauka iš svetainės
Sėkmės istorijos įkvepia ir palieka viltį, kad ateityje norinčios internetu pirkti vestuvines sukneles galės tai daryti nesibaimindamos atrodyti kaip pabėgusios iš Helovino karnavalo ar kaip mažos mergaitės, kurios apsivilko ne itin lieknos tetulės apdarą.

KAIP DIENA IR NAKTIS

Viena būsima nuotaka nusprendė įkelti jai patinkančios suknelės nuotrauką ir paklausti, ar verta pirkti ją internetu. Buvusios ir būsimos nuotakos netrukus pasidalinojų įžvelgtais privalumais ir trūkumais. Peržiūrėkime juos.

Verta, nes:

  • Vis daugiau nuotakų gauna tai, ko tikėjosi. Nuotaka R.E. pasidalino savo patirtimi, jog užsisakyta suknelė buvo atsiųsta labai greitai ir atitiko jos lūkesčius. Nors įkėlus nuotraukas atsirado daug šalininkių, tačiau buvo ir tokių, kuriose, visgi, suknelė atrodė ne tokia, kokia pavaizduota internetinės parduotuvės kataloge.
  • Pardavėjų galima paprašyti, jei nėra, realių suknelės nuotraukų.
  • Neretai suteikiama galimybė suknelę grąžinti, tačiau tokiu atveju reikia atsižvelgti į laiką, jog netektų suknelės ieškoti paskutinę minutę.

Neverta, nes:

  • Nors vis dažniau pasitaiko atvejų, kad suknelė pirkta internetu realybėje atrodo taip pat ar labai panašiai, nežinia, ar jūs būsite ta laimingoji.
  • Suknelė, vienaip ar kitaip, vis tiek nebus labaipigi. Nuotakos, kurios galvoja, kad naują vestuvinę suknelę galima nusipirkti už mažiau nei 100 eurų – deja, to nebus. Tarp pasidalintų sėkmės istorijų galima pastebėti, jog pigiausias variantas, kuris nenuvylė, kainavo apie 150 eurų, tačiau dažnai peržengiama ir 200 eurų riba, tad kyla klausimas: galbūt labiau verta nerizikuoti ir rinktis tai, ką galima realiai pamatyti ir pasimatuoti?
  • Sumokėjus pridėtinės vertės(PVM) ir muito mokesčiussusidarone maža suma.
Taigi, apie šį klausimą svarsčiusi nuotaka sulaukė daug minčių ir pavyzdžių, kurie galėtų jai padėti nuspręsti, ar verta pirkti suknelę internetu, ar ne, bet kone didžiausią įtaką padarė kitos „Nuotakų namučių“ narės parodytos realios suknelės nuotraukos.
Realus suknelės vaizdas
Reklamos nuotraukos
Jas pamačiusi nuotaka, kuri norėjo gauti patarimą, nutarė nerizikuoti ir nuomotis suknelę.

Ar skaitei apie:

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS